חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

אטרקציה Snoopy's Sound Stage Adventure™ ביוניברסל יפן

אטרקציה Snoopy's Sound Stage Adventure™ ביוניברסל יפן

אטרקציה Snoopy's Sound Stage Adventure™ ביוניברסל יפן

עזרה עם תכנון החופשה ביוניברסל?

אטרקציה Snoopy's Sound Stage Adventure™ ביוניברסל יפן

צאו למסע גחמני שבו פנטזיה ומציאות מיטשטשות בין תשואות וצחקוקים באולפני יוניברסל יפן – ביתם של הרפתקת™ הסאונד סטייג' הקסומה של סנופי. אטרקציה קסומה זו כובשת לבבות עם המיזוג של אפקטים מרתקים של תיאטרון 4D ומופע אינטראקטיבי שמעורר לחיים את סנופי החביב וחבריו. שקעו בעולם שבו כל צחקוק מהדהד בשמחה וכל פרט ממחיש את הריקוד המורכב של הטכנולוגיה והדמיון.

אבדו את עצמכם בקסם הציורי שמקרין יעד סנסציוני זה, המושך אליו משפחות ממרחקים. כשסנופי מוביל את החטיבה העליזה, ראו עיניים מנצנצות של ילדים וחיוכים נוסטלגיים של מבוגרים – מה שחושף שבתוך מקדש הכיף הזה, הגיל הוא רק מספר, והקסם הוא חסר גבולות.

מבוא להרפתקת™ במת הסאונד של סנופי ביוניברסל יפן

צעדו דרך שערי אולפני יוניברסל יפן, ומצאו את עצמכם מוקסמים מהאווירה המונפשת והעליזה של הרפתקת™ הסאונד סטייג' של סנופי. התפעלו מחוויית תיאטרון 4D הסוחפת, שבה הביגל האהוב וחבריו מזנקים לחיים תוססים, עוטפים אתכם בעולמם הגחמני. כאן, צחוק ופליאה מהדהדים כשמשפחות, מאוחדות בציפייה דרוכה, עומדות בתור מחוץ לאטרקציה הציורית, שבויות בהבטחה של בידור אינטראקטיבי. הרפתקה זו היא יותר מבילוי פשוט; זהו מסע ידידותי למשפחות שמבטיח לעניין ולהפנט מבקרים בכל גיל. 🎢

בואו לחוות את תיאטרון 4D

בואו לשקוע בלב הפנטזיה עם סנופי וחברים בהרפתקת™ הסאונד סטייג' של סנופי, חוויית תיאטרון 4D ששובה ומגרה את כל החושים שלכם. כשאתה מתיישב במושבך, הציפייה מוחשית. כשאתה מרכיב את משקפי התלת-ממד שלך, אתה נסחף לעולם שבו הגבול בין מציאות לאנימציה מיטשטש. התיאטרון החדיש מתהדר במצגים חזותיים בחדות גבוהה, כה חדים ומלאי חיים, שכל פרט גחמני בעולם הבוטנים מתפוצץ בבהירות מציאותית. האוזניים מדגדגות עם האפקטים הקוליים כל כך מציאותיים, שתרגישו כאילו סנופי עצמו הולך על קצות האצבעות מאחוריכם.

ואז, ההרפתקה מתעצמת. המושב שלך מתחיל לזוז ולהתגלגל, מסתנכרן ללא רבב עם הפעולה על המסך, ויוצר חוויית צפייה רב-ממדית באמת. צחוקם של ילדים והתנשפויות הוריהם משתלבים בהרמוניה בתדהמה, ויוצרים זמן גיבוש משפחתי בלתי נשכח תחת קסם העולם הקסום שרק אולפני יוניברסל יפן יכולים להעלות על הדעת. תיאטרון 4D ב-Snoopy's Sound Stage Adventure™ מבטיח מופע מלא פליאה, עונג ונגיעה של הקסם האיקוני של Snoopy. 🎢

היו מעורבים במופע האינטראקטיבי

צאו למסע מענג שבו הגבולות בין הצופה למבצע מיטשטשים בהרפתקה™ של סנופי סאונד סטייג'. מחזה אינטראקטיבי זה מזמין את המבקרים להיכנס לעולמו של סנופי, ומאפשר להם לעסוק ישירות באנרגיה ובהתרגשות של המופע. דמיינו את עיניהם הנוצצות של הילדים כשהם הופכים לחלק בלתי נפרד מהעלילה, רוקדים לצד הדמויות האהובות עליהם ותורמים לנרטיב הכולל. מחיאת כפיים שמחה או דריכת רגליים קולקטיבית מוסיפה לאווירה הקצבית שהופכת את האטרקציה הזו ליצירה בלתי נשכחת של בידור חי.

בעוד סנופי מוביל ריקוד שובב, מבקרים מכל הגילאים מוזמנים להצטרף לכיף, ויוצרים מארג של תנועה שובה לב ומקסים. זוהי סצנה של אושר טהור, שבה צחוק מהדהד דרך הבמה, ויוצר קשר מיידי בין משפחות וחברים. באמצעות פעילויות כוללניות כאלה, הרפתקת™ הסאונד סטייג' של סנופי מטפחת תחושה של קהילה, המהדהדת את הריגושים שנדונו בעבר בחוויית תיאטרון 4D, שבה החושים נפגשים כדי לבנות סביבה סוחפת שכולם יוכלו להתענג עליה.

בקרו באולפני יוניברסל יפן

מלון יוניברסל סטודיוס יפן (Universal Studios Japan) שוכן בלב ההומה של אוסקה (Osaka), כמארג תוסס של דמיון והתרגשות. כאן, בתחומו רחב הידיים והמוקפד, שוכן עולמו הגחמני של הרפתקת™ הסאונד סטייג' של סנופי. מעבר למובלעת משפחתית זו, פארק השעשועים נפרש כפנורמה עשירה של אטרקציות ברמה עולמית, שכל אחת מהן מבטיחה הרפתקה בלתי נשכחת. מהקסם הקסום של עולם הקוסמים של הארי פוטר™ ועד לריגושים הפרהיסטוריים השוכנים בתוך פארק™ היורה, הפארק משמש כמאגר חלומות לכל מי שנכנס.

כאשר המבקרים משוטטים ברחובות המעוצבים בקפידה, הם נסחפים לנרטיבים גדולים וחיים הרבה יותר מאי פעם. צחוק סוער והתנשפויות של עונג בוקעים מכל פינה, שם מתקנים מרגשים קוראים תיגר על החיבוק של כוח הכבידה והופעות שובות לב נפרשות בפאר קולנועי. עם כל צעד, אורחי אולפני יוניברסל יפן מוזמנים לעצב סיפורים משלהם, ולהוסיף פרק אישי לאנתולוגיה גלובלית זו של שמחה ופליאה.

ואכן, בלב החוויה, הרפתקת™ הסאונד סטייג' של סנופי עומדת כמגדלור, ומפתה את האורחים בהבטחה לחיוכים משותפים ולחיבוק נוסטלגי של ביגל אהוב וחבריו. אולפני יוניברסל יפן לא רק מארחים אטרקציות; הוא אוצר עולמות קסומים, ומזמין כל נשמה להתענג על כל רגע, צחוק ובריחה.

אטרקציה ידידותית למשפחות

בלב אולפני יוניברסל יפן, Snoopy's Sound Stage Adventure™ מציע מקלט למשפחות הלהוטות ליצור רגעים בלתי נשכחים. זהו מקום שבו שמחה וצחוק מתעלים על הגיל, ומאפשרים לצעירים ומבוגרים כאחד לחלוק את הקסם יחד. הסביבה מעוצבת בקפידה כדי להבטיח בטיחות והנאה, כאשר כל חיוך וצחקוק משמשים עדות למשיכה המענגת לכל הגילאים של אטרקציה יקרה זו.

היתרונות של ביקור בהרפתקת™ הסאונד סטייג' של סנופי ביוניברסל יפן

גלו את מגוון היתרונות כשתצאו להרפתקה בהרפתקת הסאונד™ סטייג' של סנופי באולפני יוניברסל יפן.

  • גיבוש משפחתי: יוצר הזדמנויות למשפחות ליהנות מחוויות משותפות, חיזוק קשרים ויצירת זיכרונות יקרים.
  • כיף חינוכי: מציע סביבת למידה משחקית שבה ילדים יכולים ללמוד על עבודת צוות ויצירתיות בצורה מרתקת.
  • טכנולוגיה חדישה: משתמשת בטכנולוגיית 4D חדשנית, המציעה דרך מודרנית ודינמית לחוות בידור בפארק שעשועים.
  • בידור כוללני: מיועד לפנות לכל הגילאים, ומבטיח חוויה מכלילה שגם ילדים וגם מבוגרים יכולים ליהנות ממנה יחד.
  • השתתפות אינטראקטיבית: מעודדת השתתפות פעילה, ומאפשרת למבקרים להיות חלק מהמופע וליצור קשר ישיר עם הדמויות.
  • דמויות איקוניות: מפיח חיים בדמויות האהובות של פינאטס, ומספק חוויה נוסטלגית ומשמחת למעריצי הסדרה.
  • מגוון אטרקציות: ממוקם בתוך אולפני יוניברסל יפן, המציע מגוון רחב של אטרקציות המתאימות לכל העדפות ורמות ריגוש.
  • חוויה תרבותית: משלבת בידור עם הזדמנות לחוות ולהעריך שילוב של תרבות פופ אמריקאית ואירוח יפני.
לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן