חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

Hogwarts™ Express – יוניברסל אורלנדו

Hogwarts™ Express – יוניברסל אורלנדו

עזרה עם תכנון החופשה ביוניברסל?

Hogwarts™ Express – יוניברסל אורלנדו

תארו לעצמכם עולם שבו רעש של רכבת מתמזג עם לחישות רכות של קסם, שבו כל נשיפה של קיטור מפיחה חיים בפנטזיות ילדות

צאו למסע מעבר לרגיל, על סיפון הוגוורטס™ אקספרס ביוניברסל אורלנדו. זו לא רק נסיעה ברכבת; זהו שער ליקום איקוני שבו הגבול בין סיפור למציאות מיטשטש, ויוצר חוויית נסיעה שאין דומה לה. מרציף 9 3/4 המקודש ועד להיילנדס הסקוטיים המתגלגלים, מסע קסום זה מזמין מעריצים והרפתקנים כאחד לחזות בפלא של עולם הקוסמים. 🚂✨

חווית נסיעה ברכבת

העלייה להוגוורטס™ אקספרס ביוניברסל אורלנדו היא לא רק אמצעי תחבורה מפארק לפארק, אלא הרפתקה אל מעמקי עולמו הקסום של הארי פוטר. כשעולים על הרציף, רעש האווירה והשריקה של מנוע הקיטור מעוררים זיכרונות מסצנות הסרט האיקוניות. מהרגע שאתה עולה לרכבת ועד שאתה מגיע ליעדך, כל פרט מעוצב כדי להעביר אותך מעולמנו לממלכת הקוסמים והמכשפות.

המסע מתחיל בבילוי של תחנת קינגס קרוס, שם אתה שקוע מיד בהמולה המזכירה את הסרטים. הנוסעים מודרכים לעבר התאים המצוידים היטב, ומציעים הפוגה של רגע כשהם מתמקמים במושבים המפוארים בצבע בורדו. תשומת הלב לפרטים ניכרת לכל אורכה, החל ממתלי המזוודות המלאים בספרי לחשים וגזעים ועד לפרסומות וינטג' המנקדות את הקירות, המזכירות עידן עבר של נסיעה ברכבת.

מה שבאמת מייחד את הוגוורטס™ אקספרס הוא המסע החושי שהיא מעבירה. כשהרכבת מדשדשת בין פארקים, החלונות מתעוררים לחיים עם נופים קסומים: גבעות מתגלגלות, יצורים מעופפים, אפילו מכונית מעופפת מסוימת. כל פריים הוא פיסת סיפור, השזורה בקפידה בנוף החולף. הליווי הקולי, סאונד-סקייפ עוטף של דיאלוגים ומוזיקה, מושך את המבקרים עוד יותר אל לב הסיפור של הארי פוטר. החוויה כולה נאספת כדי להבטיח שמרגע היציאה ועד ההגעה, אתם עטופים לחלוטין בקסם של עולם הקוסמים.

אטרקציה איקונית

עלו על סיפון הוגוורטס™ אקספרס באתר הנופש יוניברסל אורלנדו, ואתם לא רק נוסעים ברכבת, אלא הופכים לחלק ממורשת. אטרקציה איקונית זו כבשה את ליבם של מיליונים, ושימשה כסמל תוסס של העולם הקסום שג'יי קיי רולינג כתבה לקיום. עבור אלה שגדלו לצד הארי, רון והרמיוני, עצם המראה של הקיטור המיתמר ממנוע הארגמן הזה מעורר תחושה עמוקה של נוסטלגיה.

הוגוורטס אקספרס הוא לא רק נסיעה; זהו טקס מעבר לכל מכשפה או קוסם, מסע השזור בנרטיב שהגדיר דור. קוסמים שאפתנים מרחבי העולם מתאספים, משתוקקים לחיות מחדש את רגעי המעבר לממלכה שבה פנטזיה מתערבבת עם המציאות. זוהי ספינה שמתעלה על היותה רק צורה של תחבורה בפארק בין סמטת™ דיאגון להוגסמיד™, ועומדת כזקיף לרוח הנצחית של עולם הקוסמים.

יותר מסתם אלמנט של פארק השעשועים, הוגוורטס אקספרס הוא אבן בוחן תרבותית – סמל מתמשך המשקף את הרלוונטיות וההערצה המתמשכות של זיכיון הארי פוטר. הקסם שלה מזמין אורחים, מעביר אותם לא רק פיזית אלא בחזרה לימי נעוריהם, שם הגבולות בין העולם שלנו לעולם הקסום מטושטשים להפליא. הקסם על הרכבת מוחשי, בין אם זה המסע הראשון שלך או המאה שלך, מזכיר לכולנו כי הפלא של עולם הקוסמים הוא אף פעם לא יותר מאשר נסיעה ברכבת משם.

עולם הקוסמים

צעדו דרך הקשתות הקסומות ומצאו את עצמכם עטופים בפארק השעשועים עולם הקוסמים, מקום שבו הפנטזיה אינה יודעת גבולות וכל פינה לוחשת את ההבטחה להרפתקה. ממלכה קסומה זו, הידועה בכל העולם בזכות תשומת הלב המעודנת שלה לפרטים, משחזרת בנאמנות את היקום הקסום המוערך על ידי מעריצים ברחבי העולם. מהסמטאות המרוצפות אבן של סמטת דיאגון ועד לגגות המושלגים של הוגסמיד, כל אלמנט תומך בהשעיית חוסר האמונה שהשארת את עולם המוגלגים הרחק מאחור.

קוסמים ומכשפות מחפשי ריגושים ימצאו מגוון מרתק של אטרקציות שמזמינות עם הבטחה לפרץ אדרנלין. מהפיתולים והפניות מרטיטי הלב של אתגר הדרקון ועד לקסם מעורר ההשראה של המסע האסור, פארק השעשועים עולם הקוסמים מזמין אתכם להיות חלק מהנרטיב האפי שנפרש סביבכם. עסקו בתיאורים החיים והנושמים של אותם סיפורים שפעם היו קיימים רק בין דפי אוזני הכלב של ספרי הארי פוטר היקרים או על מסך הכסף. זוהי חוויה סוחפת שמתמצתת את תמצית הכישוף של ג'יי קיי רולינג ומפיחה בה חיים בדיוק מוקפד.

מעוגן היטב בקאנון של הארי פוטר, פארק שעשועים קסום זה לוקח חלק במערכת יחסים סימביוטית עם הסדרה האהובה. מחנות השרביטים, שבה השרביט בוחר את המכשף, ועד לחלונות הראווה המוכרים שלאורך הרחובות, חוט החיבור שקושר את הפארק לנרטיבים שאנחנו מעריצים עובר עמוק. עולם הקוסמים לא רק עושה כבוד לסיפורים; הוא מזמין אתכם לחיות אותם, לנשום אותם ולחרוט את המסע הקסום שלכם במורשתם.

פלטפורמה 9 3/4

עבור כל מכשפה או קוסם שאפתן, המעבר דרך רציף 9 3/4 מסמל את תחילתה של הרפתקה קסומה בשטח רחב הידיים של עולם הקוסמים של יוניברסל אורלנדו. העלייה על הפלטפורמה הזו היא לא רק חלק ממסע; זהו טקס מעבר, ממש כפי שהיה עבור הארי פוטר במסעו העצבני ומלא היראה הראשון להוגוורטס. הפלטפורמה משוחזרת בצורה יוצאת דופן, עד הלבנה האחרונה, כדי להציע ללקוחות את החוויה הקסומה המובהקת – עם עגלות מזוודות שנעלמות באמצע הדרך אל תוך הקיר, מוכנות לרגע האינסטגרם המושלם. 📸

בפינה הנערצת הזו של תחנת קינגס קרוס, מעריצים צעירים ומבוגרים עומדים בתור כדי לעבור את המחסום הקסום, כל אחד מהם עוצר כדי להתענג על הציפייה שמעקצצת באוויר, מוחשית ומחשמלת. ברגע שהם עוברים, המראות והצלילים של סביבת הרכבת האייקונית סוחפים את האורחים במלואם לתוך היקום המיתי של ג'יי קיי רולינג, ומלבים את להבות דמיונם. הסדרנים, לבושים במדים ושופעי אופי, רק מוסיפים לקסם, מגבירים את תחושת האותנטיות והאכפתיות השזורות בכל פרט בבית הספר לכישוף ולקוסמות של פורטל להוגוורטס. 🚂

מי שחלם על הרגע הזה מוצא את עצמו לכבוש לרגע, מתחמם באווירה שמקרינה את רוח הסיפור. כאן, הסיפור האהוב עליהם חורג מתחום הבדיוני, וחדוות הסדרה חיה מחדש דרך פיסה מוחשית ואינטראקטיבית זו מעולמו של הארי פוטר. הקסם של רציף 9 3/4 הוא יותר מאשר אטרקציה; זהו מפגש עם נרטיב אהוב, כזה שנמשך מעבר למסך הכסף ולדפי הספר, אל לב המבקרים בו. 💫

מסע קסום

עלו על סיפון הוגוורטס™ אקספרס ביוניברסל אורלנדו והתכוננו למסע שמתעלה על המגבלות הרגילות של נסיעה ברכבת. זו אינה נסיעה גרידא; זוהי אודיסיאה קסומה דרך הממלכה שובת הלב של כישוף וכישוף. כשהרכבת יוצאת, הנוסעים שקועים בעולם שבו הפנטזיה מתמזגת עם המציאות, ויעידו על כך הנופים הציוריים הנפרשים מעבר לחלונות הקרון. כל סצנה שחולפת על פניה מעוצבת בקפידה כדי לעורר את הנופים הקסומים של ההיילנדס הסקוטיים, עם יצורים קסומים ורודפים מוכרים מסדרת הארי פוטר האהובה.

בתוך המסע הסוריאליסטי הזה, נוכחותם של הארי, הרמיוני ורון מורגשת כשקולותיהם מהדהדים מבעד לתאים, מספרים סיפורים והרפתקאות שמהדהדים אצל כל מעריץ. חוויה משותפת זו קושרת חובבים והרפתקנים בפעם הראשונה כאחד, כאשר קסם יצירתה של ג'יי קיי רולינג מתעורר לחיים. הוגוורטס™ אקספרס הוא יותר מכלי תחבורה; זו ספינה שנושאת נוסעים דרך מארג הנרטיבים שהקסימו מיליונים.

תחושת הטבילה מוגברת עוד יותר על ידי תשומת הלב לפרטים בתוך הרכבת עצמה. התאים הם העתק מדויק של אלה שנראים על המסך הכסוף, עד לריפוד ומתלי המזוודות. לחישות של לחשים וצלצול מרוחק של ינשוף משלימים את האווירה השמיעתית. עם כל חבטה של המנוע ופרץ הקיטור, נבנית תחושה מוחשית של ציפייה. ההגעה לתחנת הוגסמיד™ או קינגס קרוס, בהתאם לכיוון שלכם, מסמלת את סופו של מסע אחד ואת תחילתו המרגשת של מסע אחר בתוך פארקי השעשועים של עולם הקוסמים. בירידה מהרכבת, אתה נושא איתך את הקסם, להוט לחקור את כל הפלאים שמחכים.

ההיסטוריה של הוגוורטס אקספרס

תוך התעמקות בתולדות העולם הקסום, הוגוורטס אקספרס ניצב כדמות אגדית בתוך נרטיב הארי פוטר . יותר משיטת תחבורה, הרכבת הזו הפכה לשם נרדף לתחילתה של שנה אקדמית חדשה, המסיעה תלמידים לאולמות המקודשים של בית הספר הוגוורטס לכישוף ולקוסמות.

במקור, הוגוורטס אקספרס נוצר מתוך הכרח כאשר חוק הסודיות הפך הכרחי עבור הקהילה הקסומה. מסלולו הוא תוצר של קסם, המאפשר לו לנסוע בלתי נראה על ידי מוגלגים מתחנת קינגס קרוס בלונדון אל ההיילנדס הסקוטיים המרוחקים, ביתם של הוגוורטס. חובבי הקטר עשויים למצוא עניין בכך שדגם הקטר הוא GWR 4900 Class 5972 Olton Hall, ששוחזר בקפידה כדי להפיח חיים בתיאור הסיפור.

העיצוב של הרכבת, עם קרונות ארגמן וסמל הוגוורטס, מעורר אלגנטיות אדוארדית ספוגה מסתורין ונוסטלגיה. כל תא בהוגוורטס אקספרס נראה תפור במיוחד כדי ללכוד את הנוסעים בהילה של קסם, ולהכין אותם לחינוך הקסום שלפנינו. זהו מסע של אחווה וציפייה, שבו חברים מתאחדים והדור הבא של קוסמים ומכשפות חולם על הרפתקאות שיבואו.

בחקירתנו הקודמת את עולם הקוסמים, נגענו באופן שבו אטרקציות כאלה מחברות את המעריצים לשאיפותיהם הקסומות. הוגוורטס אקספרס יוצר עורק חיוני במערכת אקולוגית קסומה זו, המייצג את המעבר מעולם המוגלגים הארצי למקום שבו הכל אפשרי 🚂.

תכונות אינטראקטיביות

העלייה להוגוורטס™ אקספרס ביוניברסל אורלנדו אינה קשורה רק לתחבורה; זוהי הרפתקה מתובלת בתכונות אינטראקטיביות המעוררות לחיים את העולם הקסום. האורחים הופכים לחלק מהנרטיב, ועוסקים באלמנטים שמהדהדים את המהות של סדרת הארי פוטר. כשמתמקמים בתאי הקטיפה, מתחיל הקסם. הרכבת מצוידת בטכנולוגיה חדישה שנועדה לרתק ולשמח נוסעים בכל הגילאים.

כל תא משקף את העיצוב הקלאסי שנראה בסרטים, אך מסתיר כישוף עכשווי. החלונות משמשים כשערים לעולם החיצון, ומציגים סצנות דינמיות של האזור הכפרי הבריטי, עם יצורים קסומים ודמויות מוכרות המופיעות בהפתעה. לא נדיר לשמוע קוסמים ומכשפות צעירים מתנשפים בתדהמה כשהנוף נפרש – עדות ברורה לאשליה המרתקת של הנסיעה. אבל החוויה האינטראקטיבית לא נעצרת שם.

לאורך כל המסע, המטיילים מעודדים לתקשר עם סביבתם. פשוט על ידי תנועה ונגיעה באלמנטים שונים בבקתה, המבקרים יכולים להפעיל רגעים קסומים נסתרים. לחישות על לחשים החושפים יצורים קסומים או מסרים החרוטים בקיטור החלונות מסתובבים בין המשתתפים, והריגוש שבגילוי הסודות הללו ממקור ראשון מעצים את החוויה הכוללת. אינטראקטיביות זו מעמיקה את הטבילה, ומבטיחה שכל נסיעה בהוגוורטס™ אקספרס תהיה ייחודית כמו הנוסעים על הסיפון.

מעצבי האטרקציה האייקונית הזו שזרו במומחיות סיפורים אינטראקטיביים לתוך מרקם החוויה. מפגשים עם ממלכת הארי פוטר הופכים אישיים יותר כאשר הנוסעים משתתפים באופן פעיל בקסם המתחולל סביבם. שילוב זה של חדשנות טכנולוגית עם נפלאות היקום של ג'יי קיי רולינג מזכיר לנו שכל נסיעה בהוגוורטס™ אקספרס היא הרבה יותר מנסיעה ברכבת – היא שער למסע קסום, חוויה שנידונה בצורה חיה בחלק 'מסע קסום' במדריך שלנו.

אפשרויות אוכל טעימות

העלייה להוגוורטס™ אקספרס אינה רק מסע בין העולמות הקסומים של סמטת™ דיאגון והוגסמיד™; זוהי גם הרפתקה מענגת עבור בלוטות הטעם. הרכבת מספקת חווית אוכל קסומה הלוכדת את תמצית התענוגות הקולינריים של עולם הקוסמים. העגלה, שמזכירה את זו שנראית חוצה את המסדרונות בסרטים האהובים, מציעה מגוון נשנושים שהם גם טעימים וגם מזכירים את החוויה הקסומה.

החל מצפרדעי™ השוקולד המפורסמות ושעועית™ כל טעם של ברטי בוט ועד מבחר פשטידות וכריכים מלוחים, מערך הפינוקים על הסיפון נועד להשביע את הרעב של כל מכשפה, קוסם ומוגלגים כאחד. אפשרויות האוכל מעוצבות עם טוויסט מלא דמיון, ומתיישרות בצורה חלקה עם האווירה הקסומה. אפילו המשקאות, כולל Butterbeer™ המהולל, מוסיפים לחוויה החושית הכללית, ומשלימים את אווירת הרכבת הנעימה עם טעמיהם העשירים.

כל פריט שמוגש הוא קריצה לסיפורים שהקסימו קהל עולמי, ומאפשרים לאורחים להתפנק בעולם קסום סוחף באמת. עם מסירות קפדנית לאיכות, הוגוורטס אקספרס לא רק מסיע מבקרים גיאוגרפית, אלא גם מציע מסע גסטרונומי שישאיר אותם מכושפים. בין אם אתם משתוקקים לפינוק מתוק או לחטיף דשן, הרכבת מבטיחה שכל הנוסעים על הסיפון יוכלו ליהנות מהאספקה המענגת של עולם הקוסמים. 🍬

כשהרכבת לוקחת אתכם במסע יוצא דופן זה, ההיצע הקולינרי הופך לחלק בלתי נפרד מהנרטיב – ממש כמו ליהנות מחגיגה באולם הגדול. אז במהלך המסע הקסום הזה, אל תחמיצו את ההזדמנות לפנק את עצמכם בתענוגות שיש להוגוורטס אקספרס להציע. זו אכן בריחה מלאת טעם לעולם שבו נפלאות דפי הארי פוטר מתעוררות לחיים, ביס טעים אחד בכל פעם. 🥧

סחורה ומזכרות

העלייה להוגוורטס™ אקספרס היא יותר מסתם נסיעה ברכבת; זוהי כניסה לעולם שבו הדמיון הופך מוחשי. עולם הקוסמים מציע מגוון של סחורות ומזכרות המתמצתות את הקסם של הנסיעה ברכבת ומעבר לה. למבקרים יש הזדמנות מענגת לעיין באוצר בלום של פריטי אספנות שכל אחד מהם מספר סיפור מהממלכה הקסומה.

החל מהעתקים של הצעיפים והמדים האיקוניים של בתי הוגוורטס ועד פריטים בלעדיים כמו מיניאטורה מפורטת של הוגוורטס™ אקספרס עצמה, כל מזכרת היא שער לחיות מחדש את הריגוש של ההרפתקה. מגוון הסחורה משתרע מפריטים פרקטיים כמו כלי כתיבה וביגוד לפי נושא ועד פריטי אספנים כגון שרביטים ולוחיות שם בהתאמה אישית, מה שמבטיח שכל אוהד ימצא משהו להוקיר.

החוויה של בחירת המזכרת המושלמת היא כשלעצמה קסומה, כאשר המעריצים משוטטים בחלל המעוטר במאפיינים של סמטת דיאגון המפורסמת וכפר הוגסמיד. לחובבי המתוקים, אי אפשר לפספס את צפרדעי השוקולד המפורסמות של Honeydukes עם כרטיסי אשף אספנות או את Every Flavour Beans של ברטי בוט, שמבטיחים הרפתקת טעם מענגת – ולפעמים מפתיעה. 🍬

רכישת פיסה מחוויית הוגוורטס™ אקספרס בצורת מזכרת מאפשרת לקסם להימשך זמן רב לאחר שהרכבת חזרה לתחנה. אתה נושא איתך לא רק חפץ, אלא חבילה של יקום פוטר שהצית את חלומותיהם של מיליונים. פיסת קסם מוחשית זו משמשת תזכורת נוסטלגית למסע שעבר ולעולם מלא הפלאות שהיא מייצגת.

בסעיפים הבאים, נעמיק במעשיות של הפיכת המסע הקסום הזה למציאות, אבל כאן בתחום הסחורות והמזכרות, אנו חוגגים את הוגוורטס™ אקספרס לא רק כנסיעה ברכבת, אלא כחלק מתמשך מהמורשת שהיא הארי פוטר. 🚂

טיפים לביקור

יציאה להרפתקה לפארק השעשועים עולם הקוסמים לסיבוב על הוגוורטס™ אקספרס היא חוויה שאין דומה לה. כדי להבטיח שהביקור שלכם יהיה קסום ככל האפשר, הנה כמה עצות חשובות. ראשית, שקול את העיתוי של הביקור שלך. הפארקים יכולים להיות הומים עם קוסמים ומכשפות עמיתים, במיוחד בעונות השיא ובחגים. כדי להתחמק מההמונים הצפופים ביותר, כוונו לימי חול ולתאריכים שאינם חגים, ושקלו לבקר בעונות שמחוץ לשיא, בדרך כלל בתחילת האביב או בסוף הסתיו.

עם ההגעה, עליכם לדעת שנדרש כרטיס לפארק כדי לרכוב על הוגוורטס™ אקספרס מכיוון שהוא מחבר את אולפני יוניברסל פלורידה עם איי ההרפתקאות. לא רק שהכרטיס הזה מאפשר מעבר בין פארקים, הוא גם מחזיק את המפתח לעלייה על הקטר האייקוני הזה. אם אתה רוצה להסוות את עצמך ביעילות ולמקסם את הזמן שלך, Express Pass יכול להוכיח את השיקוי הנכון, ולאפשר לך לקצר את זמן ההמתנה שלך לא רק להוגוורטס™ אקספרס אלא גם לאטרקציות אחרות בתוך יוניברסל אורלנדו.

תכנון מתקדם הוא הכישוף שאתה צריך להטיל כדי לנווט את היום שלך בצורה חלקה. הורד את האפליקציה של Universal Orlando כדי לבדוק עדכונים חיים על זמני המתנה ולמפות אסטרטגיה להרפתקה שלך בפארק. כפי שאולי קראתם במדור 'עולם הקוסמים', יש שפע של חוויות ליהנות מהן, אז תנו עדיפות למה שהכי חשוב לכם וקבעו תוכנית שתפיק את המרב מכל רגע קסום. לבסוף, הגיעו מוקדם אם אתם יכולים, מכיוון שהשערים לממלכות הקסומות נוטים להיות פחות צפופים, מה שמאפשר לכם לנצח את התורים ואולי ליהנות מהוגוורטס™ אקספרס תחת שמי הבוקר השלווים.

שאלות נפוצות לגבי The Hogwarts™ Express at Universal Orlando

חקור את השאלות הקסומות שיש לנוסעים לעתים קרובות בנוגע למסע שלהם בהוגוורטס™ אקספרס, אחת החוויות האהובות ביותר בעולם הקוסמים ביוניברסל אורלנדו.

 • האם אני צריך כרטיס נפרד כדי לנסוע בהוגוורטס™ אקספרס?
  האורחים זקוקים לכרטיס כניסה לפארק לאתר הנופש יוניברסל אורלנדו (Universal Orlando Resort) כדי לעלות על רכבת הוגוורטס אקספרס (Hogwarts™ Express), הנוסעת בין איי ההרפתקאות של יוניברסל (Universal's Islands of Adventure) ואולפני יוניברסל פלורידה (Universal Studios Florida).
 • האם מבקרים בעלי מוגבלויות יכולים לגשת להוגוורטס™ אקספרס?
  כן, הוגוורטס™ אקספרס נגיש לאורחים בעלי מוגבלויות. המלון מציע שירותים ויחידות אירוח על מנת להבטיח שכל האורחים יוכלו ליהנות מהחוויה הקסומה.
 • האם יש זמן טוב ביום לרכוב על הוגוורטס™ אקספרס כדי להימנע מתורים ארוכים?
  נסיעה בהוגוורטס™ אקספרס בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הערב המאוחרות כרוכה בדרך כלל בזמני המתנה קצרים יותר, במיוחד אם אתה מנצל את כרטיס יוניברסל אקספרס.
 • האם יש הגבלות כלשהן על הוגוורטס™ אקספרס?
  הוגוורטס™ אקספרס מתאים לאורחים בכל הגילאים. עם זאת, ייתכנו הגבלות על תיקים גדולים או פריטים, אשר יש לאחסן בלוקרים לפני העלייה למטוס.
 • כמה זמן נמשכת הנסיעה ברכבת בהוגוורטס™ אקספרס?
  הנסיעה ברכבת הקסומה נמשכת כ 4-7 דקות, נותן למבקרים מספיק זמן לטבול בעולם הקסום וליהנות מהנוף היפה.
 • האם הוגוורטס™ אקספרס פועלת בכל תנאי מזג האוויר?
  חברת הוגוורטס™ אקספרס עשויה להשעות זמנית את פעילותה בתנאי מזג אוויר קשים למען בטיחות האורחים. מומלץ לבדוק באפליקציית הפארק או עם אנשי הצוות ביום הביקור את המצב התפעולי.

יתרונות הביקור בהוגוורטס™ אקספרס ביוניברסל אורלנדו

חוויה סוחפת

 • בריחה אל הפנטזיה: גלו את הקסם של סדרת הארי פוטר על ידי כניסה לבילוי מציאותי של הוגוורטס™ אקספרס, המציע הרפתקה אותנטית שאין שנייה לה.
 • בידור ייחודי על פי נושא: תיהנו מהשילוב המרתק של בידור וסיפורים, עם חוויה שעוצבה בקפידה כדי לשקף את המסע הקסום מהסרטים.
 • אלמנטים אינטראקטיביים חדשניים: התחברו לתכונות אינטראקטיביות חדשניות שמעוררות לחיים את עולם הקוסמים, ומציעות נסיעה משתתפת שלא דומה לשום דבר אחר.
 • זיכרונות צילום: צלם רגעים יוצאי דופן עם הזדמנויות צילום ייחודיות בפלטפורמה 9 3/4, וצור זיכרונות מתמשכים מהמסע שלך להוגוורטס™.
 • תענוגות קולינריים: התענגו על אפשרויות אוכל לפי נושא שלא רק מספקות את בלוטות הטעם, אלא גם מעצימות את החוויה הקסומה הכוללת בהוגוורטס™ אקספרס.
 • מקלט לאספנים: קבלו גישה למגוון בלעדי של סחורות ומזכרות, החל מפריטי אספנות בהתאמה אישית ועד פריטים בלעדיים לפארק, מושלם לכל חובב הארי פוטר.
 • כיף לכל המשפחה: שתפו חוויה בלתי נשכחת ומרגשת המתאימה לכל הגילאים, מה שהופך אותה לאטרקציה מצוינת לגיבוש משפחתי.
 • נוחות תכנון: הפק תועלת מביקור יעיל עם זמינות של כרטיסי פארק וכרטיסי אקספרס, יחד עם טיפים לביקורים בזמן אופטימליים, המבטיחים הרפתקה ללא טרחה.
לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן