חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

מתחם "העולם האבוד" ביוניברסל סטודיו בסינגפור

מתחם "העולם האבוד" ביוניברסל סטודיו בסינגפור

מתחם

עזרה עם תכנון החופשה ביוניברסל?

מתחם "העולם האבוד" ביוניברסל סטודיו בסינגפור

צעדו דרך שערי אולפני יוניברסל סינגפור ומצאו את עצמכם מועברים לעידן שבו יצורים פרהיסטוריים משוטטים על פני כדור הארץ והרפתקאות ממתינות בכל פינה.

דמיינו שאתם חולפים על פני עלווה ירוקה שופעת כשהאדמה רועדת תחת משקלו של טי-רקס, או מחליקים מעל צמרות עצים עם פטרודקטיל הממריא לידם. מתחם "העולם האבוד", עולם שבו העתיק והמדהים מתעוררים לחיים, מציע זאת ועוד. פינה מרגשת זו של העולם היא לא רק חגיגה לעיניים; זהו מסע שמצית את הפינות הפרועות ביותר של הדמיון. בעודכם ממשיכים לקרוא, התכוננו לחשוף את האטרקציות פועימות הלב, לפגוש דינוזאורים כל כך אמיתיים שתרגישו מועברים אחורה בזמן, ולחוות משקפיים ויזואליים שמטשטשים את הגבול בין פנטזיה למציאות. ברוכים הבאים למדריך הרפתקאות שבו כל מילה מבטיחה להיות המפתח לפענוח נפלאות מתחם "העולם האבוד" באולפני יוניברסל סינגפור. האם אתה מוכן לשאוג כמו החיות העתיקות ולצלול לתוך ההרפתקה?

אטרקציות מרכזיות במתחם העולם האבוד בסטודיו יוניברסל בסינגפור

ברוכים הבאים לממלכה שבה יצורים פרהיסטוריים משוטטים ונופים שופעים מעבירים אתכם מיליוני שנים אחורה בזמן. מתחם העולם האבוד, עמוד התווך של אולפני יוניברסל סינגפור, הוא הרפתקה סוחפת לכל הגילאים. כאן, גולת הכותרת היא ללא ספק הרפתקת פארק היורה רפידס. המבקרים יוצאים לשיט מרתק ברפסודת נהר המתפתלת בין בתי גידול קדמוניים של דינוזאורים, עם פניות בלתי צפויות וירידה מלהיבה שבטוח תשאיר אתכם ספוגים ומרוממים.

לא רחוק מן הבריחה המימית, Canopy Flyer מציע נוף ממעוף הציפור של המתחם כולו. דמיינו שאתם מחליקים בצורה חלקה מעל צמרות העצים, ורואים את העלווה הפרהיסטורית והאנימטרוניקה השופעת באזור זה. עוד משמח את הקהל הוא מופע עולם המים, הכולל פעלולים מתריסי מוות ופירוטכניקה חיה המגוללת את סיפורם של ניצולים בעולם פוסט-אפוקליפטי. מחזה זה מספק ריגושים מנקרי עיניים ונשפכים שגורמים לאורחים להשתולל זמן רב לאחר שההרפתקה מסתיימת. כל אחת מהאטרקציות העיקריות הללו משמשת כעדות למחויבות של יוניברסל סטודיו ליצירת חוויות מציאותיות, מרתקות ובלתי נשכחות עבור המבקרים בו.

מתקנים מרגשים

הריגוש שבהרפתקה במתחם "העולם האבוד" משתרע מעבר למתקנים ולאטרקציות שלו, וכולל שפע של מתקנים שנועדו לספק כל צורך של המבקר. בעודכם חוצים את ארץ הפלאים הפרהיסטוריים, תמצאו מבחר אפשרויות לסעודה המציעות יותר מסתם מזון; אלה חוויות בפני עצמן. ביניהם, מרפסת מפלי הרעם מאפשרת לאורחים לחגוג בין שאגות המפלים המדורגים, בעוד שדלקי מאובנים מגישים ביסים מהירים וטעימים שמטעינים אתכם לסבב הבא של החיפושים.

למי שמחפש להביא איתו פיסת תככים מהיורה הביתה, חנויות המרצ'נדייז, כולל דינו סטור הנודע, עומדות מוכנות עם מגוון מזכרות שלוכדות את המהות של העולם העתיק הזה. כדי להבטיח שהיום שלכם יהיה נטול דאגות ככל האפשר, מתקנים פונקציונליים כמו שירותים ממוקמים בנוחות, בעוד שלוקרים מספקים מקום בטוח לחפציכם. המחויבות של אולפני יוניברסל סינגפור לנוחות ולמגוון אינה מקרטעת במתחם "העולם האבוד", ומבטיחה שכל צורך לוגיסטי ייענה ביסודיות כמו הרצון לריגוש וריגוש.

הרפתקאות פארק היורה

הנושא האיקוני של פארק היורה אף פעם לא מצליח לרגש, וביוניברסל סטודיו סינגפור, אתם מועברים אל לב העולם הפרהיסטורי הזה. גולת הכותרת של חוויה מרגשת זו היא הרפתקת פארק היורה רפידס, מסע מים מרתק המשלב את הנופים השופעים של יער גשם בראשיתי עם ההתרגשות מכמירת הלב של מפגש עם דינוזאורים בסביבתם הטבעית.

כשעולים על הרפסודות העגולות, הציפייה נבנית, ומכינה את הקרקע להרפתקה שהיא גם נופית וגם מלהיבה. הנסיעה תיקח אתכם דרך נתיבי מים מתפתלים בהם אתם מוקפים בצמחייה העשירה של תקופת היורה. אבל אל תתנו להתחלה השלווה להטעות אתכם, שכן המסע מסלים במהרה לנסיעה סוערת בנהר, עם זרמים מהירים וטיפות בלתי צפויות שמבטיחות טבילה טובה.

אלמנטים מרגשים ואמצעי בטיחות

בעודכם מנווטים במים המסוכנים, דינוזאורים אנימטרוניים מגיחים מתוך העלווה, כל אחד מרשים יותר מקודמו, טובלים את הרוכבים בעולמם הקדמוני של יצורים מרהיבים אלה. גולת הכותרת של הרפתקת פארק היורה רפידס היא המפגש המותח עם טורפי העל של התקופה, שמשאיר את האורחים המומים וזועקים לעוד.

אולפני יוניברסל סינגפור מחויבים לבטיחות, ונסיעה זו אינה יוצאת דופן. ישנן מגבלות גובה ספציפיות כדי להבטיח את שלומם של כל ההרפתקנים, ואפודי הצלה מסופקים לאבטחה נוספת. לאחר ההרפתקה, למבקרים יש הזדמנות לרכוש תמונות בלתי נשכחות מהמסע המלהיב שלהם, מזכרת מושלמת לזכור את היום בו נסעו בפארק היורה.

במתחם "העולם האבוד", ציפייה לאטרקציות כמו "הרפתקת פארק היורה" נותנת את הטון ליום מלא התרגשות ויראה. השילוב החלק של בידור וטכנולוגיה בנסיעה זו לוכד את דמיונם של אלה שמעזים לקחת צעד אחורה בזמן.

מפגש עם דינוזאורים ריאליסטיים

צעד לתוך ממלכה שבה יצורים פרהיסטוריים שולטים בכיפה; מתחם "העולם האבוד" מציע מפגש שומט לסת עם דינוזאורים ריאליסטיים שבטוח ישאיר את המבקרים ביראת כבוד. הפירוט המוקפד המושקע בכל ענק אנימטרוניק כאן חורג מעבר למחזה חזותי גרידא; היא יוצרת חיבור מוחשי לזמן שנעלם מזמן. אחת האטרקציות הקסומות ביותר היא 'דינו-סוארין' (Dino-Soarin) הידידותית למשפחות, שבה אורחים, במיוחד הרפתקנים צעירים, יכולים להשתלט על הפטרנודונים שלהם ולגלוש בין החיות העתיקות האדירות האלה.

להפיח חיים בפרהיסטוריה

לא רק שהמפגשים הללו הם ריגוש מלהיב, אלא שהם גם מהולים בערך חינוכי. בעוד המבקרים מנווטים בין העלווה העבותה, מוקסמים מהתנועות והשאגות הדומות לחיים המהדהדות סביב, הם משתתפים במוזיאון חי, כזה שמחנך לא פחות מאשר מבדר. שלטי מידע ותערוכות אינטראקטיביות מספקים תובנות מסקרנות על תקופת היורה, ומבטיחים שהחוויה תהיה גם ידענית ומהנה לכולם.

חוויות אינטראקטיביות משפרות את הגילוי

כשאתה מתחמק מהישג ידו של ברכיוזאורוס מתנשא או מתפעל ממבטו הערמומי של Velociraptor, המחויבות של אולפני יוניברסל סינגפור לאותנטיות ופלא אינטראקטיבי היא ללא תחרות. מרקמי העור של הדינוזאורים, עיניהם החיות לכאורה ונזילות תנועותיהם הם תוצאה של מסירותו של הפארק ליצירת עולם פרהיסטורי סוחף ואמין. מחויבות זו משתרעת על ההיבטים החינוכיים, ופונה לסקרנות המולדת של כל פליאונטולוג שאפתן המבקר.

"העולם האבוד" לא רק מתהדר במגוון מרשים של אנימטרוניקה; הוא עוטף את האורחים באווירה מופלאה ומוכרת נוסטלגית, ללא ספק שואב השראה מהזיכיון האייקוני של פארק היורה. כאן, אתם לא רק עדים להיסטוריה; אתם חלק מהסיפור שנפרש סביבכם, צעד אחר צעד. חוויה מרתקת לחלוטין זו היא עדות לשימוש החדשני בטכנולוגיה בשילוב עם אמנות הסיפור – שילוב שהוא סימן ההיכר של מתחם "העולם האבוד".

אפקטים חזותיים סוחפים

בלב מתחם העולם האבוד באולפני יוניברסל סינגפור, האפקטים החזותיים הסוחפים עומדים כעדות בלתי מעורערת לכושר ההמצאה של הטכנולוגיה המודרנית. האורחים עטופים בעולם שבו המציאות משתלבת בצורה חלקה עם בדיה, כאשר כל פנייה חושפת נדבך נוסף של הרפתקה מוקפדת זו. מיפוי הקרנה מפיח חיים במבנים סטטיים, והופך אותם לבדים מונפשים המגוללים סיפורים מהתקופה שבה הדינוזאורים שלטו בכדור הארץ.

יש לציין כי חוויית פארק היורה מפגינה שליטה באפקטים אלה, עם רגעים פועמים בלב המודגשים על ידי דימויים וצלילים מציאותיים. המומחיות מאחורי משקפיים חזותיים אלה מסייעת לרומם את הנרטיב, ומבטיחה כי המבקרים אינם רק צופים פסיביים אלא משתתפים פעילים במפגש פרהיסטורי אותנטי. האופן שבו המורכבויות החזותיות הללו מתקשרות עם האלמנטים הפיזיים יוצר סביבה שהיא גם מעוררת יראת כבוד וגם אמינה, ומגיעה לשיאה בנרטיב כולל, שובה לב ומרגש.

הרמוניה של סיפור סיפורים וטכנולוגיה

בהסתמך על ארסנל עשיר של תאורה, סאונד ואפקטים מיוחדים, האטרקציות בתוך מתחם העולם האבוד יוצרות אווירה סוחפת מאוד. הפרטים לא רק נראים אלא מורגשים, שכן אפקטים הממוקמים בחוכמה מדמים את האווירה הבראשיתית של תקופה שעברה מזמן. אטרקציות כגון Amber Rock Climb ו-Dino-Soarin' משתמשות גם הן באפקטים חזותיים כדי לשפר את האסתטיקה והמעורבות הכללית, ומשתלבות בצורה חלקה עם הריגושים הפיזיים. השילוב ההרמוני הזה של טכנולוגיה וסיפור סיפורים הוא שמצית את דמיונם של המבקרים, והופך את חוויית העולם האבוד של אולפני יוניברסל לא רק לביקור, אלא למסע בזמן.

בנוף אוצר זה של פלאים עתיקים, החוויות האינטראקטיביות שאומצו בחלקים קודמים מתעוררות לחיים על רקע אפקטים חזותיים שאין שני להם, ומעוררות תחושה של פליאה הדוחקת במבקרים לחקור כל פינה בעולם האבוד הזה. כאשר אתם חוצים את ממלכת הדינוזאורים, האמנות של אפקטים חזותיים אלה ממשיכה לספר סיפור עתיק כמו שהוא נצחי.

חוויות אינטראקטיביות

מתחם "העולם האבוד" באולפני יוניברסל בסינגפור מציע יותר מסתם בידור פסיבי; הוא מזמין את המבקרים להיות חלק מהפעולה באמצעות החוויות האינטראקטיביות שלו. שיא של אינטראקציה נמצא במופע WaterWorld המרהיב, המספק לצופים את ההזדמנות להיות חלק מהאקשן. כאן, אומץ עשוי לזכות אותך בהופעת קמע בהופעה המפוצצת, או שאתה יכול למצוא את עצמך מתכונן לשכשוך כשאופנועי ים וסירות מלטפים במים.

אבל הכיף לא נעצר על שפת המים. עבור מבקרים המעדיפים להישאר יבשים, אתגרים ומשחקים מרתקים מפוזרים ברחבי המתחם, ומזמינים להתמודד עם צעירים וצעירים כאחד. התמודדו בקרבות טריוויה על החיות הפרהיסטוריות האהובות עליכם, או בחנו את הזריזות שלכם במשחקים אינטראקטיביים בנושא דינוזאורים שנועדו לבדר תוך גירוי החושים.

צאו למסע גילוי

בתוך סביבת הנושא, כל פינה שפונה היא הזדמנות לעסוק באטרקציות באופן ייחודי. בין אם זו תערוכה אינטראקטיבית המחנכת על החי והצומח הפרהיסטוריים או הזדמנות לשחק פלאונטולוג, לחשוף מאובנים באתר חפירת התגלית, המבקרים מוזמנים לגעת, לשחק וללמוד. גישה מעשית זו מטופחת בקפידה כדי להבטיח שבעוד הגוף מרותק מהתרגשות, הנפש מוקסמת באותה מידה מידע.

אין ספק שאינטראקטיביות היא הלב הפועם של תסביך "העולם האבוד", שהופך את הצפייה הפסיבית להשתתפות סוחפת. מהפעלולים המתוזמרים בקפידה של עולם המים ועד למפגש המזדמן עם חפצים של זמן עבר, כל אינטראקציה היא חוט במארג של נרטיב בלתי נשכח. מסע לכאן אינו רק ביקור; זוהי מעורבות פעילה בעולם שקם לתחייה גאונית מתולדות ההיסטוריה 🌿 .

מתחם העולם האבוד ביוניברסל סטודיו בסינגפור – תורים למתקנים

כשיוצאים להרפתקה במתחם העולם האבוד ביוניברסל סטודיו בסינגפור, חשוב לקחת בחשבון היבט אחד בלתי נמנע של הביקור – התורים לאטרקציות פופולריות. עם הקסם הכובש שלו, מתקנים רבים הופכים לעתים קרובות למגנטים לחובבים, מה שמוביל לזמני המתנה ארוכים יותר. עם זאת, חוקרים מנוסים יכולים לנווט במתחם בקלות, הודות למעבר מהיר ועצבני, חובה למי שמחפש לעקוף את הקווים כמו Velociraptor במרדף חם.

יתר על כן, מבקרים מנוסים יכולים להתחבר למערכת התורים הווירטואליים החדשנית של יוניברסל סטודיו, המציגה פתרון מעשי כדי למקסם את זמנכם בארץ הפלאות הפרהיסטורית הזו. האורחים יכולים לשמור על מקומם בתור באופן וירטואלי בזמן שהם נהנים מהיבטים אחרים של אולפני יוניברסל. יתר על כן, עבור אלה הנוסעים לבד או מוכנים לרכוב בנפרד מהקבוצה שלהם, קווי הרוכב היחיד מספקים מסלול מהיר יותר לחוויות מלאות אדרנלין. זכור טיפים אלה, ותשלוט באמנות הניווט בתורים, ותהפוך את זמני ההמתנה להזדמנויות לחקירה וגילוי נוספים ברחבי העולם האבוד.

רגעים בלתי נשכחים של הרפתקה סוחפת

כל תפנית במתחם "העולם האבוד" באולפני יוניברסל בסינגפור מבטיחה לא רק ריגושים אלא חותם בל יימחה על מרקם הזיכרונות. אין כמו ההתרגשות המוחשית כשנכנסים ליער הגשם הפרהיסטורי הזה, ויוצאים למסע שבו כל פינה מציעה תגלית חדשה. שאגת המפל, הלחישות השקטות של העלווה העבותה, והמפגש הפתאומי עם וולוצירפטור דמוי חיים – כל האלמנטים האלה קושרים קשר ליצירת אוסף של סיפורי הרפתקאות.

מדהים איך סביבה מדומה יכולה לעורר רגשות גולמיים כאלה, אבל כאן בלב "העולם האבוד", השילוב של אפקטים חזותיים וחושיים משיג בדיוק את זה. אני זוכרת שעליתי על סיפון ההרפתקה של פארק היורה ברפידס, הלב נחבט בצלעות והרגשתי תערובת מלהיבה של פחד ושמחה. הטיפות והנתזים הפתאומיים היו רק הקדמה לשאגת הטי-רקס שנראתה קרובה מספיק כדי לרעות את פניי – היא הייתה לא פחות ממחשמלת.

האווירה כאן לא רק נראית ונשמעת, אלא מורגשת. בין אם אלה התנשפויות של יראת כבוד למראה ברכיוזאורוס מתנשא הממריא במלכותיות מעל ראשו על עלון החופה, או הצחוקים והצווחות המשותפות של משפחות המנווטות בשבילים השופעים, "העולם האבוד" הוא סימפוניה של קרשנדו רגשי מענג. ובדיוק כשאתם חושבים שראיתם הכל, מופע ערב בווטרוורלד חותם את העסקה בפנורמה של פעלולים ופיצוצים לוהטים, ומשאיר אתכם מתענגים על הזוהר של יום מבוזבז היטב. רגעים אלה ועוד הם שמזמינים אתכם לחזור – או לכל הפחות, להוקיר את הזיכרונות שנוצרו בתוך העולם שהזמן שכח.

ריגושים מלאי אקשן

עבור אלה המחפשים פרץ של אדרנלין, מתחם העולם האבוד באולפני יוניברסל בסינגפור מגיש מגוון של הרפתקאות שובות לב. ה-Canopy Flyer בולט כדוגמה מצוינת, ומציע לאורחים מבט ממעוף הציפור על הנוף הפרהיסטורי תוך כדי התנופפות ודאייה במהירויות מלהיבות. נסיעה זו משלבת ללא מאמץ את ריגושי הטיסה עם הפיתוי הראשוני של עידן היורה.

רוכבי החופה פלייר מורמים אל צמרות העצים, קשורים היטב למושבים שמשאירים את רגליהם משתלשלות. הנסיעה היא תרגיל בחופש מבוקר, המטשטש את הגבולות בין הנטישה הפראית של הטיסה לבין הדיוק המחושב של ההנדסה המודרנית. כל חבטה היא ריקוד עם כוח משיכה, וכל עלייה היא התרסה נגד הרגיל. הצמחייה העבותה והגינון המורכב החולף במהירות יוצרים אשליה של מרדף במהירות גבוהה דרך יער רוחש יצורים עתיקים.

דרישות משיכה

באופן טבעי, אטרקציות מעופפות כאלה מגיעות עם מגבלות גובה וגיל ספציפיות כדי להבטיח את שלומם של כל האורחים. אולפני יוניברסל אינם מתפשרים בחזית זו, ומיישמים אמצעים מחמירים הקיימים כדי למקסם את ההנאה תוך מזעור הסיכון. אמצעי בטיחות הם היבט שאינו נתון למשא ומתן של החוויה, ומבטיחים כי מערכות הרתמה והציוד נבדקים באופן קבוע ומתוחזקים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. תשומת הלב הזו לבטיחות הופכת את הריגוש להרפתקה מהימנה, כזו שהאורחים יכולים להיכנע לה בביטחון.

כל רגע ב-Canopy Flyer עמוס האקשן הוא מברשת עם הבלתי מאולף, פיסת עולם שבה חיות פרהיסטוריות היו עפות בדיוק אותו הדבר. אנו זוכרים את השילוב של חינוך והתרגשות שמחכה במתחם האוכל דיסקברי, שנדון במקום אחר במדריך זה, אנו מתענגים על האופן שבו אולפני יוניברסל משלבים במיומנות למידה עם בידור טהור, ומבטיחים שהריגוש שבגילוי יישאר עם האורח זמן רב לאחר שהנסיעה תסתיים.

חשיפת יצורים עתיקים

הכניסה למתחם 'העולם האבוד' באולפני יוניברסל סינגפור היא הזמנה למסע שבו הפרהיסטוריים פוסעים אל אור הזרקורים. כדי להעריך באמת את הפן החינוכי של חוויה זו, יש להסתכן מעבר לפרץ האדרנלין ולחקור את עולמם של היצורים העתיקים ששוטטו פעם בכוכב הלכת שלנו. בין העלווה העבותה והמפלים המדורגים, ניצב מתחם האוכל דיסקברי, מקום מסקרן שבו העיצוב מחזיר אתכם מיליוני שנים אחורה. כל ביס בארוחה מלווה בשאגות רחוקות ובעיניים פקוחות של ענקים פרהיסטוריים – חוויית אוכל שהיא גם שובת לב וגם סוחפת.

החפירה הזו אל העבר לא מסתיימת רק בחוויות הגסטרונומיות. 'העולם האבוד' חצב מרחב ללמידה, שהתמזג בצורה חלקה עם הפלאים בכל פינה. תערוכות אינטראקטיביות מזמינות, ומציעות למוחות סקרנים שפע של ידע על החיות האיוניות שהן הכוכבים של מתחם זה. מפגשים אלה אינם תצוגות סטטיות גרידא; הם שערים להבנת עולם שחלף מזמן. כאשר יצורים מונפשים מתעוררים לחיים לנגד עיניהם, מבקרים, צעירים ומבוגרים כאחד, אינם יכולים שלא להישאב לתוך הסיפורים שהיצורים העתיקים האלה מספרים. זוהי תזכורת עדינה אך עוצמתית לכך שכל נסיעה מרגשת וכל מופע שובה לב בין קירות אלה מושרשים בהיסטוריה האמיתית והמרתקת מאוד של כדור הארץ שלנו.

המחויבות לגישור בין בידור לחינוך היא עדות לחוויה המקיפה שאולפני יוניברסל סינגפור שואפים לספק. הוא מזמין את האורחים לא רק להיות עדים, אלא להתעמק בעידן של טיטאנים, לחשוף סודות של המזוזואיקון, ולצאת לא רק עם זיכרונות, אלא גם מוחות מועשרים. התמהיל המתחשב הזה מבטיח שההרפתקה שלכם במתחם 'העולם האבוד' תהיה הרבה יותר מיום בלונה פארק; זוהי הרפתקה נצחית שבה כל צעד הוא הזדמנות לחשוף יצורים עתיקים ועולמות עתיקים. מקום שבו היורה מתעורר שוב לחיים, שבו כל שביל מוביל לגילוי, ושבו הגבולות בין העבר להווה מטושטשים להפליא.

שאלות נפוצות לגבי The "Lost World" Complex at Universal Studios Singapore

גלו תובנות וטיפים נוספים שישפרו את המסע שלכם באטרקציות בנושא דינוזאורים והרפתקאות.

 • מהו הזמן הטוב ביותר ביום לבקר במתחם "העולם האבוד" לקהל קטן יותר?
  כדי להימנע מהתקהלויות גדולות יותר וליהנות מחוויה אישית יותר, מומלץ לבקר במתחם "העולם האבוד" במהלך ימי השבוע או מוקדם ככל האפשר בסופי שבוע ובחגים. שעות אחר הצהריים המאוחרות בימי חול יכולות להיות גם זמן שקט יותר לחקור את האטרקציות.
 • האם יש מגבלות גיל לרכיבות בתוך מתחם "העולם האבוד"?
  כן, לחלק מהמתקנים יש מגבלות גיל וגובה כדי להבטיח את שלומם של כל האורחים. לדוגמה, Jurassic Park Rapids Adventure יש דרישת גובה מינימלית. מומלץ לבדוק את ההגבלות הספציפיות לכל אטרקציה לפני הביקור.
 • האם מתחם "העולם האבוד" מתאים לאורחים עם מגבלות תזונתיות?
  כן, השירותים בחדר אוכל כגון Discovery Food Court מציעים מגוון אפשרויות, כולל ארוחות צמחוניות. מומלץ ליידע את הצוות על כל מגבלה תזונתית, והם יתאימו לצרכים שלכם כמיטב יכולתם.
 • האם יש מתקנים לאורחים עם מוגבלויות במתחם "העולם האבוד"?
  אולפני יוניברסל סינגפור (Universal Studios Singapore) מבטיחים לאורחים בעלי קשיי ניידות מגוון רחב של מתקנים ושירותים נגישים. אלה כוללים מסלולים ידידותיים לכיסאות גלגלים ואזורי צפייה ייעודיים להופעות חיות.
 • האם אוכל לרכוש מזכרות ממתחם "העולם האבוד" כדי לזכור את ביקורי?
  בהחלט, אתה יכול לבקר בחנויות הסחורה השונות כמו דינו – חנות לקנות מזכרות נושא כגון צעצועי דינוזאורים, בגדים, מזכרות אחרות כדי לזכור את ההרפתקה שלך.
 • האם יש דרכים לדלג על התורים באטרקציות פופולריות?
  המבקרים יכולים לנצל את כרטיס יוניברסל אקספרס המאפשר לדלג על תורים קבועים במתקנים ובאטרקציות המשתתפות. בנוסף, מערכת התורים הווירטואלית ותורים של נוסע בודד יכולים לסייע בצמצום זמני ההמתנה באופן משמעותי.

יתרונות הביקור במתחם "העולם האבוד" באולפני יוניברסל סינגפור

לשקוע בפלאים פרהיסטוריים

 • הרפתקה נושאית ייחודית: מתחם "העולם האבוד" מציע חוויה ייחודית שמחזירה אתכם אחורה בזמן לעידן הדינוזאורים, מה שהופך אותו להרפתקה יוצאת דופן הבולטת מבין האטרקציות המסורתיות בפארק השעשועים.
 • אטרקציות חדישות: עם מתקנים חדשניים ואטרקציות עם אפקטים חזותיים מהשורה הראשונה, "העולם האבוד" נועד לספק חוויה מלאת אקשן שכובשת ילדים ומבוגרים כאחד.
 • למידה אינטראקטיבית: המתחם מציג שילוב מושלם של כיף וחינוך, ומספק חוויות מרתקות ואינטראקטיביות המציעות תובנות על החיים הפרהיסטוריים, ומספקות הן מחפשי ריגושים והן מוחות סקרנים.
 • הזדמנויות צילום: עם הנופים השופעים והבילויים בגודל טבעי של דינוזאורים, למבקרים יש הזדמנויות רבות לצלם תמונות בלתי נשכחות, המציעות אוצר בלום של רגעים לחלוק עם חברים ובני משפחה.
 • מתקנים ברמה עולמית: מאוכל ועד קניות, מתחם "העולם האבוד" מפנק את המבקרים במגוון מתקנים, המבטיחים נוחות וחוויה מקיפה המשתרעת מעבר למתקנים ואטרקציות.
 • בידור מגוון: עם רשימת בידור הנעה בין מתקנים מרגשים למופעי לייב אקשן, המתחם מבטיח מגוון, ומבטיח שכל מבקר ימצא משהו לאהוב.
 • ניהול תורים יעיל: כדי למקסם את ההנאה ולמזער את זמן ההמתנה, המתחם משתמש במערכות מתקדמות לניהול תורים כמו Virtual Queue ו-Fast &Furious Pass, המספקות חוויה חלקה יותר.
 • גיבוש משפחתי: מתחם "העולם האבוד", המציע חוויות לכל קבוצות הגיל, הוא מקום מושלם למשפחות להתחבר להרפתקאות משותפות ולגלות יחד את נפלאות העולם הפרהיסטורי.
לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן