חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

Canopy Flyer מתקן ביוניברסל סטודיו בסינגפור – לעוף מעל פארק היורה והדינוזאורים

Canopy Flyer מתקן ביוניברסל סטודיו בסינגפור – לעוף מעל פארק היורה והדינוזאורים

Canopy Flyer מתקן ביוניברסל סטודיו בסינגפור - לעוף מעל פארק היורה והדינוזאורים

עזרה עם תכנון החופשה ביוניברסל?

Canopy Flyer מתקן ביוניברסל סטודיו בסינגפור – לעוף מעל פארק היורה והדינוזאורים

דמיינו את הרוח הממהרת בשיערכם בעודכם ממריאים גבוה מעל נוף פרהיסטורי, שבו שאגות רועמות מהדהדות מהעלווה וצל של פטרנודון חוצה את דרככם.

העלייה למתקן הנוסע החופתי ביוניברסל סטודיו בסינגפור אינה רק נסיעה; זוהי הרפתקה מן המניין שתוביל אתכם אל לב פארק היורה, שם עידן הדינוזאורים חוזר לחיים. הריגוש של גלישה מעל השליטה הפנטסטית הזו, עם היצורים דמויי החיים שלה המתנשאים למטה, מבטיח חוויה מעבר לפנטזיות הפרועות ביותר שלך. תנו למדריך זה להיות המצפן שלכם לנווט בארץ בה משוטטות ישויות מלכותיות אלה ולחשוף את פלאי המשיכה שאין דומה לה.

Canopy Flyer מתקן ביוניברסל סטודיו בסינגפור – לעוף מעל פארק היורה והדינוזאורים

צאו להרפתקה פרהיסטורית בלב יוניברסל סטודיו סינגפור, שם מתקן החופה פלייר (Canopy Flyer Facility) מציע טיול ממריא מעל הנופים הירוקים של פארק היורה. אטרקציה מעופפת זו מחזירה את האורחים לתקופה בה הטיטאנים של כוכב הלכת שלנו שוטטו בכדור הארץ, ומאפשרת מסע מלהיב מעל ממלכת דינוזאורים. המבקרים אינם רק צופים מן הצד בחוויה זו; הם הופכים לחוקרים אמיצים, המחליקים בין צמרות העצים עם מבט ממעוף הציפור על השטחים השופעים שמתחת.

משפחות ומחפשי ריגושים כאחד מתפתים לנסיעה ייחודית זו המשלבת את התרוממות הרוח של הטיסה עם קסמם של יצורים עתיקים שקמו לחיים. כשהאוויר הצלול חולף על פניו, וכל פנייה חושפת נוף חדש, אי אפשר שלא להתפעל מהדינוזאורים שקמו לתחייה מלכותית, משוטטים בבתי הגידול הטבעיים שלהם. מתקן Canopy Flyer בסטודיו יוניברסל סינגפור לא מציע רק נסיעה; הוא מבטיח מפגש שובה לב שמצית את הדמיון ודוחף אתכם לתוך עולמן של הבהמות מעוררות היראה האלה.

סקירה

צאו למסע התרעה אווירי שלא היה כמותו במתקן המטוסים Canopy Flyer של יוניברסל סטודיו סינגפור. בלב העולם המרגש של הדינוזאורים, אטרקציה פופולרית זו מזמינה את המבקרים להמריא מעל הנופים עוצרי הנשימה של פארק היורה. הרכיבה, המאופיינת בנופיה הסוחפים ובאווירה הפרהיסטורית הסוחפת, הפכה לחוויית אבן פינה עבור מחפשי אדרנלין וחובבי דינוזאורים כאחד. מיקומו האסטרטגי בתוך הפארק לא רק מדגיש את כוח המשיכה שלו, אלא גם מציע נקודת תצפית ייחודית שממנה ניתן להעריך את העיצוב המוקפד והביצוע התמטי שבו אולפני יוניברסל ידועים. אז הכינו את עצמכם לטיסה בלתי נשכחת, כאשר ה-Canopy Flyer עומד מוכן לספק נקודת מבט יוצאת דופן על ארץ אבודה בזמן אך חיה עם הרפתקאות.

טסים מעל פארק היורה

דמיינו את עצמכם תלויים באוויר, רוח נושבת על פניכם בעודכם גולשים מעל הג'ונגלים הפרהיסטוריים של פארק היורה. מתקן החופה פלייר (Canopy Flyer Facility) באולפני יוניברסל סינגפור (Universal Studios Singapore) מציע בדיוק את החוויה מפמפמת הלב הזו. זה לא סתם נסיעה – זו חקירה שלוקחת אותך דרך העלווה השופעת והנופים המפורטים שצמחו מהזיכיון האגדי של פארק היורה.

ככל שהנסיעה עולה, הציפייה נבנית עד שאתה ממריא מעל השערים האיקוניים של פארק היורה. למטה, עולם רוחש דינוזאורים נפרש. כל פנייה מציגה נקודת מבט חדשה על השטח הירוק של הפארק, ושאגות רחוקות מהדהדות כשחוצים את המתחם העתיק הזה. הנסיעה מעצבת במיומנות נרטיב, ומושכת אתכם למסע אפי בין בתי הגידול של ברכיוזאורים מפוארים ונוכחותו האורבת של הטי-רקס האימתני.

יש תחושה מרגשת של פגיעות כשהרגליים משתלשלות מעל מה שמרגיש כמו סביבה אמיתית מתקופת היורה, אפקט שמושג באמצעות פרטים קפדניים. המעצבים שילבו במיומנות טכנולוגיה ויצירתיות כדי ליצור מחשופים, מפלים וצמחייה צפופה שנראים אמיתיים עוצרי נשימה. כאילו שערי הזמן נפתחו ומאפשרים הצצה מרהיבה לארץ שנשלטה על ידי חיות העבר המפוארות. ברגעי גובה שלווים, הנופים הפנורמיים של הפארק מספקים נקודת תצפית ייחודית להעריך את האיזון העדין של הטבע ואת נפלאות ההנדסה המודרנית שהחזירו את המינים הנכחדים הללו לחיים, ולו רק ברוחם.

כל ירידה של עלון החופה היא דחיפה רוויית אדרנלין כלפי מטה לעבר כדור הארץ, המציעה זווית שונה להתבוננות בדינואים המשוטטים למטה. זהו שילוב של ריגוש ויראה, מיזוג שאולפני יוניברסל סינגפור מצטיינים בו. וכשהנסיעה מסתיימת בעדינות, אי אפשר שלא להרגיש פלא ילדותי, לאחר שטסנו מעל אחד הנופים הדמיוניים ביותר שאי פעם נהגו. תצוגות אוויריות של פארק היורה לא רק מקרבות את החלום אלא הופכות אותו למוחשי באופן חי – עדות לקסם שהוא אולפני יוניברסל. היציאה למסע הזה היא לקבל הזמנה לעולם עבר, מסע מרגש ומרגש לא פחות. 🦕

הדינוזאורים של יוניברסל סטודיו סינגפור

הדינוזאורים של יוניברסל סטודיו סינגפור (Universal Studio Singapore) שואגים אל ליבם של מחפשי הרפתקאות, ומציעים מסע פרהיסטורי אחורה בזמן. תשומת הלב לפרטים באנימטרוניקה היא לא פחות מיוצאת דופן, ולוכדת את מהותם של יצורים עצומים אלה בריאליזם מדהים. כל דינוזאור, מטירנוזאורוס רקס האדיר ועד ברכיוזאורוס העדין, הוא עדות למחויבות של הפארק לחוויה סוחפת.

הוולוצ'ירפטורים, עם עיניהם הערמומיות ותנועותיהם המהירות, מספקים מפגשים מרגשים, כשנדמה שהם סורקים את הקהל, מחכים לרגע המושלם לזנק. ילדים ומבוגרים כאחד מביטים ביראת כבוד, בעוד הטריצרטופס מתבוסס בתפארתו הפרהיסטורית, חזותו בעלת שלוש הקרניים מעוררת פאר ועוצמה כאחד. הדילופוזאורוס, הידוע לשמצה בשל תיאורו בסרטי פארק היורה, מפתיע את המבקרים עם תצוגה של הסלסול הייחודי שלו והתזת מים שובבה.

בין הענקים האלה, אפשר גם להתפעל מהפצ'יצפלוזאורוס, המשתולל עם גולגולתו המשוריינת בכבדות, ומדגים את יכולתו ההנדסית של הטבע. ובל נשכח את פרסאורולופוס הקסום, שקריאותיו מהדהדות ברחבי הפארק, ומזכירות את התקופה שבה החיות המלכותיות הללו שלטו בכדור הארץ. הדינוזאורים של יוניברסל סטודיו סינגפור הם לא רק תצוגות סטטיות; הם דינמיים, נושמים (באופן פיגורטיבי, כמובן!) חלקים של נרטיב קסום המפתה אדם לעידן המזוזואיקון, קפסולת זמן של התרגשות הגלומה בתוך המודרניות של פארק שעשועים ברמה עולמית.

בין אם זה עבור הפליאונטולוג הנלהב או המבקר המזדמן, יצורים מרהיבים אלה של עידן עבר מציעים הצצה שובת לב לעבר הרחוק של כוכב הלכת שלנו. נוכחותם לא רק מלהיבה אלא גם מחנכת את האורחים, כשהם עוזבים בתחושה של פליאה ועניין חדש בפרק בחיים שהיה פעם 🦕.

המתקנים המוצעים ב-Canopy Flyer

כשמדובר בהעצמת ההתרגשות של הרפתקה אווירית, מתקן החופה פלייר לא מאכזב. אבטחה היא בעלת חשיבות עליונה כאן – כל נוסע מצויד ברתמת בטיחות חזקה המבטיחה נסיעה בטוחה. סידור הישיבה תוכנן בקפידה כדי לייעל את הראות והנוחות, ומאפשר לאורחים להתענג על הנוף הפרהיסטורי ללא כל חשש. העיצוב האינטואיטיבי של הנסיעה נותן מענה הן למכורים לאדרנלין הכמהים לחוויה מכמירת לב והן למשפחות המחפשות אטרקציה מרגשת אך בטוחה.

בנוסף, ה-Canopy Flyer מצויד בשפע עם מתקנים חיוניים. המבקרים ימצאו לוקרים שבהם ניתן לאחסן בבטחה חפצים אישיים לפני העלייה למטוס. שילוט ברור נוכח בכל רחבי המלון, ומנחה את האורחים מהכניסה לרכיבה, עם גישה לכיסא גלגלים במקום כדי לענות על כל הצרכים המיוחדים, מה שהופך את האטרקציה לכוללת לכולם. אולפני יוניברסל סינגפור מחויבים למצוינות, והיישום המתחשב של מתקנים אלה משקף את מסירותם לחוויות האורחים שהן מעבר לריגושים גרידא כדי להבטיח נוחות ונגישות לכולם. ראוי להזכיר כי עבור משפחות עם קטנטנים, מתקני החלפת ילדים זמינים, המאפשרים למבוגרים לרכוב בתורות מבלי לעמוד שוב בתור. 🎢

טיפים לביקור במתקן Canopy Flyer בסטודיו יוניברסל בסינגפור – Fly Over Jurassic Park and Dinosaurs

היציאה למסע בעולם הפרהיסטורי של פארק היורה ביוניברסל סטודיו סינגפור היא הרפתקה מלהיבה הדורשת הן תכנון והן ידע פנימי כדי לייעל את החוויה. הנה כמה טיפים שיבטיחו שהמפגש שלכם עם העלון יהיה בלתי נשכח וחלק ככל האפשר.

ראשית, העיתוי הוא המפתח. כדי להימנע מהתורים הארוכים שנראים בדרך כלל בשעות השיא, תכננו לבקר בחופה פלייר מוקדם ביום או לכוון בשעות אחר הצהריים המאוחרות, כאשר ההמונים מתחילים להתפזר. הציפור המוקדמת לא רק תופסת את התולעת, אלא גם נהנית מטיסה רצופה מעל הנופים השופעים והדינוזאורים 🦕 האימתניים ללא זמני ההמתנה המחניקים.

שקול לרכוש Express Pass, שיכול לשנות את כללי המשחק, ולאפשר לך לעקוף קווים סטנדרטיים ולגשת לנסיעה במהירות. זה מועיל במיוחד בחגים ובסופי שבוע, כאשר הפארק שופע מבקרים נרגשים. בנוסף, בדקו את דרישות הגובה לפני ההגעה, במיוחד אם אתם מטיילים עם ילדים, כדי לעקוף כל אכזבה בכניסה למתקן.

באשר ללבוש, בגדים נוחים ונעליים מהודקות היטב מומלץ לסיבוב חסר דאגות מעל פארק היורה. יש למזער פריטים רופפים, ואם אתה חייב להביא אותם, ודא שניתן לאחסן אותם בבטחה במהלך הנסיעה כדי למנוע אובדן חפצים יקרים באמצע הטיסה. בנוסף, לפקוח עין על תחזית מזג האוויר. אפילו באזור שטוף השמש האופייני של סינגפור, טפטוף פתאומי יכול לשנות את פעולות הנסיעה, אז היו מוכנים עם ציוד מתאים או תכננו פעילויות חלופיות בתוך הבית ליתר ביטחון.

לבסוף, עם ההזדמנות להמריא מעל הנוף הבראשיתי הזה, היית רוצה לתפוס את הרגע. עם זאת, צילום בדרך כלל אינו מותר במהלך הנסיעה מטעמי בטיחות. בדקו אם יש הזדמנויות צילום לפני ואחרי הטיסה שיכולות לעזור לתמצת את הרפתקת Canopy Flyer שלכם.

יישום טיפים אלה ישפר מאוד את המסע שלך, ויאפשר לך להתענג על ההזדמנות הנדירה לטוס מעל פארק היורה ודינוזאורים עם הנאה מקסימלית ומינימום טרחה. וכשאתם מתכננים את שארית שהותכם ביוניברסל סטודיו סינגפור, זכרו שיש עולם שלם של אטרקציות שמחכות להתגלות.

כיצד להגיע ל-Universal Studio Singapore

ההגעה לאולפני יוניברסל סינגפור מבטיחה הרפתקה עוד לפני שנכנסים לתחום הסרטים והפנטזיה. עבור מטיילים מישראל המסע אולי נראה ארוך, אבל היעד הוא עולם של ריגושים. מלון יוניברסל סטודיו סינגפור (Universal Studio Singapore) שוכן באי סנטוסה (Sentosa Island), מקושר היטב לאי הראשי של סינגפור (Singapore Island), ומציע גישה פשוטה ונוחה.

עבור אלה הבוחרים בתחבורה ציבורית, מלון סנטוסה אקספרס מציע מסלול מהיר ונופי מהקומה השלישית של קניון VivoCity (לובי L). לאחר שתגיעו ל-VivoCity, תוכלו לרכוש כרטיס Sentosa Pass או להשתמש בכרטיס EZ-Link שלכם. רדו בתחנת ווטרפרונט, ותמצאו את עצמכם בפתח של מתקנים מרגשים ואטרקציות קסומות.

מוניות יש בשפע ומספקות אלטרנטיבה חוסכת זמן למי שמחפש אפשרות תחבורה פרטית יותר. נסיעה ישירה ממקום הלינה שלכם ליוניברסל סטודיו סינגפור, המסע קליל כמו תרחישי החוף של האי. אם נהיגה עצמית היא המועדפת עליך, היה סמוך ובטוח כי מתקני חניה זמינים, אם כי זכור לבדוק מראש את תעריפי החניה.

מבקרים יכולים גם לבחור להשתמש בשירותי הסעות כגון Grab, אשר יכול להיות אפשרות חסכונית, במיוחד בעת נסיעה בקבוצה. ללא קשר לבחירת התחבורה שלך, הגעה מוקדמת כדי לנצח את ההמונים יכולה לשפר את היום שלך, ולהעניק לך כניסה חלקה יותר למקום שבו פנטזיה פוגשת את המציאות 🚗 .

לא משנה באיזו אפשרות תבחרו, ודאו שיש לכם את המטבע המקומי – דולר סינגפורי – זמין לתשלומים, אם כי שירותים רבים מקבלים גם עסקאות בכרטיס. אמצו את המסע כחלק מהבידור בציפייה להרפתקאות שמחכות לכם ביוניברסל סטודיו סינגפור.

אטרקציות נוספות בUniversal Studio Singapore

אולפני יוניברסל סינגפור (Universal Studios Singapore) הם ארץ הרפתקאות אקלקטית, המציעה יותר מסתם קאנופי פלייר (Canopy Flyer) המרגש. מחפשי הרפתקאות יכולים לצלול לתהומות ההתרגשות ב"נקמת המומיה", רכבת הרים מקורה המשלבת סיפור מצמרר עם אקשן מלא אדרנלין. משפחות יכולות להתנדנד לקצב העליז ב-'Enchanted Airways', רכבת ג'וניור שנותנת לאורחים הצעירים טעימה מהפנטזיה. לבריחה אל הגחמני, 'מדגסקר: הרפתקת ארגז' מציע נסיעה על בסיס מים שהיא בחלקים שווים מרעננת ומרתקת.

מי שמחפש בידור חי ימצא את המופע 'עולם המים' – מופע מרהיב עם פעלולים מתריסי מוות ונרטיב סוחף. ככל שהערב מתקרב, הקסם של "מצעד החלומות ההוליוודי" מרתק את המבקרים, שם דמויות אהובות מתעוררות לחיים עם מחזה מסנוור. כדי להוסיף נגיעה של חינוך למסע שלך, 'אורות, מצלמה, פעולה!' בהנחיית סטיבן ספילברג, נותן לך תובנה על טכניקות יצירת סרטים עם טוויסט אינטראקטיבי. בין אם מדובר ברכבת הרים קורעת לב או במופעי רחוב קסומים, אולפני יוניברסל סינגפור מבטיחים שהאורחים יישבו בכל פינה, מה שהופך את ביקורם לבלתי נשכח.

מדריך טיולים עבור סינגפור

סינגפור, עיר-מדינה קוסמופוליטית ומרכז פיננסי עולמי, זוכה לעתים קרובות לשבחים בזכות המארג הרב-תרבותי והאורבניזם החדשני שלה. כשאתם מתכננים את המסע שלכם לפנינה זו בדרום מזרח אסיה, הבנת האופי הייחודי שלה יכולה לשפר משמעותית את חווית הנסיעה שלכם. מבחינת מזג האוויר, סינגפור ממוקמת ליד קו המשווה, מה שאומר שהיא חווה אקלים יער גשם טרופי. אתה יכול לצפות שהטמפרטורות ינועו סביב 31 מעלות צלזיוס במהלך היום ולעתים רחוקות ירדו מתחת ל -23 מעלות צלזיוס בלילה. ממטרי גשם פתאומיים הם נפוצים, ולכן נשיאת מטריה יכולה להיות חכמה.

בכל הנוגע למטבע, הדולר הסינגפורי (SGD) הוא ההילך החוקי, ותוכלו למצוא מתקני המרת מטבע זמינים ברחבי העיר. השפה העיקרית של עסקים ומינהל היא אנגלית, שרוב המקומיים שולטים בה, לצד מנדרינית, מלאית וטמילית. בכל הנוגע לנורמות חברתיות, סינגפור ידועה בחוקים ובתקנות המחמירים שלה השומרים על הניקיון והסדר בעיר – כמעט ולא ניתן לזהות פסולת ברחובות. מסטיק, למשל, מפורסם כאסור, מה שמדגיש את מחויבותה של העיר לסדר.

בעודכם מתמכרים לנפלאות סינגפור, אל תחמיצו את ההזדמנות לטעום מהמטבח המקומי, המגוון כמו אוכלוסייתו. מרכזי הוקר, המציעים אוכל טעים ובמחיר סביר, הם אבן הפינה של האוכל הסינגפורי – הקפידו לנסות מנות כמו אורז עוף היינאן או סרטן צ'ילי. אטרקציה נוספת שחובה לבקר בה היא מרינה ביי סנדס (Marina Bay Sands) האיקונית, עם נופי העיר שאין שני להם והגנים המהוללים ליד המפרץ, הכוללים מבני סופרטרי עתידניים. בנוסף, עבור חובבי תרבות, השכונות צ'יינה טאון, הודו הקטנה וקמפונג גלאם מציעות צלילה עמוקה לתוך המורשת העשירה של העיר. זכרו, סינגפור היא הרבה יותר מחניית ביניים; זוהי עיר שבה מסורת ומודרניות מתקיימות זו לצד זו, ומציעה מגוון של חוויות מצמחייה עבותה ואדריכלות עירונית ועד פסטיבלי תרבות והרפתקאות גסטרונומיות 🌆.

מסקנה

כשהמסך יורד על החקירה המקיפה שלנו במתקן קנופי פלייר (Canopy Flyer Facility), אנו נותרים עם הריגוש המתמשך של דאייה מעל הפלאים הפרהיסטוריים של פארק היורה. אטרקציה ייחודית זו משמשת לא רק כנסיעה אלא כפורטל, המוביל אותנו לעולם בו מתעוררים לחיים יצורי העבר המרהיבים. בין העצים המתנשאים והשאגות הרחוקות של הדינוזאורים, נחרטים זיכרונות במוחם של הרפתקנים שמעזים לעוף מעל הנוף המזוזואיקון הזה.

יוניברסל סטודיו סינגפור מזמין עם מגוון הפלאים שלו, ומעודד את המבקרים להיכנס לעולם שבו פנטזיה מתמזגת עם המציאות. בין אם אתם מחפשים הרפתקאות מלאות אדרנלין או חוויות קסומות, יעד זה עומד להגשים את חלומותיו של כל מטייל. תנו ל-Canopy Flyer להיות טיסת הבכורה שלכם להרפתקה בלתי נשכחת שסינגפור, עם כל הדרו, מבטיחה להציע. 🌴

שאלות נפוצות לגבי Universal Studios Singapore's Canopy Flyer

הרחיבו את הידע שלכם על Canopy Flyer ועל Universal Studios Singapore בעזרת שאלות נפוצות מועילות אלה.

 • מהי דרישת הגובה המינימלית עבור Canopy Flyer?
  ה-Canopy Flyer דורש מהאורחים להיות בגובה של 92 סנטימטרים לפחות כדי לרכוב. מי שגובהו בין 92 ל-122 ס"מ חייב להיות מלווה משגיח.
 • האם אוכל לצלם תמונות או להקליט סרטונים בעלון החופה?
  מטעמי בטיחות, אסור לצלם תמונות או להקליט סרטונים במהלך הנסיעה. עם זאת, תוכלו ללכוד את החוויה שלכם עם תמונות מקצועיות שצולמו על ידי הפארק, הזמינות לרכישה.
 • האם יש מגבלות גיל לעלון החופה?
  אין מגבלת גיל ספציפית לעלון החופה, אך ילדים חייבים לעמוד בדרישת הגובה. ללא קשר לגיל, כל האורחים צריכים להיות במצב בריאותי טוב כדי ליהנות מהנסיעה בבטחה.
 • האם רכיבת החופה פלייר אינטנסיבית או מתאימה למי שמפחד מגבהים?
  ה-Canopy Flyer הוא נסיעה ידידותית למשפחות המציעה ריגושים קלים. הוא נועד להנאת אורחים בכל הגילאים, אבל אלה עם פחד גבהים חזק עשויים למצוא אותו מאתגר.
 • מה עלי לעשות עם החפצים שלי בזמן שאני רוכב על החופה פלייר?
  אולפני יוניברסל סינגפור (Universal Studios Singapore) מספקים לוקרים ליד הכניסה לנסיעה, שם תוכלו לאחסן בבטחה את חפציכם בזמן שאתם נהנים מהחופה פלייר (Canopy Flyer).
 • כמה זמן נמשכת הנסיעה בחופה פלייר?
  הנסיעה בחופה פלייר מציעה מסע מלהיב שנמשך כדקה עד שתי דקות, אבל הזיכרונות של טיסה מעל פארק היורה יישארו לכל החיים.

יתרונות הביקור במתקן הנוסע החופתי ביוניברסל סטודיו בסינגפור

בואו לשקוע בריגושים ובפלאים של עידן היורה עם כמה יתרונות משמעותיים:

 • פרספקטיבה אווירית ייחודית: בואו לחוות תצפית ממעוף הציפור על פארק היורה, המציעה נקודת תצפית ייחודית שאינה זמינה במקומות אחרים בפארק.
 • אטרקציה לכל המשפחה: טיול החופה פלייר נועד להתאים לטווח גילאים רחב, מה שהופך אותו לפעילות מושלמת לגיבוש משפחתי.
 • חוויה חינוכית: למד על מיני דינוזאורים שונים בצורה שובת לב, המשלבת חינוך עם בידור.
 • אנימטרוניקה חדישה: מפגש עם דינוזאורים מציאותיים המופעלים על ידי טכנולוגיות מתקדמות המעצימות את הריאליזם של החוויה.
 • הזדמנויות צילום: צלם תמונות ותמונות סלפי בלתי נשכחות עם תפאורות מעוררות השראה, מושלמות לשיתוף עם חברים ועוקבים במדיה החברתית.
 • מתקנים מקיפים: תיהנו ממתקנים מתוחזקים היטב, כולל אמצעי בטיחות ושירותים כדי להבטיח ביקור נוח.
 • קיצור זמן התור: תכנון אסטרטגי של הביקור יכול להוביל לזמני המתנה קצרים יותר ולחוויית פארק חלקה יותר.
 • מעורבות רב-חושית: הפעילו את כל החושים שלכם כשאתם מרגישים את הרוח בשיערכם, רואים את הנופים השופעים ושומעים את שאגות הדינוזאורים, ויוצרים חוויה סוחפת.
לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן