חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

מתקן Jurassic World ביוניברסל לוס אנג'לס

מתקן Jurassic World ביוניברסל לוס אנג'לס

מתקן Jurassic World ביוניברסל לוס אנג'לס

עזרה עם תכנון החופשה ביוניברסל?

מתקן Jurassic World ביוניברסל לוס אנג'לס

דמיינו שאתם נכנסים דרך שערי אולפני יוניברסל בלוס אנג'לס ומועברים 65 מיליון שנה אחורה, לעולם שבו ענקים פרהיסטוריים משוטטים בשמיים ובכדור הארץ.

זהו מסע מלא ברגעים מעוררי השתאות, מפגשים עוצרי נשימה ושלל זיכרונות שמחכים להיחשף. בתוך הזוהר של עיר הטינזל נמצא מקדש להיסטוריה קולנועית – מגרש משחקים מפואר שבו החיות המופלאות של "עולם היורה" מתעוררות לחיים. שוכן בארץ פלא זו, מתקן עולם היורה מתנשא כעדות ענקית לכוחו של הדמיון ולמרדף הבלתי פוסק אחר חדשנות. כאן, אורחים שאפתניים חווים מחדש את הקסם של הזיכיון האהוב, עדים ממקור ראשון לפיתוי העצום של הדינוזאורים, השזורים בצורה חלקה בטכנולוגיה פורצת דרך ובסיפורי הישרדות סוחפים בעולם קדמוני.

מתקן עולם היורה ביוניברסל לוס אנג'לס

מתקן עולם היורה ביוניברסל לוס אנג'לס, הטובל בממלכה הפרהיסטורית, עומד כסמל של יראת כבוד והתרגשות, ומזמין חובבי דינוזאורים ומחפשי הרפתקאות כאחד. פארק שעשועים רחב ידיים זה, השוכן בעיר המלאכים ההומה, מהדהד בשאגות ובלחישות של עידן שחלף מזמן, אך מתעורר לחיים עם פרטים מוקפדים ומסירות לאותנטיות. עם הפופולריות הנוסקת שלו, הוא לא רק משמש כאטרקציה אלא התפתח לעלייה לרגל למי שמשתוקק לריגושים שרק הזיכיון הקולנועי האגדי הזה יכול להציע.

הפארק, המפורסם באטרקציות הדינמיות שלו, משלב בצורה חלקה את הקסם הכובש של הדינוזאורים עם אטרקציות חדשניות, מתקנים ותכונות סוחפות. המבקרים מוצאים את עצמם מועברים לעולם אחר – נוף שופע ומאוכלס דינוזאורים שבו כל פינה מציעה תגלית חדשה. מהאדרנלין מפמפם הלב של מרדפים מהירים ועד לענקים העדינים שמשוטטים בצמחייה הירוקה של הפארק, המתקנים מציעים מגוון חוויות שנועדו להעסיק ולרגש את כל מי שנכנס בשעריו.

בין אם מעדיפים טיול נינוח בעידן היורה או בריחה מחשמלת בין היצורים מעוררי ההשתאות, מתקן עולם היורה לא מאכזב. עם הבטחה לטכנולוגיות חדשניות ואפקטים מיוחדים מרהיבים שעולים על הציפיות, זה לא רק יעד, אלא הרפתקה של פעם בחיים שמחכה להתפתח. ככל שנעמיק במדריך זה, התכוננו להציץ בחוויות יוצאות הדופן שמחכות לנו, מוכנות להפוך ביקור לסאגה אפית בממדים פרהיסטוריים.

רכבת עולם היורה

צאו למסע מהפנט על סיפון "רכבת עולם היורה", שבו אלגנטיות של יוקרה פוגשת את הריגוש של הרפתקה פרהיסטורית. כשאתה עולה על הרכבת, אתה מועבר מיד לתוך היקום של עולם היורה, מתקבל על ידי עיצוב מעורר יראת כבוד המזכיר את הרכבות האיקוניות שחצו את המסך הכסוף. האותנטיות והמסירות לפרטים מוחשיים, החל מסידורי הישיבה הנוחים הלבושים בעיצוב במוטיב דינוזאור ועד לקולות הסביבה של קריאות דינוזאור רחוקות המהדהדות בתוך הכרכרה.

מסלול הרכבת הוא נרטיב בתנועה, מסע דרך בתי גידול מגוונים של דינוזאורים שבהם ההוד הראשוני של יצורים עתיקים אלה נפרש לנגד עיניכם. עם השילוב של מציאות רבודה, החלונות הופכים לקנבס ליופי הבתולי של תקופת היורה. רגע אחד, מבט שליו החוצה כשעדר של אפטוזאורוס רועה בעדינות על צמרות העצים, וברגע הבא, חבורת וולוצ'ירפטור מתרוצצת דרך המברשת התחתונה, תצוגה מלהיבה לצופים על סיפון הנוף המרגש הזה.

הנסיעה ברכבת היא חלון ראווה של טכנולוגיה חדשנית, שבה מציאות רבודה מציעה מפגשים עוצרי נשימה עם בעלי חיים פרהיסטוריים. זו חגיגה חושית; הרעידות של הרכבת משתלבות בצורה חלקה עם המראות המוצגים, ומשכנעות כל הרפתקן שהוא אכן חוצה את הג'ונגלים השופעים של עולם בתולי. עם סיום חוויית הרכבת יוצאת הדופן הזו, האורחים נותרים בציפייה צרופה, דמיונם ניצת, ורק רומז על ההרפתקאות המופלאות והאינטראקטיביות שמחכות בלב עולם היורה.

מפגשים מרגשים עם דינוזאורים

היכנסו לממלכה שבה הפרהיסטוריה שואגת בחזרה לחיים כשכל פינה מופנית במתקן "עולם היורה" ביוניברסל לוס אנג'לס. כאן מובטחים למבקרים מפגשים מרגשים עם חיות משוחזרות להפליא ששלטו פעם בכדור הארץ. בין הענקים העתיקים הללו, טירנוזאורוס רקס הדומיננטי עומד המלך – דמות המחייבת גם יראה וגם פחד קמאי. באופן דומה, הצווארים העדינים ורועי השמיים של ברכיוזאורוס מספקים ניגוד שליו, ומציירים סצנות המחזירות לעולם שאבד זה מכבר.

אבל לא רק הוויזואליות שובת את לב האורחים. הפארק מציע חוויות אינטראקטיביות ייחודיות שבהן למחפשי הרפתקאות יש הזדמנות לעסוק ישירות באנימטרוניקה מעוררת יראת כבוד זו. תחת פיקוח מומחה, המשתתפים יכולים לצפות ואפילו לקחת חלק בהאכלת דינוזאורים, שם נחשפים המורכבויות של דיאטות פרהיסטוריות. זו הזדמנות שמשלבת אדרנלין עם תובנה, והופכת רגעים מכמירי לב למיזמים חינוכיים.

ואכן, המרכיב החינוכי הוא מרכזי, והופך את מה שיכול להיות רק אטרקציה בפארק שעשועים למרכז למידה תוסס. זה מתיישב באופן מושלם עם האתוס של הפארק של יצירת מקלט שבו דינוזאורים לא רק נראים אלא מובנים. כל מפגש נועד לטפח קשר עמוק עם יצורים אלה, לגשר על הפער בין העבר להווה, המדע והדמיון. אז בין אם אתם חובבי פלאונטולוגיה ובין אם אתם חובבי ריגושים הכמהים ליוצא דופן, המפגשים ב"עולם היורה" מותירים רושם מתמשך, ומהדהדים הרבה אחרי שהשאגות נרגעו בהד היערות שמסביב.

טכנולוגיה חדשנית

בלב החוויה של עולם היורה טמון מפגש מרהיב של טכנולוגיה חדשנית, המפיחה חיים בארץ שהזמן שכח. מסירותו של הפארק להברקות טכנולוגיות ניכרת בכל שלב במסע מעורר ההשתאות. למבקרים מוענקת ההזדמנות לחבוש משקפי מציאות מדומה, המשמשים כחלונות לעבר הפרהיסטורי, ומספקים הצצה חיה במיוחד לעולמם של הדינוזאורים המלכותיים בבתי הגידול הבראשיתיים שלהם. שילוב חלק זה של מציאות וחדשנות דיגיטלית מאפשר להתעלות מעל מחסומי הזמן במחזה עוצר נשימה של השתקעות ופליאה.

תערוכות אינטראקטיביות ב"עולם היורה" אינן רק מופעי ראווה; הם פלטפורמות למידה דינמיות שבהן פליאונטולוגים שאפתנים יכולים להתעמק ברזי מיצוי הדנ"א. כאן, המורכבויות של המדע הגנטי נפגשות עם הפיתוי החידתי של הדינוזאורים, ומציירות תמונה הוליסטית של הישויות ששלטו פעם בכוכב הלכת שלנו. הפארק מדהים עוד יותר עם התצוגות ההולוגרפיות שלו, תחזיות ריאליסטיות להפליא המחיות מינים שנכחדו זה מכבר בדיוק מדהים שיש לראות כדי להאמין.

השילוב של אפליקציות מובייל וטכנולוגיה לבישה מקשט את החוויה הכוללת, ומבטיח מפגשים מותאמים אישית שמדברים לכל אדם. מאחורי הקלעים, הטכנולוגיה החדשנית מניעה נרטיב חינוכי באותה מידה שהוא מלהיב, ומאפשרת מסע רב-חושי שמהדהד בשאגות של בהמות עתיקות. כשמנווטים בין שלל האטרקציות, ניכר שהטכנולוגיה היא המאסטרו השקט, המתזמר סימפוניה של חיים פרהיסטוריים הרוקדת לקצב כושר ההמצאה המודרני.

אפקטים מיוחדים מדהימים

צאו למסע חושי במתקן עולם היורה, שבו הגבול בין מציאות לבדיה מיטשטש במחזה של אפקטים מיוחדים מדהימים. ברגע שהמבקרים נכנסים לתחום הזה, הם מתקבלים על ידי תצוגה של פירוטכניקה ותפאורות נפץ שמפיחות חיים בעולם הפרהיסטורי במפץ נועז. השליטה באפקטים דינמיים אלה משקפת את טבעם ההפכפך של הדינוזאורים עצמם, ומתמצתת את תמצית הבלתי צפוי ועוצמתם הגולמית.

בתחום זה, הגאונות של אנימטרוניקה ובובות מציאותיות תופסת את מרכז הבמה. בעלי מלאכה עמלו כדי לשחזר את ההליכה והמבט של החיות הקודמות האלה, ולהבטיח שכל מפגש יהיה מרגש באותה מידה שהוא אמין. יצירות אלה, המתנשאות לעתים מעל, מעוררות יראת כבוד וחרדה מרגשת כשנועלים עיניים בטירנוזאורוס רקס אנימטרוני או צופים בוולוצ'ירפטור צולל בדיוק מצמרר. המורכבות של תנועותיהם תואמת רק את האמנות החזותית, ומעניקה ריאליזם כמעט מוחשי לכל חוויה.

הקסם של עולם היורה מועצם עוד יותר על ידי שילוב CGI חדשני, האורג בצורה חלקה אלמנטים מהעולם האמיתי עם שליטה דיגיטלית כדי ליצור פלא קולנועי. השילוב העוצמתי הזה של טכנולוגיה סוחף את האורחים לתחום שבו כמעט ולא ניתן להבחין בין בדיון למציאות. מה שמדגיש את האשליה המהפנטת הזו הוא עיצוב הסאונד המופתי שבו כל שאגה, כל רשרוש של צמחייה, מהונדסים לשלמות. זהו נוף שמיעתי שמעביר את כל החושים שלך, ומעורר קשר קרביים עם ענקים עתיקים אלה.

האפקטים המיוחדים ב"עולם היורה" לא רק מדהימים; הם מגדירים מחדש את עצם מסגרת הטבילה בתוך פארק שעשועים. המחויבות של הפארק לגרות כל חוש מבטיחה שחוויית היורה תשאיר חותם בל יימחה על המבקרים בו, רגע אחד מכמיר לב בכל פעם. וכאשר הרפתקנים עוזבים את המקום הזה, הם נושאים איתם לא רק זיכרונות, אלא את הריגוש הברור של הליכה עם דינוזאורים.

תכונות אינטראקטיביות

היכנסו לעולם שבו פלאים פרהיסטוריים מתעוררים לחיים בקצות אצבעותיכם בשלל התכונות האינטראקטיביות של עולם היורה. הצעירים והצעירים ברוחם מוזמנים לקחת חלק במגוון פעילויות מעשיות המטשטשות את הגבולות בין חינוך לבידור. תארו לעצמכם, אם תרצו, מקום שבו אפשר לעסוק בחריצות באתר חפירות מדומה, לחשוף בדקדקנות העתקי מאובנים עתיקים, שצורתם מתגלה אט אט באמצעות חריצות וסבלנות של פליאונטולוג שאפתן.

תצוגות חדות ומסכי מגע חדישים מזמינים את האורחים לרקוח דינוזאור דיגיטלי משלהם, ולהתאים אותו לשלמות שובבה. מעבר לכיף הטהור, תחנות אינטראקטיביות אלה משמשות כמסמכים דיגיטליים, המקנים ידע בכל החלקה והקשה. שפע המידע הזמין מתוכנן במודע ללבות להבות סקרניות ולעורר צלילה עמוקה יותר לתוך התקופה המרתקת של יצורים עצומים אלה. בעוד משפחות וחברים מתאחדים סביב חידות מאתגרות בנושא דינוזאורים, צחוק ולמידה מהדהדים במסדרונות המובלעת המרתקת הזו.

תכונה זו בפארק מבטיחה כי מבקרים בכל הגילאים לעזוב לא רק עם זיכרונות אלא גם אוצר בלום של ידע חדש. הממשקים הידידותיים למשתמש וחוויות המישוש מאפשרים אפילו לאורחים הצעירים ביותר לחקור ולתרום לתחום הגילוי שלהם. חוגגים ללא הרף את היופי של למידה חווייתית, התכונות האינטראקטיביות של עולם היורה משלבות חקירה שובבה עם תפיסה מתמשכת ומוחשית של דינוזאור ופלא פרהיסטורי. כשמשוטטים בפארק, המפגשים המעשיים משמשים כאבני בוחן מרכזיות, ומעצבים נרטיב מתפתח שנחגג זמן רב לאחר שהרפתקאות היום הסתיימו.

אטרקציה באולפני יוניברסל

טבילה במתקן עולם היורה היא רק קצה הקרחון הפרהיסטורי בעת ביקור באולפני יוניברסל בלוס אנג'לס. כחלק בלתי נפרד מפארק שעשועים אייקוני זה, עולם היורה ארוג בצורה חלקה לתוך מארג של פלאים קולנועיים. לאורחים יש את הפריבילגיה לחצות יקומים שונים, כאשר הקלות והנגישות הן בעלות חשיבות עליונה. מרכבות מלאות אדרנלין ועד סיורי סטודיו שובי לב, הפארק פותח שער לעולם שבו פנטזיה ומציאות מיטשטשות לבידור מלהיב.

שיטוט בפארק חושף תערובת סימביוטית של הקסם העתיק של עולם היורה עם שוברי קופות מודרניים וסרטים קלאסיים. אז בזמן שאולי ביליתם את הבוקר בהתחמקות מהאינדומינוס רקס האימתני, עד אחר הצהריים אתם יכולים ללגום באטרביר בהוגסמיד או להתכונן נגד Decepticons לצד הרובוטריקים. הסינרגיה הזו, המיזוג הזה של חוויות, היא שמרוממת את ההיצע של אולפני יוניברסל בכללותם.

יתר על כן, המסע שלך דרך עולם היורה מציע הזדמנויות ייחודיות להביא הביתה חלק מההרפתקה הפרהיסטורית הזו. סחורה אקסקלוסיבית, בין אם מדובר בצעצוע Velociraptor מציאותי או בגדים ממותגים בפארק, משמשת כזיכרון מוחשי של ההרפתקה. כל מוצר שעוצב בקפידה מהווה עדות לרוח היצירתית שעולם היורה מגלם בחוויה הגדולה יותר של אולפני יוניברסל.

כשאתה מסכם את היום שלך, אתה מבין שהערך מתעלה מעבר לרכיבות. מדובר בסיפור, לשקוע בנרטיבים ולחוות את השמחה וההתרגשות שמספקות האטרקציות של אולפני יוניברסל. בין אם אתם חובבי דינוזאורים או חובבי קולנוע, המקום הזה משרת את כולם, מבטיח גיוון ופלטה מעוגלת היטב של ריגוש ושעשוע.

מתקנים והרפתקאות מלהיבים

היכנסו לעולם רוחש יצורים קדמוניים והתרגשות מכמירת לב בעולם היורה יוניברסל לוס אנג'לס. הפארק מצטיין ביצירת חוויות שדוחפות את האורחים למרכז סאגת היורה. אחד הריגושים העיקריים הוא מערך רכבות ההרים המהירות, שבהן אתה לא רק צופה אלא משתתף במרדפי דינוזאורים כוססי ציפורניים. הרגישו את ההמולה בעודכם מתנדנדים, צוללים וסוטים, ונמלטים בקושי מציפורניהם של טורפים פרהיסטוריים.

עם זאת, ההרפתקאות חורגות מעבר למסלולים: צאו למסע רפטינג בנהר, נסיעה במים המשלבת רגעי פליאה שלווים עם פרצי אדרנלין. המבקרים מנווטים בנתיב מים סוער, נסחפים על פני המראה מעורר ההשתאות של אוכלי עשב שלווים, רק כדי לצלול לתוך השבילים המסוכנים שבהם אורבים טורפים. הסביבה דמוית החיים, יחד עם נחשול הזרמים, יוצרים בריחה סוחפת לחלוטין של הנהר.

עבור אלה עם רוח לגבהים, עולם היורה עונה לקריאת הטבע עם אטרקציית קו האומגה המלהיבה שלו. גלשו מעל צמרות העצים וזכו לתצפית ממעוף הציפור על בתי הגידול של הדינוזאורים שמתחתיה – חוויה שמהדהדת את תחושת התעופה לצד הפטרנודונים האדירים. מחפשי הרפתקאות בכל הגילאים ובכל סף הריגוש יגלו כאן את הנסיעה המושלמת, ויבטיחו שכל ביקור יפעם באנרגיה ובהתרגשות. בין אם אתם לוקחים על עצמכם את האתגר של נפילות המתריסות נגד כוח הכבידה או מתחמקים מ-Velociraptors וירטואליים, כל רכיבה מבטיחה לחרוט את עצמה בזיכרון שלכם, ולהטביע פרק מלהיב בסיפור היורה האישי שלכם.

חוויות בלתי נשכחות

שיאו של מסע בעולם היורה ביוניברסל לוס אנג'לס מגולם בזיכרונות שנותרים זמן רב לאחר סיום הביקור. חוויות אלה, בין אם זו שאגה רועמת של טירנוזאורוס רקס או רעייה עדינה של טריצרטופס, יוצרות רשמים מתמשכים שנחרטו במוחם של המבקרים. המתקן חורג מעבר לבידור גרידא; הוא משמש כזרז רב עוצמה לחינוך והערכה, ומאפשר לחובבים ולמוחות סקרנים כאחד להתעמק בממלכת הדינוזאורים האניגמטית. הטכנולוגיות החדשניות והמתקנים המרגשים משתלבים זה בזה ויוצרים נרטיב חינוכי לא פחות משהוא מלהיב, מה שהופך את הביקור בפארק לא רק לבילוי אלא למסע מקיף בזמן הפרהיסטורי.

דרך המפגשים עם אנימטרוניקה מדהימה ואפקטים מיוחדים חדישים, כל אורח במתקן עולם היורה זוכה להבנה שאין דומה לה של היצורים המופלאים האלה ששלטו פעם בכדור הארץ. כל נסיעה מרגשת, תערוכה אינטראקטיבית וחקירה של סביבות היורה הסוחפות הם פרקים בספר הרפתקאות שהמבקרים כותבים לעצמם. בעוד משפחות וחברים מתחברים סביב הרפתקאות משותפות וידע חדש, החוויות בעולם היורה של יוניברסל לוס אנג'לס משאירות חותם בל יימחה על כל מי שנכנס בשעריו. המבקרים יוצאים לא רק עם מזכרות ביד אלא עם מארג עשיר של רגעים שיסופרו ויחיו מחדש במשך שנים רבות. ואכן, בעולם היורה, העבר הפרהיסטורי לא רק נצפה, אלא חי – בלהט, בחיות ובלתי נשכח.

שאלות נפוצות לגבי The Jurassic World Facility at Universal Los Angeles

מחפשים מידע נוסף על מתקן עולם היורה באולפני יוניברסל בלוס אנג'לס? מדור השאלות הנפוצות שלנו מספק תובנות נוספות וטיפים מעשיים לביקור שלך.

 • מהו הזמן הטוב ביותר של השנה לבקר עולם היורה ב יוניברסל לוס אנג'לס?
  הזמן האופטימלי לבקר הוא מחוץ לעונות השיא, בדרך כלל מאמצע ינואר עד אמצע מרץ ומאמצע ספטמבר עד אמצע נובמבר. בתקופות אלה, מספר המבקרים נמוך יותר, וכתוצאה מכך זמני ההמתנה לאטרקציות קצרים יותר ותנאי מזג אוויר נוחים יותר בלוס אנג'לס.
 • האם יש מגבלות גיל לרכיבות בעולם היורה?
  כן, לרכיבות וחוויות מסוימות ב"עולם היורה" יש דרישות גובה או גיל מינימליות מטעמי בטיחות. מומלץ לבדוק את ההגבלות הספציפיות עבור כל אטרקציה באתר הרשמי של אולפני יוניברסל או לברר באתר בפארק.
 • האם אורחים בעלי קשיי ניידות יכולים לגשת לאטרקציות בעולם היורה?
  Universal Los Angeles מחויבת לספק חוויה מסבירת פנים לכל האורחים. אטרקציות רבות בעולם היורה נועדו להכיל אורחים עם מוגבלויות, והפארק מציע שירותים שונים כדי להבטיח את נוחותם ובטיחותם. אנא עיינו בשירות האורחים או באתר האינטרנט של אולפני יוניברסל לקבלת מידע מפורט על נגישות.
 • האם יש חווית אוכל במתקן "עולם היורה"?
  כן, המקום כולל חוויות אוכל נושאיות שסוחפות אתכם לתוך היקום של עולם היורה, כולל מסעדות ועגלות מזון עם פריטי תפריט בנושא דינוזאורים. ההיצע מספק מגוון טעמים ודרישות תזונתיות, ומבטיחות שכל מבקר יוכל למצוא משהו ליהנות ממנו.

יתרונות הביקור במתקן עולם היורה ביוניברסל לוס אנג'לס

גלו את ההטבות והיתרונות הרבים שמגיעים עם חוויית אטרקציית עולם היורה:

 • העשרה חינוכית: צלילה אל העבר הפרהיסטורי עם תערוכות חינוכיות המציעות חוויות למידה עשירות על הדינוזאורים והמערכות האקולוגיות שלהם.
 • טכנולוגיה חדישה: התעדכן בחידושים האחרונים בתחום המציאות המדומה והאנימטרוניקה להרפתקה אינטראקטיבית ושובת לב באמת.
 • בידור ידידותי למשפחות: תיהנו ממתקנים מרגשים ואטרקציות המותאמות לבדר מבקרים בכל הגילאים, מה שהופך אותו לבילוי משפחתי מושלם.
 • מזכרות ייחודיות: קחו הביתה פיסה מהעולם הפרהיסטורי עם סחורה בלעדית הזמינה רק במתקן עולם היורה.
 • נושא סוחף: חוו את הפרטים הקטנים והמוקפדים של עיצוב הפארק, ומציעים טבילה בעידן היורה שלא דומה לשום אטרקציה אחרת.
 • חיבור קולנועי אייקוני: חיו מחדש את הקסם של סרטי עולם היורה והתחברו לרגעים האהובים עליכם בסביבה גדולה מהחיים הזו.
 • הרפתקה לאורך כל השנה: עם האקלים הנוח של לוס אנג'לס, ניתן ליהנות מהאטרקציה של עולם היורה בכל עת של השנה.
 • גישה לאולפני יוניברסל: מקסמו את ההרפתקה שלכם על ידי חקירת האטרקציות המרגשות הרבות האחרות בתוך אולפני יוניברסל.
לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן