חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

Big Bird's Emporium ביוניברסל סטודיו בסינגפור

Big Bird's Emporium ביוניברסל סטודיו בסינגפור

Big Bird's Emporium ביוניברסל סטודיו בסינגפור

עזרה עם תכנון החופשה ביוניברסל?

Big Bird's Emporium ביוניברסל סטודיו בסינגפור

דמיינו עולם שבו נוסטלגיית ילדות משתלבת בריגוש של הרפתקה, והכל שוכן בלב עיר תוססת. ברוכים הבאים ל-Big Bird's Emporium בסטודיו יוניברסל בסינגפור, שם משפחות ומעריצים של אייקון הנוצות נפגשים כדי ליצור זיכרונות לכל החיים. האמפוריום הזה הוא לא רק חנות; זוהי חגיגה של ביג בירד, הענק הידידותי שכבש לבבות ברחבי העולם במשך דורות.

היכנסו ליקום שופע צחוק, צבע והתרגשות של גילוי, שבו כל פינה חולקת כבוד לדמות האהובה של ביג בירד ולרוח השמחה של רחוב סומסום. בין אם אתם חיים מחדש רגעי ילדות יקרים או מציגים לדור הבא את חברם הנוצה האהוב בקרוב, Big Bird's Emporium מציע שילוב ייחודי של נוסטלגיה שובבה וכיף משפחתי מודרני. היכונו לצאת למסע קסום ביעד מענג זה שלוכד את תמצית הדמיון והקסם של אולפני יוניברסל.

היכרות עם Big Bird's Emporium בסטודיו יוניברסל בסינגפור

ברוכים הבאים לעולם הקסום של Big Bird's Emporium, פינה תוססת של יוניברסל סטודיו סינגפור שבה שובבות ופלא מתעוררים לחיים. כאן, הפרסונה הגדולה מהחיים של ביג בירד, החבר האייקוני בעל הנוצות מרחוב סומסום, נחגגת בחלל שהוא גם מלהיב לילדים וגם מעורר נוסטלגיה למבוגרים. כדמות שכבשה לבבות ברחבי העולם במשך דורות, ביג בירד הוא יותר מסתם סמל לתמימות ילדות – הוא חבר אהוב למיליונים.

יוניברסל סטודיו סינגפור (Universal Studio Singapore), מוקד של בידור וריגושים, מכין את הקרקע לגן עדן ייחודי וחווייתי זה. מבקרים מכל פינותיה, כולל חופים שטופי שמש אלה, מוצאים את עצמם נמשכים למגוון האטרקציות התוסס של הפארק. ובין שאגות רכבות ההרים והמנגינות של המצעד, האמפוריום של ביג בירד בולט כיעד של שמחה והתרגשות צרופה. הישארו מעודכנים בזמן שמדריך זה חושף את שלל האוצרות השוכנים בין קירות האמפוריום המקסים הזה, ומציע לכם הצצה לקסם שמחכה לכם.

דמותה של הציפור הגדולה

כשחושבים על ביג בירד, גוון צהוב עז ואווירה של סקרנות צוהלת קופצים לעתים קרובות לראש. ביג בירד, דמות אייקונית של זיכיון רחוב סומסום , מזוהה בקלות עם דמותו המתנשאת והבעת פניו הידידותית ורחבת העיניים. ענק הנוצות הזה לא רק כבש את ליבם של ילדים, אלא גם מצא מקום מיוחד בליבם הנוסטלגי של מבוגרים שגדלו על צפייה בהרפתקאותיו בטלוויזיה.

חשיבותה התרבותית של "ביג בירד" חוצה את גבולותיה של דמות טלוויזיונית גרידא; הוא מהווה מגדלור של למידה והתפתחות עבור צעירים, כאשר כל פרק ארוג בשיעורי חיים רלוונטיים. הקשר הרגשי שלו עם הקהל עמוק, שכן הוא מגלם לא פעם את התמימות הילדותית ואת הפליאה שהצופים זוכרים בחיבה. בנוסף, ביג בירד עומד כסמל לאושר, ומגלם את הטבע השמח וחסר הדאגות של הילדות שבה הדמיון אינו יודע גבולות.

הוויזואליה המזוהה עם ביג בירד אינה מוגבלת רק להופעתו, אלא כוללת גם את ההילה שטופת השמש והאופטימית שהוא מקרין. דמותו של הענק העדין הזה, עם אישיותו העדינה, קנתה לו חיבה לאורך דורות, והוא משמש ללא הרף כסמל לחיוביות בתוך ההיצע המגוון של יוניברסל סטודיו. בעודנו חוקרים את האטרקציות והמזכרות השונות, דמותו של ביג בירד מעגנת היטב חוויה בלתי נשכחת למשפחות ולמעריצים כאחד ביוניברסל סטודיו סינגפור.

אוסף מזכרות

היכנסו לעולם גחמני שופע נוסטלגיה באוסף המזכרות באמפוריום של ביג בירד, שם מעריצי אייקון הנוצות הזה מתכנסים כדי לקחת הביתה פיסת זיכרונות יקרים. שם, בתוך קליידוסקופ של צבעים עזים, טמון אוצר בלום של סחורה בנושא ביג בירד שמתעלה על הרגיל. החל מצעצועי הקטיפה הרכים ביותר שמתחננים שיחבקו אותם ועד לבגדים הטרנדיים ביותר עם המראה המובהק של ביג בירד, יש פריט לכל מעריץ, צעיר או מבוגר.

הפיתוי של פריטי אספנות מעוצבים בקפידה אלה אינו מוטל בספק, כאשר כל פריט נתפר והורכב כדי לשקף את השמחה שביג בירד העניק ללבבות במשך דורות. מדפי האמפוריום מעוטרים בשלל ממצאים ייחודיים – קישוטים ותכשיטים שלא ניתן לגלות במקומות אחרים, בלעדיים למחוזות הקסומים של יוניברסל סטודיו בסינגפור. אתם עשויים להבחין באספן אנין הטעם המתפעל מהדפסים במהדורה מוגבלת או בחיוך העליז של פעוט האוחז במזכרת הביג בירד הראשונה שלו. מזכרות איכותיות אלה, יוצאות דופן בעמידות ובעיצוב, הן שהופכות ביקור גרידא לטיול חשוב בעולם של ביג בירד.

סטודיו יוניברסל בסינגפור

כניסה דרך שערי יוניברסל סטודיו סינגפור פותחת בפניכם עולם של קסם והרפתקאות, ומזמינה מבקרים מכל הגילאים להתמכר לריגוש של קסם קולנועי. פארק שעשועים בעל שם עולמי זה מחולק לשבעה אזורים בעלי נושא ייחודי, שכל אחד מהם מספק חוויה סוחפת באמצעות מתקנים, אטרקציות ומופעים חיים המבוססים על להיטים שוברי קופות ואהובים בטלוויזיה. כשאתה מתפתל מ'הוליווד' ל'ניו יורק' ואז ל'עיר המדע הבדיוני' ו'מצרים העתיקה', אתה מועבר על פני מחוזות ותקופות שונות.

עבור משפחות, יוניברסל סטודיו סינגפור מהדהד בצחוק ובשמחה. זהו שטיח דינמי שבו עולמות בדיוניים מתנגשים, ומציע מתקנים כמו רכבות ההרים מלאות האדרנלין 'באטלסטאר גלקטיקה' או 'רובוטריקים: הנסיעה 3D' המשלבת טכנולוגיה חדישה עם סיפור מלא אקשן. אזור "רחוק רחוק" הוא להיט בקרב מעריצי "שרק", ואילו "העולם האבוד" פונה למחפשי הריגושים הכמהים למפגשים קרובים עם דינוזאורים. בין האטרקציות הללו, האמפוריום של ביג בירד מתגלה כמוקד מחמם לב ותוסס, משתלב בצורה חלקה בסביבה הידידותית למשפחות של יוניברסל סטודיו ומבטיח שכבה נוספת של שמחה ונוסטלגיה.

בין אם אתה חובב סרטים מושבע, מחפש הרפתקאות או פשוט מחפש רגעים קסומים עם יקיריהם, יוניברסל סטודיו סינגפור מספק לכולם. אבל המסע לא נעצר במתקנים ובמופעים מרגשים; אמפוריום ביג בירד ממתין לכם עם מזכרות בלעדיות ומזכרות מעולות, מוכנות להפוך את ביקורכם לבלתי נשכח 🎢 באמת.

מה לעשות ב-Big Bird Emporium

הרפתקה מחכה למשפחות ולמעריצים של אייקון הנוצות באמפוריום ביג בירד, השוכן בלב יוניברסל סטודיו סינגפור. יעד תוסס זה שופע אטרקציות המותאמות במיוחד לחובבים צעירים ולצעירים ברוחם. עולם של כיף אינטראקטיבי נפרש, שבו האוויר סמיך מהתרגשות והצבעים הבהירים של נוסטלגיה ילדותית צובעים כל פינה.

אחד מרגעי השיא הוא ההזדמנות למפגש בלתי נשכח עם החבר המתנשא בעל הנוצות הצהובות בכבודו ובעצמו: ביג בירד. צווחות שמחה מהדהדות כשילדים נפגשים פנים אל פנים עם גיבור רחוב סומסום שלהם, ויוצרים רגע קסום שיוקיר באמצעות תמונות וזיכרונות נוצצים. לא מדובר רק במפגש עם דמות; זה לפגוש חבר יקר.

הופעות חיות ופעילויות חינוכיות

ההופעות החיות של האמפוריום הן לא פחות ממגנטות. הם מושכים קהל עם שילוב של שירה, ריקוד וסיפור סיפורים שמעורר לחיים את קהילת רחוב סומסום בתצוגה צוהלת. הדמויות עולות לבמה במחזה משמח שגורם לרגליים קטנות לטפוח ולמחוא כפיים בידיים קטנטנות. בינתיים, החוויות החינוכיות המוצעות עושות יותר מאשר לבדר; הם מעוררים השראה במוחות צעירים, מטפחים יצירתיות ואהבה ללמידה שמתיישרת עם הפרסונה הסקרנית תמיד של ביג בירד.

לקבלת תמונה לכל החיים, נצל את הזדמנויות הצילום המוגדרות על רקע תפאורות בנושא Big Bird. רגעים אלה לוכדים את תמצית הקסם של יוניברסל סטודיו, המקופלת בין קירות האמפוריום של ביג בירד. ולפני שאתם עוזבים, התענגו על המעדנים מאפשרויות האוכל האיקוניות המתוארות במדורים הקרובים, כולם בטוח ישביעו את אלה שפיתחו תיאבון לחקור את הממלכה הקסומה של ביג בירד.

לבסוף, אני מזמין הרפתקנים ואוהבי מסתורין כאחד לעסוק בחיפוש אוצרות ברחבי אמפוריום ביג בירד. רמזים וחידות מפוזרים מובילים לאוצרות חבויים, עם הפתעות מיוחדות בכל פינה, המבטיחות שכל רגע באמפוריום הוא תגלית חדשה. בין אם זה הביקור הראשון או החמישים שלכם, האמפוריום של ביג בירד מציע ללא הרף חקירה רעננה ומלאת שמחה שמדברת אל הלב ומעוררת את הדמיון.

קניות ב-Big Bird's Emporium

צאו למסע קניות קסום בלב יוניברסל סטודיו סינגפור, שם Big Bird's Emporium מקבל את פניכם עם כנפיים פתוחות. כשאתה חוצה את המעברים המרווחים שלה, הפריסה והארגון הקפדניים מבטיחים ניווט חלק בתוך מגוון רחב של סחורות. זו לא רק חנות; זו חוויה, כך שבין אם אתה מעריץ שרוף או מבקר חדש, כל פינה חושפת אוצר בלום של פלא.

קליידוסקופ של מדורים מציג כל דבר, החל מבגדים תוססים ועד אביזרים קוקיים, שכל אחד מהם מהדהד את רוחו העליזה של ביג בירד עצמו. אספנים ישמחו לגלות את קולקציית Funko Pop, הכוללת דמויות במהדורה מוגבלת שלוכדות את הגחמנות של הדמויות האיקוניות ביותר של רחוב סומסום. האמפוריום מציע גם מזכרות שונות באופן בלעדי, המפתה את הקונים עם יצירות שאינן נמצאות במקומות אחרים.

סיוע מצוות מעודכן ומחייך תמיד מוסיף נופך אישי לחיפוש אחר המזכרת המושלמת, מכיוון שהם מדריכים אותך עם תובנות ואנקדוטות של הדמות היקרה. כמו כן, הנוחות של אפשרויות תשלום שונות מבטיחה סיום ללא טרחה למסע הבזבוז שלך. ואכן, ביקור באמפוריום של ביג בירד הוא יותר מסתם מסע קניות – זו הזמנה לחיות מחדש את מירב זיכרונות הילדות וליצור זיכרונות חדשים עם בני משפחה וחברים 🛍️.

אפשרויות הסעדה

המבקרים ב-Big Bird's Emporium at Universal Studio בסינגפור יכולים לשדרג את החוויה שלהם עם שפע של אפשרויות לסעודה. המסעדות של האמפוריום מספקות לא רק הפוגה מפעילויות היום, אלא גם הזדמנות להתענג על מנות שמענגות הן את החיך והן את העיניים. כל מוסד אוכל תוכנן תוך מחשבה על משפחות, מה שמבטיח שכל תפריט יספק את טעמם של צעירים ומבוגרים כאחד. מאפיין בולט הוא המנות האייקוניות במוטיב ביג בירד, שבהן התענוגות הקולינריים שואבים השראה מהגחמנות והשמחה של הדמות שכבשה את ליבם של רבים.

האווירה בחללי אוכל אלה היא נינוחה ונוחה, ומציעה לאורחים מקום להירגע ולטעון מצברים בין קניות והשתתפות באטרקציות הרבות של האמפוריום. למי שאוהב מתוק או מחפש חטיף מהיר, מגוון הפינוקים הטעימים הזמינים מענגים את הטעם לא פחות מאשר במצגת הצבעונית שלהם. זוהי הדרך המושלמת להתפנק בהפסקה קטנה, מוקפים בקסם עולמו של ביג בירד. בין אם אתם מחפשים ארוחה מלאה או סתם נשנוש שיעזור לכם, אפשרויות האוכל במלון מבטיחות להיות חלק טעים מההרפתקה שלכם באולפני יוניברסל סינגפור.

אירועים ומופעים

הדופק התוסס של Big Bird's Emporium מורגש בצורה הטובה ביותר במהלך מגוון האירועים והמופעים המענגים שלו. כשאור הזרקורים מאיר והווילונות עולים, מבקרים בכל הגילאים זוכים להופעות חיות בלתי נשכחות של הדמויות האהובות מרחוב סומסום. אירועים אלה מציגים לעתים קרובות את ביג בירד האיקוני עצמו, לצד חבורת חבריו העליזה. צפייה בדמויות אלה מתעוררות לחיים מחוץ למסך מעוררת תחושה של פליאה אצל הצעירים, וטיול נוסטלגי במורד נתיב הזיכרון עבור המבוגרים.

מעבר לבמה, האמפוריום מארח לעתים קרובות תהלוכות דמויות באנרגיה גבוהה שבהן ילדים יכולים לרקוד ולתקשר עם הדמויות האהובות עליהם. קצב המוזיקה ומערבולת הצבעים יוצרים חוויה סוחפת קסומה ובלתי נשכחת. חגיגות עונתיות מוצאות את מקומן המיוחד גם כאן, עם פעילויות נושא המשתנות עם לוח השנה, המציעות חוויות חדשות עם כל ביקור.

אולי אחד המראות הכי מחממי לב באירועים האלה הוא השמחה שמתפשטת באופן מדבק בקרב משפחות. בין אם זה המורכבות של ריקוד נושא או הצחוק המשותף במהלך מערכון קומי, כל אירוע באמפוריום של ביג בירד מעוצב כדי לבדר וליצור רגעים שיוקירו לכל החיים.

מבצעים מיוחדים

הקסם של האמפוריום של ביג בירד הוא לא רק הסחורה הבלעדית שלו או האווירה התוססת שלו, אלא גם המגוון המפתה של הצעות מיוחדות שמחכות למבקרים. ציידי מציאות יכולים להתענג על ההנחות המותאמות לבעלי כרטיס שנתי, מה שהופך את החזרה לגן העדן הגחמני הזה למפתה עוד יותר. כרטיסים רגילים הופכים למפתחות ופותחים חבילת הטבות שמבטיחות שמחה חוזרת ונשנית ללא צביטה בארנק.

הורים המעוניינים לפנק את ילדיהם פעורי העיניים בחוויה סוחפת ימצאו נחמה באריזות ארוזות. שילובים מעוצבים היטב אלה של מזכרות ואטרקציות מבטיחים שהכיף יימשך גם לאחר היציאה מהפארק, תוך הצגת פתרון חסכוני יותר לבילוי משפחתי. החבילות מתוכננות בקפידה כדי לשרת תחומי עניין וקבוצות גיל שונות, ולהבטיח שכל מבקר ימצא את פיסת האושר שלו.

אירועים מיוחדים מסומנים על ידי השקות סחורה בלעדיות, המציעות פריטי אספנות ייחודיים המשמשים מאוחר יותר מזכרות יקרות. הצעות מוגבלות בזמן אלה הן הדרך של האמפוריום לעזור לך להנציח את הביקור שלך בסטייל. כל המופעים הללו מבטיחים באומנות שכל טיול באמפוריום של ביג בירד יהיה רקום בהפתעות מענגות, ומספק הזדמנויות ליצור זיכרונות מתמשכים מבלי לחשוש מפזרנות שתאפיל על החוויה.

הגעה אל Big Bird's Emporium

אם אתם מתכננים מסע קסום לאמפוריום של ביג בירד, השוכן בממלכה הקסומה של אולפני יוניברסל סינגפור, אל תדאגו מהמשלחת. האמפוריום נגיש מאוד, בין אם אתה מבקר בינלאומי או חוקר מקומי. במיקום אסטרטגי על האי סנטוסה, אפשרויות תחבורה נגישות בשפע, החל מסנטוסה אקספרס ועד אוטובוסים ציבוריים המשרתים את האזור. עבור אלה המעדיפים לנהוג, ישנם מתקני חניה בשפע, המבטיחים כי המרכבה שלך הוא מוגן בבטחה בזמן שאתה טובל בפלאי העולם של ביג בירד.

משפחות עם ילדים צעירים ימצאו נחמה בנוחות המוצעת על ידי שירותי הסעות ידידותיים למשפחות הפועלים ממלונות גדולים בסינגפור. שירות הסעות ללא טרחה זה מפשט את ההרפתקה עבור הקטנטנים ומלוויהם, והופך את הנסיעה לחלקה ככל האפשר. אם אתה מעדיף מסלול נופי, שקול את תחנת ווטרפרונט שבה מונורייל סנטוסה אקספרס מביא אותך כמעט עד מפתן הדלת של האמפוריום. וברגע שתגיעו לאולפני יוניברסל, מפות מסומנות בבירור מבטיחות שלא תפספסו את התענוג שמחכה לכם במשכנו רחב הידיים של ביג בירד.

בסופו של דבר, בין אם אתם חוצים ברגל, רוכבים על המסילות הקצובות של המונורייל, או מחליקים על פני המים כדי להגיע ליעד 🚌 זה, כל שביל מוביל לחוויה בלתי נשכחת באמפוריום של ביג בירד. אחרי הכל, ההגעה לשם היא רק חלק קטן מהמסע – הקסם האמיתי מתחיל ברגע שנכנסים פנימה.

שאלות נפוצות לגבי Big Bird's Emporium

מחפשים מידע נוסף על Big Bird's Emporium בסטודיו יוניברסל בסינגפור? להלן תשובות לכמה שאלות נפוצות שישפרו את הביקור שלך:

 • מהן שעות הפעילות של Big Bird's Emporium?
  האמפוריום של ביג בירד פתוח במקביל לאולפני יוניברסל סינגפור, בדרך כלל בין השעות 10:00 עד 19:00, אם כי שעות הפעילות עשויות להתארך בעונות השיא ובאירועים מיוחדים.
 • האם המבקרים יכולים להצטלם עם ביג בירד עצמו?
  כן, ישנם מפגשי מפגש וברכה ייעודיים עם ביג בירד שבהם המבקרים יכולים לצלם, אם כי הזמנים עשויים להשתנות ולכן מומלץ לבדוק את לוח הזמנים עם ההגעה לפארק.
 • האם ישנן מגבלות גובה עבור האטרקציות באולפני יוניברסל ליד Big Bird's Emporium?
  מתקנים ואטרקציות מסוימים באולפני יוניברסל סינגפור (Universal Studios Singapore) כוללים מגבלות גובה למען בטיחות כל האורחים. מומלץ לעיין בהגבלות על כל נסיעה לפני ההצטרפות לתור.
 • האם הסחורה שנמצאת ב-Big Bird's Emporium זמינה לרכישה באינטרנט?
  בעוד שחלק מהמוצרים של אולפני יוניברסל עשויים להיות זמינים באינטרנט, פריטים בלעדיים מהאמפוריום של ביג בירד זמינים בדרך כלל רק בחנות הפיזית בסינגפור.
 • האם יש אפשרויות לסעודה צמחונית או חלאל זמינות במלון Big Bird's Emporium ?
  המלון מציע מגוון רחב של אפשרויות לסעודה העונות על דרישות תזונתיות שונות, לרבות העדפות צמחוניות וחלאל.
 • כיצד יכולים מבקרים בינלאומיים להתמודד עם המרת מטבע לרכישות באמפוריום של ביג בירד?
  שירותי המרת מט"ח זמינים בתוך אולפני יוניברסל סינגפור (Universal Studios Singapore), וכרטיסי אשראי גדולים מתקבלים באמפוריום ביג בירד (Big Bird's Emporium), המספקים נוחות למבקרים בינלאומיים.

יתרונות הביקור באמפוריום של ביג בירד בסטודיו יוניברסל בסינגפור

לחוות את הקסם של ביג בירד:

 • נוסטלגיה לילדות: התחברו מחדש לזיכרונות ילדות אהובים באמצעות האווירה התוססת והדימויים האיקוניים של ביג בירד.
 • הזדמנויות חינוכיות: לעסוק בחוויות אינטראקטיביות וחינוכיות רבות המיועדות לילדים ללמוד תוך כדי כיף.
 • סחורה בלעדית: קבל גישה למזכרות ייחודיות של ביג בירד ורחוב סומסום שאינן זמינות במקומות אחרים, מושלמות לאספנים ולמעריצים.
 • בידור לכל הגילאים: תיהנו מהופעות חיות, מצעדי דמויות וממפגשים המבדרים ילדים ומבוגרים כאחד.
 • אפשרויות סעודה מגוונות: התענגו על מגוון מסעדות המציעות מנות במוטיב Big Bird המתאימות לכל העדפות הטעם.
 • הצעות מיוחדות אטרקטיביות: נצל הצעות מיוחדות, מבצעים והנחות שנועדו לשפר את הביקור שלך ולספק ערך מוסף.
 • מיקום נוח: תוכלו להגיע בקלות למרכז האמפוריום בתוך יוניברסל סטודיו סינגפור (Universal Studio Singapore), המקושר היטב באמצעות תחבורה ציבורית ומציע מתקני חניה.
 • סביבה ידידותית למשפחות: בואו לחוות אווירה מסבירת פנים ונוחה המבטיחה יום בילוי מענג לכל המשפחה.
לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן