חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

מתקן Jurassic World VelociCoaster בפארק איי ההרפתקאות של יוניברסל אורלנדו

מתקן Jurassic World VelociCoaster בפארק איי ההרפתקאות של יוניברסל אורלנדו

מתקן Jurassic World VelociCoaster בפארק איי ההרפתקאות של יוניברסל אורלנדו

עזרה עם תכנון החופשה ביוניברסל?

מתקן Jurassic World VelociCoaster בפארק איי ההרפתקאות של יוניברסל אורלנדו

היכונו להרפתקה פרהיסטורית הפורצת את גבולות הזמן וכוח הכבידה, שבה שאגות הדינוזאורים האימתניים מתמזגות בצרחות התרוממות רוח.

דמיינו שאתם מתמקמים במושב לצד הטורפים החולפים ביותר שכוכב הלכת שלנו ידע אי פעם, ה-Velociraptors, ויוצאים למסע רווי ציפייה וריגוש. שקעו בנרטיב שבפארק איי ההרפתקאות של יוניברסל אורלנדו אינו מוגבל למסך הכסף אלא נשפך למציאות, ומאפשר לכם לחיות את הסאגה האפית. עם עולם היורה VelociCoaster, צאו לחוויה שמשלבת את הבריחה הפרועה ומכמירת הלב של שובר קופות אל החופש הממריץ של השמיים. כל תפנית מבטיחה להעצים את האדרנלין שזורם בעורקיכם, וליצור זיכרונות שייחרטו במארג ההרפתקאות שלכם. צעדו אל העולם שבו הפנטזיה מפיחה חיים, ויוצא הדופן הוא הנורמה.

מבוא לעולם היורה VelociCoaster בפארק יוניברסל אורלנדו אדוונצ'ר איילנדס

היכונו לצאת להרפתקה ראשונית ששואגת מהתרגשות כשאנחנו צוללים אל לב עולם היורה VelociCoaster בפארק איי ההרפתקאות יוניברסל אורלנדו. פסגת הבידור הדופק הזה היא לא רק נסיעה, אלא בריחה חושית מלאה, המשלבת ריגושים גולמיים עם ספקטקלים מעוררי השתאות מאחד הזיכיונות האהובים ביותר של הקולנוע. כתוספת החדשה ביותר למערך האטרקציות המדהימות של הפארק, VelociCoaster מוביל את האורחים לממלכה שבה ענקים פרהיסטוריים שולטים בכיפה, ומציע חוויה של רכבת הרים ספוגה בפאר ובמסתורין של עידן עבר.

בעוד הרפתקנים אוזרים אומץ, הפיתוי של טכנולוגיה חדשנית בשילוב עם מהירות מעקצצת בעמוד השדרה ממתין. לא רק המהירות שובת לב; זהו ריקוד מורכב של פיתולים דינמיים וסיבובים מרקיעי שחקים שאמורים להפנט אפילו את מחפשי הריגושים המנוסים ביותר. בעודכם שוקעים בעדות זו לכושר ההמצאה האנושי ולעוצמה הגולמית וחסרת המעצורים, דבר אחד מתבהר: רכבת המהירות של עולם היורה עומדת להגדיר מחדש את מהות ההרפתקה ביוניברסל אורלנדו. זו לא סתם רכבת הרים; זהו המפגש האולטימטיבי של התרוממות רוח ונוסטלגיה, המזמין את האורחים להיכנס לסיפור שבו הם לא רק צופים אלא משתתפים פעילים בסיפור אגדי.

ערכת הנושא 'עולם היורה'

צאו למסע אחורה בזמן לעידן הנשלט על ידי זוחלים עצומים עם נושא עולם היורה בלב VelociCoaster. כשאתה נכנס לממלכה הפרהיסטורית הזו, אתה מוקף מיד במראות וצלילים המזכירים את סדרת הסרטים האייקונית שכבשה את העולם בסערה. מהצמחייה המעוצבת בקפידה המזכירה נוף של הקרטיקון ועד לשאגות הרחוקות המהדהדות באטמוספירה, כל אלמנט מכוונן בעדינות את מצב הרוח להרפתקה שאין כמותה.

אזור התורים עצמו משמש כשער לאי איסלה נובלאר (Isla Nublar), הנשלט על ידי דינוזאורים, שם מתוודעים האורחים לנרטיב העומד בבסיס הנחת היסוד של VelociCoaster. כשאתה מתפתל לאורך הקו, אתה לא יכול שלא להתפעל מתשומת הלב לפרטים; זה כאילו לוהקת לסאגה של עולם היורה שלך. התקדמו הלאה, והדימויים המוכרים של Velociraptors וסמל 'היורה' האיקוני נחרטו עמוק בתוך החוויה. רכבות הרכבת מגבירות את הטבילה הזו, עם עיצובים מלוטשים המהדהדים את המהירות והאכזריות של ההשראה הדינוזאורית של האטרקציה.

עבור חובבי הזיכיון וחוקרים נועזים כאחד, נושא עולם היורה עושה יותר מאשר רק להכין את הקרקע עבור VelociCoaster – הוא מעלה את הנסיעה לאירוע קולנועי, ומאפשר לך לחיות את הריגוש של הסרטים עם כל לופ עוצר לב וצלילה 🌿.

שחררו ריגושים מדהימים

בעודכם חוגרים למושב של רכבת המהירות של עולם היורה, הכינו את עצמכם להזנקה ליקום פרהיסטורי שבו ההבטחה לריגושים מדהימים הופכת למציאות שובת לב. כבר מההתחלה, הנסיעה הנועזת הזו שולטת בחושים שלכם עם השיגורים האכזריים שלה, ומסחררת אתכם באוויר בקצב מסחרר שמשאיר אפילו את מחפשי הריגושים המנוסים ביותר נרגשים.

VelociCoaster היא סימפוניה הרמונית של מהירות אינטנסיבית יחד עם טיפות מרחיקות לכת, המעניקות לרוכבים קוקטייל של תחושות שניתן לתאר רק כמחשמלות. עם כל פיתול וסיבוב מהונדסים לשלמות, תמצאו את עצמכם מתנשפים לאוויר בזמן שגופכם רוקד עם כוחות הכבידה, שרק האופוריה של חוסר המשקל נובעת מהם. זה לא רק טרמפ; זהו אמת מידה של החיפוש האנושי אחר ריגושים, המותח את הגבולות של מה הרפתקה יכולה להיות.

הפיתוי המגנטי של הריגוש המדהים הזה משתרע מעבר לביטוי הפיזי שלו. כשהאדרנלין זורם בעורקיך, תחושה עמוקה של שחרור עוטפת אותך, מחווה לכושר ההמצאה שמאחורי הפלא האדריכלי של יוניברסל אורלנדו. וכשהנסיעה שלכם מגיעה לסיומה, הכמיהה לעוד מסע מחשמל היא עדות ליכולת של VelociCoaster לשחרר באמת את הריגושים המדהימים ביותר.

רכבת ההרים המהירה ביותר ביוניברסל אורלנדו

עבור חובבי אדרנלין ושדים מהירים כאחד, VelociCoaster שולטת כרכבת ההרים המהירה ביותר במערך המלהיב של יוניברסל אורלנדו. עם ספרינטים דוהרים שמזניקים את הרוכבים למהירות של עד 112 קמ"ש, זו לא רק רכיבה אלא טבילה מלאה של המצערת במהירות. VelociCoaster עושה יותר מאשר רק להרשים עם סטטיסטיקות; המרוץ המרתק שלה נגד טורפים פרהיסטוריים לוקח התרוממות רוח לפסגה, ומציע לא רק מהירות אלא גם את הכוח הגולמי והבלתי מרוסן של מרדף הקרטיקון.

הקסם שובר השיאים של הרכבת מתוגבר על ידי מנועים סינכרוניים ליניאריים חדישים, המספקים תאוצות חלקות אך עזות יעילות כמו שהן חשמליות. באופן יחסי, VelociCoaster מאפילה על מקבילותיה בפארק, לא רק במהירות העצומה אלא גם בחלק העיצוב שלה, שמתורגם לג'וי-רייד מסמר שיער ומזיע יותר בכף היד. מרגע השיגור דוחף אותך קדימה, נחרט זיכרון בל יימחה, המונע על ידי הנעה דמוית רקטה שרק פסגת ארסנל רכבות ההרים של יוניברסל אורלנדו יכולה לספק.

בתוך השטח של פארק הרפתקאות זה, VelociCoaster לא רק להתבלט; הוא נוסק והופך את הרוכבים למנצחים מפוארים, גם אם זמניים, במהירות. אי אפשר להתכחש לעוצמה שמלווה את כתר הרכבת כמהירה ביותר – זהו שילוב של תעוזה הנדסית וקסם של פארק שעשועים שמעביר את האורחים לעולם של ריגושים 🎢 שאי אפשר לתאר.

גלו את ההתרגשות של VelociCoaster

דמיינו את עצמכם מתכופפים במושב, קולות שאגות רחוקות ממלאים את האוויר, כשהציפייה נבנית לקראת ההרפתקה שלפנינו. VelociCoaster היא לא רק רכבת הרים – זה מסע מכמיר לב דרך הג'ונגלים הפרהיסטוריים של עידן היורה. מהרגע שהרתמה נכנסת למקומה, הרוכבים מועברים לתחום שבו האינסטינקט הראשוני לרדוף ולרדוף מתעורר לחיים. השיגור הראשוני מניע אותך במהירות, הלב שלך דוהר בד בבד עם המהירות הגוברת. אתה נדחף לתוך מערבולת של רגשות כאשר הרכבת מעבירה אותך דרך רצף של היפוכי אש מהירים ותמרונים אוויריים מתריסי כבידה.

אומנות הנסיעה היא פלא, שזורה בצורה חלקה בנוף השופע של איסלה נובלאר עם עולם ההיי-טק של עולם היורה. כל פיתול וצלילה באוויר מועצמים על ידי קרבתם של דינוזאורים אנימטרוניים נוהמים, ומגיעים לשיאם ברגעים מרגשים של כמעט החמצה שאולי ישכנעו אתכם להאמין בנוכחותם החיה והנושמת. VelociCoaster לא רק משביע את מחפשי הריגושים – הוא מזמין את האמיצים לחשוף את ההתרגשות השוכנת בממלכתם של יצורים פרהיסטוריים מרהיבים אלה. אמצו את האדרנלין, התנשמו מהטיפות העצומות, וקחו זיכרון של מהירות מלהיבה מחוויית רכבת ההרים הבלתי נשכחת ביותר ביוניברסל אורלנדו.

מתכוננים להרפתקה ביוניברסל אורלנדו

יציאה להרפתקת Jurassic World VelociCoaster בפארק איי ההרפתקאות יוניברסל אורלנדו דורשת מעט תכנון כדי להבטיח חוויה מלהיבה וחלקה. לפני שכף רגלכם תדרוך בפארק, חשוב לשקול אפשרויות כרטיסים, הנעות בין כרטיסים ליום אחד לחוויות של מספר ימים, ומאפשרות לכם לחקור את שלל האטרקציות מעבר לשאגות הפרהיסטוריות. שעות הפעילות בפארק משתנות לאורך כל השנה, אז בדקו מראש כדי למקסם את הזמן שלכם עם הדינוזאורים ונקודות שיא אוניברסליות פנטסטיות אחרות.

הצטיידות בתוכנית סיור אסטרטגית יכולה להיות המפתח לניווט יעיל יותר בפארק. העדיפו להכות ב-VelociCoaster מוקדם או להשתמש בכרטיס יוניברסל אקספרס כדי לעקוף קווים ארוכים יותר. בנוסף, הכירו את פריסת האיים של יוניברסל כדי לאתר מקומות אוכל ואזורים צוננים להפסקות – תדלקו אנרגיה במסעדות נושא הפזורות ברחבי הפארק, המציעות מגוון רחב של מטבחים שיעזרו לכם להמשיך. תדלוק הוא בעל חשיבות עליונה, במיוחד לפני עמידה בכוחות הג'י של רכבת המהירות.

אחרון חביב, התענגו על הגוונים ההדרגתיים של השמים מעל הלגונה כאשר יוניברסל משתנה בלילה. הפארק לא רק מאכלס את VelociCoaster; זהו יקום המציע מופעים אינטראקטיביים, מפגשי דמויות ושעשועים מגוונים המבטיחים שהביקור שלכם יהיה עמוס בסיפורים גבוהים ומרגשים כמו פסגות הרכבת.

פרץ האדרנלין של VelociCoaster

עבור מחפשי ריגושים וחובבי פארקי שעשועים, VelociCoaster מציע יותר מסתם נסיעה – הוא מספק פרץ אדרנלין בממדים פרהיסטוריים. כאשר הרכבת מאיצה למהירויות מסחררות, הגוף מגיב בדרכים ראשוניות וקרביות. הנוסעים מרגישים מיד את קצב הלב שלהם עולה, את כפות ידיהם מזיעות וקוקטייל סוער של אדרנלין ואנדורפינים מציף את מחזור הדם שלהם.

התופעה של מצב העוררות המוגבר הזה היא לא רק בשביל הריגוש שבה, זו סימפוניה פיזיולוגית שמתוזמרת על ידי תגובת הגוף שלנו להתרגשות המחשמלת של הנסיעה. לכמה רגעים חולפים על ה-VelociCoaster, הרוכבים מחוננים בפרץ שחוזר לימים של טורפים פרהיסטוריים מתגברים, היי טבעי שמתחבר לאותה תגובת הילחם או ברח המקודדת עמוק בדנ"א שלנו.

מלבד התחושות הפיזיות של דאייה וירידה במהירות גבוהה, יש ריגוש פסיכולוגי שאי אפשר להכחיש שנשאר. הזיכרון של קריאת תיגר על כוח הכבידה וכיבוש הפחד מהדהד הרבה אחרי שקרון הרכבת נעצר. הקוקטייל הממכר הזה של רגשות ותחושות גופניות הוא שגורם למכורים לאדרנלין לחזור לעוד, להוטים להמריא שוב בין הדינוזאורים. 🦖

גלו את חוויית VelociCoaster

VelociCoaster הוא לא רק נסיעה; זוהי הרפתקה חושית שלמה שמתחילה הרבה לפני ההשקה בפועל. כאשר הרפתקנים עומדים בתור לרכבת התחתית, הם נכנסים לעולם סוחף שמסמן את הריגושים שמגיעים. החוויה שלפני הנסיעה כוללת מצגות מולטימדיה המשלבות את הקווים בין מציאות לבדיון, וגורמות לאורחים להרגיש כאילו הם עומדים להיכנס היישר לסצנה מ"עולם היורה". רעשי הסביבה והפרטים האותנטיים יוצרים התרגשות צפויה שמכשירה את הקרקע להתרגשות הממשמשת ובאה.

יתר על כן, החוויה מועשרת על ידי תערוכות דינוזאורים בגודל טבעי שעומדות על המשמר מעל אזור התורים, ומכינות את הרוכבים למרדף המחשמל. עבור חובבים המחפשים מזכרות, VelociCoaster מספק שפע של סחורה בלעדית. אלה כוללים הכל, החל מחולצות עם לוגו הנסיעה ועד סיכות במהדורה מוגבלת, אידיאליות להנצחת החוויה. הזדמנויות צילום יש בשפע, המציעות הזדמנות ללכוד את התרוממות הרוח של ההרפתקה ואת שמחת היום, ולבסס זיכרונות מהאטרקציה שומטת הלסתות של יוניברסל אורלנדו. נקודות צילום במיקום אסטרטגי תופסות את הרוכבים בשיא צוהלתם, דוהרים במורד מסלול עם וולוצירפטורים במרדף לוהט. עבור אלה הלהוטים לחיות מחדש את ההרפתקה, מזכרות אלה מספקות תמונה נצחית של מסעם הקרבי בעידן הדינוזאורים.

רגעים מרגשים ב- VelociCoaster

VelociCoaster בפארק יוניברסל אורלנדו אדוונצ'ר איילנדס מבטיח מבחר רגעים עוצרי לב שישאירו את הרוכבים גם מתרגשים וגם משתוקקים לעוד. דמיינו את פרץ האדרנלין כשאתם נדחפים קדימה בעוצמה של טורף קופץ, ומשגרים לשמי פלורידיאן במהירות מהסוג שמטשטש את הגבול בין ריגוש לתדהמה מוחלטת. בשלב זה, VelociCoaster היא לא רק נסיעה; זהו טקס מעבר למי שמחפש את פסגת ההרפתקה.

כשאתה עולה, העולם נוטה ונופל עם כל היפוך, ומספק כוחות ג'י שאסטרונאוטים עשויים לקנא בהם. הפיתולים והצרחות של הרוכבים האחרים מתמזגים לסימפוניה של ריגוש. אחד הבולטים הוא אלמנט "טופ האט", שמזניק אותך לשמיים לפני שצונח מטה בירידה של 80 מעלות, נופי הפארק משתרעים כמו בד מתחת. מהפנט לא פחות הוא "גליל המוזזאורוס", שבו תרגישו את אחיזת הכבידה משתחררת כשאתם מסתחררים מעל הלגונה, פני המים קרובים להפליא, ויוצרים תחושה של כמעט החמצה שהיא גם מפחידה וגם מרהיבה.

לאורך כל הנסיעה, השילוב החלק של נושאים סוחפים משפר כל ירידה וסיבוב. VelociCoaster היא לא רק רכבת הרים; זוהי חוויה עלילתית, היוצרת סיפורים אפיים בכל תמרון מלהיב – ומשאירה את הרוכבים עם זיכרונות שנשארים הרבה מעבר לחזרתם לקרקע מוצקה.

ביקור בפארק ההרפתקאות יוניברסל אורלנדו

אחרי נסיעה קורעת לב על VelociCoaster, ההרפתקה ביוניברסל אורלנדו לא צריכה להסתיים. פארק דינמי זה מציע מגוון אטרקציות המשרתות את כולם, החל מחובבי הקולנוע ועד למחפשי הריגושים. כאשר אתה יוצא למסע שלך דרך פארק איי ההרפתקאות, מתברר מדוע הוא אבן פינה של בידור עולמי. קסם הקולנוע והריגוש שבפארקי השעשועים מתנגשים כאן, ויוצרים אווירה של התרגשות וגילוי בלתי פוסקים.

לא מדובר רק ברכיבות – למרות שהן מרהיבות – אלא גם בחוויות סוחפות. טיילו ברחובות המשוחזרים בקפידה של ערכות הסרטים האהובים עליכם, או צפו בדמויות אהובות מתעוררות לחיים במופעים ובמצעדים. מתערוכות אינטראקטיביות ועד משקפי מים, פארק איי ההרפתקאות יוניברסל אורלנדו מזמין את המבקרים להיכנס לעולם שבו הרפתקה נמצאת בכל פינה. יתר על כן, המלונות הנוחים באתר מספקים לא רק מקום לנוח, אלא גם גישה מעולה לכניסה מוקדמת לפארק – הטבה שיכולה לתת לכם יותר הזדמנויות לבקר שוב בגבהים המתנשאים של VelociCoaster ובדינוזאורים השואגים.

כל פינה בפארק איי ההרפתקאות יוניברסל אורלנדו מציעה שילוב ייחודי של ריגושים, בידור ורגעי פלא קולנועיים. הביקור שלכם כאן מבטיח להיות בריחה בלתי נשכחת לעולמות שמציתים את הדמיון ומעוררים את רוח ההרפתקה בכולנו. בין אם טסים גבוה על VelociCoaster או לחקור מחוזות אחרים בתוך הפארק, לכל אורח מצפה יום מלא הרפתקאות והתרגשות.

שאלות נפוצות לגבי The VelociCoaster ו- Universal Orlando

קבלו תשובות לשאלות נפוצות על הנסיעה המרגשת ב-VelociCoaster ועל הביקור שלכם בפארק Universal Orlando Adventure Islands Park.

 • מהי דרישת הגובה עבור Jurassic World VelociCoaster?
  רכבת המהירות של עולם היורה דורשת מהרוכבים להיות בגובה של לפחות 130 סנטימטרים כדי לחוות את הרכיבה. זאת על מנת להבטיח את שלומם וביטחונם של כל האורחים במהלך הריגושים העזים של הרכבת.
 • האם יש מקומות לינה לאורחים בעלי מוגבלויות?
  Universal Orlando Adventure Islands Park מחויב למתן השירות הטוב ביותר על מנת להבטיח שהשהייה שלכם תהיה נוחה ככל שאפשר. ישנם מקומות לינה שונים לאורחים עם מוגבלויות, כולל גישה לכניסה לנסיעה, נהלי עלייה למטוס והושבה ספציפית שנועדה לסייע בהעברה מכיסא גלגלים.
 • האם אוכל לרכוש כרטיס Fast Pass עבור VelociCoaster כדי להימנע מתורים ארוכים?
  כן, Universal Orlando מציע כרטיסי Express, המאפשרים לאורחים לדלג על התורים הרגילים ברוב האטרקציות כולל VelociCoaster. מומלץ מאוד להצטייד בכרטיס אקספרס פס מראש, במיוחד בעונות השיא שבהן זמני ההמתנה יכולים להיות ארוכים.
 • אילו אמצעי בטיחות ננקטים ב- VelociCoaster?
  VelociCoaster מצויד במאפייני בטיחות חדישים, כולל מערכת ריסון רב-נקודתית לכל רוכב, בדיקות תחזוקה שוטפות ונתיב רכיבה מאובטח שנבדק ביסודיות על ידי מהנדסי רכיבה מדי יום.
 • האם יש תמונות או וידאו מזכרות מחוויית VelociCoaster שלי?
  בהחלט! תמונות וסרטונים בנסיעה זמינים לרכישה. מזכרות אלה לוכדות את ההתרגשות של הנסיעה שלך ב- VelociCoaster והן דרך מושלמת לזכור את ההרפתקה המרגשת שלך ביוניברסל אורלנדו.
 • האם יש את הזמן הטוב ביותר של השנה לבקר VelociCoaster ב Universal Orlando?
  בעוד שניתן ליהנות מיוניברסל אורלנדו (Universal Orlando) ומרכבת ה-VelociCoaster לאורך כל השנה, ביקור מחוץ לעונות השיא (ינואר עד מאי, ספטמבר עד נובמבר) יכול להוביל לתורים קצרים יותר ולחוויית פארק רגועה יותר.

היתרונות של חוויית עולם היורה VelociCoaster

צאו להרפתקה מכמירת לב:

 • חוויה נושאית ייחודית: VelociCoaster מציע חוויה סוחפת לחלוטין עם נושא עולם היורה המפורט שלו, צולל אותך לתוך הרפתקה לצד יצורים פרהיסטוריים.
 • מהירויות מלהיבות: כרכבת ההרים המהירה ביותר ביוניברסל אורלנדו, היא מספקת פרץ אדרנלין שאין שני לו, מה שהופך אותו לרכיבת חובה למחפשי ריגושים.
 • פלא טכנולוגי: הנדסה חדישה מאפשרת דינמיקת נסיעה חלקה אך אינטנסיבית, ויוצרת אטרקציה חדשנית בפארק שעשועים.
 • תורים אינטראקטיביים: חוויית ההמתנה משופרת על ידי אלמנטים אינטראקטיביים המבדרים ומחנכים את הרוכבים על היקום של עולם היורה לפני העלייה למטוס.
 • עיצוב מרשים: הנסיעה כוללת נופים מעוצבים בקפידה ודינוזאורים אנימטרוניים ריאליסטיים, המשפרים את החוויה החזותית והחושית.
 • קו מרצ'נדייז מקיף: סחורה בלעדית בנושא VelociCoaster מציעה למעריצים דרך לקחת איתם חלק מההתרגשות הביתה.
 • זיכרונות צילום: הזדמנויות צילום במהלך הנסיעה לוכדות את התרוממות הרוח של החוויה שלך, ויוצרות מזכרות מתמשכות מההרפתקה הנועזת שלך.
 • גיבוש משפחתי: שיתוף הריגושים של VelociCoaster יכול ליצור זיכרונות בלתי נשכחים למשפחות ולקבוצות חברים, ולחזק את הקשרים.
לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן