חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

מתקן Harry Potter and the Forbidden Journey ביוניברסל הוליווד לוס אנג'לס

מתקן Harry Potter and the Forbidden Journey ביוניברסל הוליווד לוס אנג'לס

מתקן Harry Potter and the Forbidden Journey ביוניברסל הוליווד לוס אנג'לס

עזרה עם תכנון החופשה ביוניברסל?

מתקן Harry Potter and the Forbidden Journey ביוניברסל הוליווד לוס אנג'לס

מסע מרתק של הארי פוטר והמסע האסור ביוניברסל הוליווד לוס אנג'לס, שנלקח אל תוך ממלכה שבה קסם מסתחרר באוויר והרפתקאות בכל צעד ושעל, הוא מסע מרתק שאין שני לו. דמיינו את הצריחים המתנשאים של טירת הוגוורטס החודרים את שמי קליפורניה, פלא אדריכלי המאכלס את הקסם שבתוכו. כאן, הסיפורים שהוקירנו, הגיבורים שהערצנו והפנטזיות שטמנו מתעוררים לחיים ומציעים חוויה שמתעלה על שעשוע.

כאשר השרביט בוחר את המכשף, תנו למדריך זה לשמש כצינור הקסום שלכם, לחשוף סודות ולטוות לחשים שיבטיחו שהמסע שלכם דרך המחבוא המיסטי הזה יהיה לא פחות ממרהיב. מהאולמות המקודשים של הוגוורטס ועד למפגשים הקסומים עם הדמויות שהפכו לידידינו היקרים ביותר, כל פרט מעוצב כדי לרתק. אז צעדו דרך השערים המוזהבים שבהם הגבול בין עולם המוגלגים לבין הפיתוי הקוסמים נמוג, ומצאו את עצמכם מכושפים על ידי המחזה המדהים של עולם שנולד מחדש.

סקירה כללית של המתקן

צאו למסע קסום אל לב הקוסמות במתקן הארי פוטר והמסע האסור, הממוקם בתוך יוניברסל הוליווד לוס אנג'לס. אטרקציה קסומה זו שוכנת בהעתק המפורט בקפידה של טירת הוגוורטס האיקונית, המתנשאת בפאר ומזמינה מוגלגים מרחוק לחקור את נפלאותיה. בפנים, האוויר סמיך בניחוח של הרפתקה, והאולמות לוחשים בהדי לחשים שהוטלו זה מכבר. המתקן מציע שפע של אטרקציות מרכזיות, החל מהמתקנים הקסומים המדמים משחקי קווידיץ' ועד לחנויות שובות הלב השופעות כלי קוסם.

עם דריכת כף רגלם בחוויה סוחפת זו, המבקרים עטופים מיד באווירה קסומה שבה הגבול בין עולם המוגלגים לעולם הקוסמים מיטשטש. כל היבט של המתקן מעוצב כדי להעביר את האורחים היישר אל דפי ספרי הארי פוטר האהובים, לעורר כל חוש לקסם שנמצא בפנים. בין אם אתם מתפנקים עם בירה 🍺 חמאתית מרעננת או גולשים במטאטא נימבוס 2000 האחרון, ההזדמנויות לקסם הן בלתי מוגבלות, ומבטיחות ביקור של התרגשות וקסם בלתי נשכחים.

חווית נסיעה

עם הכניסה ליוניברסל הוליווד לוס אנג'לס, תחושה מרגשת של ציפייה אופפת את המבקר. המסע אל ממלכת הפלא הזו מתחיל בהצצה ראשונה לצריחים האיקוניים של טירת הוגוורטס המתנשאים במלכותיות על רקע קו הרקיע של לוס אנג'לס. המראות והצלילים שפוגשים את האורחים כשהם מתקרבים הם לא פחות מקסומים. עוד לפני שכף רגלו דורכת בעולמו המופלא של הארי פוטר, האווירה שופעת התרגשות, עם הבטחה להרפתקה ככל שהציפייה נבנית.

הגישה מרופדת בצמחייה ירוקה, והנוף הציורי מציע רקע פנטסטי לחוויה שלפנינו. המבנה המרשים של הוגוורטס משמש כמגדלור, ומושך מבקרים מכל רחבי העולם לחיקו הקסום. כל צעד לעבר הטירה מקביל לקרשנדו של פסקול סוחף, מעורר יראת כבוד ומעלה רצון עז לחקור כל פינה נסתרת שיש לפארק להציע. חוויית הנסיעה מתעצמת על ידי החשמל המוחשי באוויר, חי עם פטפוטים וצחוק של הרפתקנים אחרים המוכנים לצאת למסע בעולם הקוסמים. 🌟

פרטי פגישה

היציאה להרפתקה במתקן המופלא של הארי פוטר והמסע האסור דורשת קורטוב של קסם תכנוני, ממש כמו הכנה לשנה הראשונה בהוגוורטס. הניווט בתורים המכוסים יכול להיות חלק כמו נסיעה בנימבוס 2000 עם מערכת התורים החדשנית של הפארק. תכונה קסומה זו מאפשרת למכשפות, קוסמים ומוגלגים כאחד להבטיח את מקומם במסע ללא המתנה ארוכה, ומבטיחה שכל רגע ביוניברסל הוליווד לוס אנג'לס יהיה מלא קסם קוסם.

ראשית, עם הגעתכם הצפויה לשערים, בקרו בקיוסק הייעודי או השיקו את האפליקציה הרשמית של הפארק בהינף אצבע. כאן תמצאו את האפשרות לבחור משבצת זמן עבור הארי פוטר והמסע האסור. מהלך מכריע זה יעניק לכם זמן חזרה, ויאפשר לכם לחקור את נפלאות הוגסמיד או לקחת חלק בכוסית בירה בזמן שחולות הזמן נופלים למקומם. זכרו, משבצות המינוי הללו נחשקות כמו סניץ' הזהב, ולכן מומלץ לפעול מהר יותר מאשר מחפש קווידיץ'. אי אפשר להפריז במעשיות של המערכת הזו – היא תשאיר לכם יותר זמן לשקוע בקסם, במקום לעמוד בתור, לכאורה תחת השפעות של קסם בהילוך איטי.

אכן, מערכת המינויים מעניקה לך את החופש להצטרף לשיעורי כישוף או לשוטט בין החנויות המיסטיות, וכל זאת מבלי לחשוש להחמיץ את הטיסה המיועדת שלך דרך המסדרונות הגדולים של הוגוורטס. סוג זה של ראיית הנולד הבלתי ניתנת לתיאור הוא שהופך את החוויה ליותר מסתם ביקור – הוא הופך אותה לסיפור אפי משלכם.

הכירו את הדמויות

בכניסה לממלכה הקסומה של הארי פוטר, אחת החוויות הקסומות ביותר בלוס אנג'לס ההוליוודית האוניברסלית היא ההזדמנות לפגוש את הדמויות שפעם היו קיימות רק בין דפי הספרים האהובים. תארו לעצמכם את העונג בעיניו של ילד כשהוא פוגש פנים אל פנים את הארי פוטר האמיץ עצמו, או את יראת הכבוד כאשר הרמיוני גריינג'ר מעבירה פיסת טריוויה שנונה. שום ביקור אינו שלם בלי ההתלוצצות העליזה עם רון וויזלי, שאופיו החביב מביא חום לליבו של כל מבקר.

המפגשים אינם רק רגעים חולפים; הם חוויות סוחפות שמעבירות אותך לעולם הלחשים והכשפים. הצוות, לבוש ללא דופי באופיו, נשאר נאמן למהות הסדרה, ומספק הופעה שמהדהדת אותנטיות. האינטראקציות חורגות מעבר למפגשים מסורתיים, וממריצות את המעריצים עם הריגוש שבדיאלוגים מרתקים והקסם של הוגוורטס. כשמנווטים בשאר חלקי הפארק, הציפייה לרגעים אלה מרוממת את חוויית הטיול כולה, ומגיעה לשיאה בזיכרונות שנלכדים לא רק בתמונות אלא חרוטים במרקם ההרפתקה עצמה.

טיפים והמלצות

לצאת למסע אל מתקן הארי פוטר והמסע האסור ביוניברסל הוליווד לוס אנג'לס הוא לא פחות מקסום, אבל כדי להפיק את המרב מהבריחה הקסומה שלכם, כמה טיפים והמלצות מקצועיות יכולים להעלות את החוויה שלכם לגבהים 🎩✨ חדשים. תזמון הוא הכל; הגעה מוקדמת יכולה לעזור לכם להקדים את ההמונים ולהתענג על האווירה מעוררת ההשראה של הפארק בשלווה יחסית. השתדלו לבקר בימי חול או בתקופות שאינן שיא, כאשר המוני חובבי הקוסמים והמכשפות דלים יותר. זה יכול להשפיע באופן חיובי על זמן התור שלך, ומתורגם ליותר הרפתקאות בשעה.

המתנה ארוכה יכולה להיות טרול מציק להתמודד איתו, אך על ידי תכנון אסטרטגי של היום שלך ושימוש במערכת התורים של הפארק, שהוזכרה קודם לכן, אתה יכול לנווט בפארק בצורה יעילה 📅 יותר. מכיוון שהתיאבון של מכשפות וקוסמים אמיתי כמו הכשפים שלהם, אל תשכחו להתפנק באפשרויות האוכל המפוארות בתוך הפארק. מ-Butterbeer ועד לחגיגה בריטית מלאה ב-Three Broomsticks, אסור להחמיץ את התענוגות הקולינריים האלה. לבסוף, בעוד שהמסע האסור הוא גולת הכותרת, אל תתעלמו מפלאי הוגסמיד האחרים, מדו-קרב דרקונים ועד חנויות קסומות, כל פינה טומנת בחובה אוצר בלום של חוויות שרק מחכות לכשף אתכם 🛍️.

מתקן הארי פוטר והמסע האסור ביוניברסל הוליווד לוס אנג'לס

שאלות נפוצות על הארי פוטר והמסע האסור בלוס אנג'לס יוניברסל הוליווד

אם יש לך שאלות מתמשכות לגבי ביקורך הקרוב באטרקציית הארי פוטר והמסע האסור, השאלות הנפוצות הבאות אמורות לספק לך את הבהירות שאתה צריך.

 • מהן דרישות הגובה לנסיעה בהארי פוטר ובמסע האסור?
  כדי לחוות את אטרקציית הארי פוטר והמסע האסור, על האורחים להיות בגובה של 122 סנטימטרים לפחות. דרישה זו מבטיחה את הבטיחות והנוחות של כל הרוכבים בזמן שהם נהנים מההרפתקה הסוחפת.
 • האם יש פריטים שאסור לנסוע בהארי פוטר ובמסע האסור?
  כן, מטעמי בטיחות, פריטים רופפים כמו תיקים, מצלמות ושרביטים אינם מותרים בנסיעה. לוקרים ללא תשלום זמינים בקרבת מקום לאחסון חפצים אישיים בצורה מאובטחת במהלך המסע הקסום שלכם.
 • האם אטרקציית הארי פוטר והמסע האסור מתאימה לאורחים עם מחלת תנועה?
  הנסיעה משתמשת בסימולציית תנועה ואפקטים חזותיים שיכולים לגרום למחלת תנועה אצל אנשים מסוימים. לאורחים המועדים למחלת תנועה מומלץ לשקול את המגבלות שלהם לפני העלייה לאטרקציה.
 • האם אוכל לרכוש סחורה של הארי פוטר באטרקציה?
  בהחלט! המתקן מציע מגוון של מוצרי הארי פוטר בחנויות שונות ברחבי הפארק. אתה יכול למצוא כל דבר, החל מגלימות בית ועד שרביטים אינטראקטיביים כדי להביא איתך פיסת קסם הביתה.

יתרונות הביקור בהארי פוטר והמסע האסור בלוס אנג'לס האוניברסלית של הוליווד

צאו להרפתקה קסומה:

 • חוויה סוחפת: היכנסו לעולם המשוחזר בקפידה של הוגוורטס וחוו את הקסם ממקור ראשון, עם תשומת לב לכל פרט.
 • טכנולוגיית נסיעה מתקדמת: תיהנו מאחד המתקנים המתוחכמים ביותר בפארק השעשועים הכולל רובוטיקה חדשנית ואפקטים של מסך.
 • אינטראקציות בלתי נשכחות עם דמויות: נצלו את ההזדמנות לפגוש ולקיים אינטראקציה עם כמה מהדמויות האהובות עליכם מהיקום של הארי פוטר.
 • מערכת תורים: מקסמו את הביקור שלכם בנוחות של מערכת תורים, והפחיתו את זמני ההמתנה לאטרקציה.
 • בידור ייחודי בתור: התור עצמו הוא חלק מהחוויה, מלא בהעתקים וסצנות שמשחזרות את הסיפורים מהספרים והסרטים.
 • מזכרות צילום: לכוד את הזיכרונות הקסומים שלך עם שפע של הזדמנויות צילום, כולל נקודות איקוניות בתוך טירת הוגוורטס.
 • אטרקציות מרובות: מעבר למסע האסור, גלו מגוון אטרקציות, חנויות וחוויות אוכל אחרות בנושא הארי פוטר.
 • אירועים עונתיים: תיהנו מהפארק במהלך אירועים עונתיים מיוחדים שלעתים קרובות מביאים קסם נוסף לחוויית הארי פוטר.
לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן