חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

מתחם "Sci-Fi City (עולם העתיד)" ביוניברסל סטודיו בסינגפור

מתחם "Sci-Fi City (עולם העתיד)" ביוניברסל סטודיו בסינגפור

מתחם

עזרה עם תכנון החופשה ביוניברסל?

מתחם "Sci-Fi City (עולם העתיד)" ביוניברסל סטודיו בסינגפור

צעדו אל העתיד שבו פנטזיה מתמזגת עם המציאות, והעזו לדמיין שלכם להסתובב חופשי במחוזות רחבי הידיים וחסרי הגבולות של "עיר המדע הבדיוני" של יוניברסל סטודיו בסינגפור. תחום זה של יוצא הדופן מנפץ את גבולות הזמן והמרחב, ומציע הצצה למציאות המפוסלת על ידי החלומות הפרועים ביותר. היכן נגמרת הבדיון ומתחיל עולמנו? האם אנחנו נוסעים על סף סאגה בין-גלקטית, או פשוט חוקרים ארציים, הרעבים למחזה של כשפים חדשניים?

מהצריחים המתנשאים המנקבים את האופק ועד לזמזום קלוש של יקום חדור קסם הטכנולוגיה, כל פינה במתחם "עיר המדע הבדיוני" לוחשת סיפורים על אגדות מדע בדיוני. כאן, אטרקציות אינטראקטיביות מטעות את החושים, אפוסי מסך איקוניים עולים בצורה מוצקה, וכל צעד לוקח אותך עמוק יותר לתוך אודיסיאה שתמתח את גבולות מה שאתה מאמין אפשרי. מובלעת טרנספורמטיבית זו לא רק עושה כבוד לסרטי המדע הבדיוני האיקוניים שכבשו את לב הקהל, אלא גם משמשת מגדלור, דוגמה נוצצת ליצירתיות אנושית ולחזון עתידני. 🌌

נוף עירוני עתידני

עם הכניסה למתחם 'Sci-Fi City' באולפני יוניברסל סינגפור, המבקרים מועברים מיד לנוף שלא מהעולם הזה, שבו אדריכלות ועיצוב מתמזגים כדי ליצור אווירה מדהימה. גורדי שחקים מרשימים, מעוטרים בקווים מלוטשים ובאסתטיקה אולטרה-מודרנית, יוצרים קו רקיע שירתק כל מעריץ של פלאים עתידניים. הביצוע המופתי של מבנים אלה משולב עם תצוגה מפתה של אורות ניאון תוססים והקרנות הולוגרפיות סוחפות, שהופכות את הנוף העירוני לחגיגה אמיתית לחושים.

כאן, תחום האפשרויות אינו יודע גבולות. רשתות תחבורה מתקדמות, שדמיינו ברוח הגיגי המדע הבדיוני שעברו מן העולם, לובשות כיום צורה מוחשית – רכבות ריחוף מגנטי גולשות בדממה ברחבי העיר, וקרונות קונספט המעוררים תחושת טיסה שולטים בשמיים. אלמנטים חדשניים אלה משולבים בטכנולוגיה תורמים לפנורמה עוצרת נשימה, מציתים את דמיונם של האורחים ויוצרים תחושה מוחשית של התרגשות. מתחם מדהים זה, עם הנוף העירוני העתידני שלו, עומד כעדות ליצירתיות חסרת הגבולות של המין האנושי ומציע הזמנה לחקור את הפוטנציאל שהמחר עשוי להכיל.

אטרקציות אינטראקטיביות

צאו למסע עתידני שבו המציאות מתעקמת והדמיון הפרוע ביותר שלכם ממריא בלב "עיר המדע הבדיוני". האטרקציות האינטראקטיביות כאן חורגות מעבר למתקנים בלבד; הם שערים לעולמות בלתי נראים ולאתגרים שלא חלמו עליהם. המתחם שופע חוויות מציאות מדומה חדישות שמניעות את המבקרים למסעות על פני נופים חייזריים ולתוך קרבות חלל אינטנסיביים יותר ממה שמסך הכסף יכול אי פעם להעביר. דמיינו שאתם חובשים אוזניות ופתאום מוצאים את עצמכם מטיסים ספינת חלל, מתחמקים מאסטרואידים ומחליפים אש לייזר עם אויבים בין-גלקטיים.

אין להתבלבל, מופעי הרובוטים האינטראקטיביים הם פלאי העולם המודרני. כאן, אנדרואידים מציאותיים מבצעים פעולות של זריזות ואינטליגנציה, ומטשטשים את הגבולות בין מעשה ידי אדם לדמוי חיים. צפו ביראת כבוד כאשר רובוטיקה מתמזגת עם בידור, ומציעה הצצה לעתיד שבו שותפים טכנולוגיים ארוגים בצורה חלקה בנרטיבים היומיומיים שלנו. דווקא ברגעים האלה, כשההתנשפויות של הקהל מסתנכרנות עם מנועי הסרוו המסתחררים של המבצעים המכניים האלה, מימוש החדשנות האנושית באמת מכה בבית.

משחקי המציאות הרבודה, בינתיים, הם קריאת צפירה לרוח השובבה בקרב מבקרים בכל הגילאים. חוויות אלה לוקחות אתכם לממדים שבהם העולמות הפיזיים והדיגיטליים מתמזגים, מאתגרות את תפיסותיכם ופותחות דלתות למחוזות שבהם הפנטזיה הופכת לבלתי ניתנת להבחנה מהמציאות. סביבות סוחפות כאלה אינן רק עדות לכושר ההמצאה האנושי; הם קנבסים חיים למבקרים לצייר עליהם את הרפתקאותיהם.

לבסוף, חוויות מעשיות מזמינות את הסקרנים, ומעודדות את כולם לתקשר עם גאדג'טים וגיזמואים שנראים בבית בארגז הכלים של כל נוסע חלל. בהיבט הזה של "עיר המד"ב", אתה לא רק עד לעתיד; אתה נוגע בו, מתמרן אותו ועוזב עם חיבור עמוק לעידן המחר. כאן טמון לב החיפוש המרתק שלנו אחר חדשנות, לשבות לבבות והצתת דמיון עם שילובים חלקים של משחק ואפשרויות.

סרטי מדע בדיוני איקוניים

ליבה של "עיר המד"ב" פועם בסיפורים ובדמויות אגדיות שנולדו מתוך סרטי מדע בדיוני איקוניים, והופך את פנטזיות הצלולואיד למציאות מוחשית עבור מעריצים ומבקרים כאחד. כל אטרקציה היא כמו להיכנס לסט של שובר קופות, שבו הגבול בין בדיון למציאות מיטשטש. ברגע שאתה עובר במתחם, אתה לא רק צופה; אתה משתתף פעיל בנרטיבים האפיים שעיצבו את הז'אנר הזה.

האטרקציות מעוצבות בצורה מורכבת עם עין לפרטים, והן מחווה ליצירות מופת קולנועיות. דמיינו שאתם עומדים בתוך האנגרים עצומים של ספינות חלל, או משוטטים בנופים הדיסטופיים שראיתם רק על המסך. האביזרים, התלבושות – כל אלמנט הוא רפרודוקציה נאמנה שתוכננה לעורר יראת כבוד והתרוממות רוח. קבלו את האדרנלין שלכם ברכיבה שמחקה את המרדפים המהירים והקרבות הבין-גלקטיים המזוהים עם אגדת המדע הבדיוני.

הזדמנויות לפגוש ולברך הופכות פנטזיה לזיכרונות, ומציעות למעריצים הזדמנות להחליף חיוכים או לעשות פוזה עם הגיבורים הבין-כוכביים האהובים עליהם ויצורים שלא מהעולם הזה. אינטראקציות אלה מעוררות לחיים את הסיפורים המוקירים, ומאפשרות לכל מבקר, צעיר או מבוגר, ליצור קשר אישי עם הנרטיבים ששבו את הדמיון במשך דורות. בין אם אתם משחזרים סצנה או פשוט סופגים אווירה, "עיר המד"ב" מעניק לכם תסריט להרפתקה משלכם ביקום היצירתי הזה.

אטרקציות אלה, המגשימות את חלומותיהם של חובבים, מתמצתות את רוח החקירה והחדשנות שהמדע הבדיוני מעורר. רגע אחד אתה יכול להתחמק מלייזרים, וברגע הבא, לנווט בשדות אסטרואידים, להפגין את המחויבות של המתחם לספק חוויה מקיפה. בדיוק כפי שענקי קולנוע המדע הבדיוני סללו את הדרך למה שיכול להיות, "עיר המד"ב" משרטט מסלול בין הכוכבים, ומזמין אתכם למסע בין-כוכבי של גילוי ופליאה.

טכנולוגיה חדשנית

היציאה למסע במתחם "עיר המד"ב" כמוה כצעידה אל העתיד עצמו, עתיד שבו טכנולוגיה חדשנית היא הבסיס שעליו בנוי העולם. בכל פינה, האורחים נתקלים בתצוגות הולוגרפיות חדישות המעוררות יראת כבוד עם המשקפיים החזותיים המהפנטים שלהם. האשליות העתידניות הללו, חדות ואווריריות, נראות כמעט מוחשיות, ומטשטשות את הגבולות בין הפיזי למדומיין.

בלב המתחם, רובוטיקה עומדת כעדות לכושר ההמצאה האנושי. כאן, רובוטיקה חדשנית היא לא רק לראווה, אלא לאינטראקציה. אנדרואידים ומערכות אוטומטיות מציאותיים פועלים בדיוק ובתגובה כה רבים, עד שהם מעוררים תחושה של פליאה לגבי הפוטנציאל של היכולת הטכנולוגית הקולקטיבית שלנו.

מערכות בינה מלאכותית מתקדמות משולבות בצורה חלקה בתערוכות אינטראקטיביות, ומתאימות אישית כל מפגש למבקר הבודד. התאמה אישית זו מבטיחה שכל חוויה תהיה ייחודית, תתחבר להעדפות ולתחומי העניין של המבקרים ותעודד דיאלוג מרתק עם הטכנולוגיה עצמה. לא מדובר רק בהתבוננות בעתיד; מדובר באינטראקציה אישית איתה, תוך השארת חותם מובהק על מסעו של המבקר ב"עיר המד"ב".

הפלא של המתחם טמון ביכולתו לא רק להראות את העתיד אלא ליצור סביבה מרובדת, אינטראקטיבית שמרגישה עתידנית אינטואיטיבית. כשעוברים בשעריו, הטכנולוגיה המותאמת כל כך מתקדמת ועם זאת כל כך זורמת, שהאווירה החלקה שהיא יוצרת מרגישה פחות כמו בדיה ויותר כמו הצצה למחר שאולי ממש מעבר לפינה. בדיון המאוחר יותר שלנו על חוויות אימרסיביות, נעמיק באופן שבו טכנולוגיות אלה מתמזגות כדי לייצר תחושה שאין דומה לה של טבילה ב"עיר המדע הבדיוני".

חוויה סוחפת

הכניסה למתחם "עיר המד"ב" נכנסת לתחום שבו הרגיל נמס, ומשאיר את המבקרים עטופים באווירה מרתקת של העתיד. מרגע ההגעה, כל החושים מעורבים, ותורמים לחוויה סוחפת מקיפה שמעבירה את האורחים אל מעבר לגבולות המציאות של ימינו. היוצרים השתמשו ביד אמן בסימפוניה של אפקטים רב חושיים, המבטיחים שכל מבקר יהפוך לחלק בלתי נפרד מהדופק של העיר.

תאורה דינמית חותכת את הנוף העירוני, מאירה נתיבים מסקרנים ומזמינה הרפתקנים לחקור עמוק יותר, בעוד עיצוב סאונד מורכב ממלא את האוויר, טווה שטיח קולי שמרומם את הנרטיב הסוחף. תשומת הלב הקפדנית לפרטים בעיצובי התפאורה ובאביזרים, היא שמעוררת תחושה עמוקה של פליאה, ומטשטשת את הגבול בין העולם המוחשי לבין החזיונות הפנטסטיים בהשראת אגדות המדע הבדיוני. אלמנטים אלה יחד מתזמרים אסקפיזם שובה לב, ומספקים לא רק ביקור אלא מסע – הרפתקה בזמן ובמרחב, זיכרונות מבטיחים מלאים בהרפתקה ובתחושה המרגשת של יוצא דופן.

אטרקציות לכל הגילאים

מתחם "עיר המדע הבדיוני" באולפני יוניברסל סינגפור הוא חגיגה של כוח הדמיון של המדע הבדיוני , המציע מגוון אטרקציות המיועדות לקהל מגוון. משפחות יוצאות למסע בלתי נשכח במרחב ובזמן, שובה את מוחם הסקרנים של הצעירים והצעירים ברוחם. כשהאורחים חוצים את האוטופיה העתידנית הזו, הם מגלים שהריגושים והפלאים שבגבולותיה אינם יודעים מגבלות גיל.

עבור החוקרים הקטנים והחולמים בהקיץ, מתקנים ידידותיים לילדים ומופעים מרתקים יוצרים סביבה שבה היקסמות פוגשת למידה משעשעת. הם מוזמנים להטיס חלליות משלהם או לתקשר עם רובוטים ידידותיים, מה שמצית את דמיונם בדרכים בטוחות אך מרגשות. בינתיים, רכבות הרים שקוראות תיגר על כוח הכבידה וסימולטורים חדשניים מתחברות לאדרנלין של בני נוער ומבוגרים, ומציעות חוויות עוצרות נשימה המשלבות את מהות המדע הבדיוני האיקוני עם התרגשות שוברת לב.

תערוכות אינטראקטיביות מזמינות מבקרים מכל הדורות, ומעודדות קשר משפחתי באמצעות הרפתקאות משותפות ומשחקים משותפים. עם תשומת לב רבה לטיפוח הכללה, המתחם טווה יחד מארג של חוויות המהדהדות עם קהל אוניברסלי. בין אם זו יראת הכבוד של גילוי או העומס של מרדף חלל, " עיר המדע הבדיוני" מבטיחה שכל אורח, ללא קשר לגילו, יוכל למצוא אטרקציה שפועמת בתדירות שלו, מה שהופך אותו באמת ליעד עם משהו לכל אחד. 🚀

מאחורי הקלעים

כשמציצים מאחורי הפרגוד של מתחם "עיר המד"ב", אי אפשר שלא להתפעל מהרשת הסבוכה של יצירתיות והנדסה מדויקת. ההתחלה של האטרקציות הפנטסטיות הללו מתחילה בתכנון קפדני ובתשומת לב לפרטים, מה שמבטיח שכל חוויה לא רק מרגשת אלא גם מתעלה על המציאות. נוצר על ידי קואליציה של אמנים בעלי חזון, מהנדסים נבונים וטכנאים מיומנים, כל מיצב מגלם מיזוג של דמיון ומדע.

תוכנית הקסם מתעוררת לחיים במתקנים חדשניים שבהם הטכנולוגיה העתידית משמשת לייצור העולם האחר. כאן מתבשלים חידושים, והמתקנים מעוררי האדרנלין קורמים עור וגידים, מה שמבטיח שכל מסע בעיר המדע הבדיוני יהיה ספוג באותנטיות. ידיהם המיומנות של בעלי המלאכה והחתירה הבלתי פוסקת למצוינות הן ששומרות על הברק של מגרש המשחקים הקוסמי הזה, ומטפחות נוף מתפתח ללא הרף שממשיך לפתות ולרתק מבקרים מכל רחבי הגלקסיות.

בתוך קירות אלה עטופים לא רק מכונות וחומרי גלם, אלא מאגר של תשוקה ומסירות. פעימות הלב של "עיר המד"ב" מהדהדות מהזירה הזו מאחורי הקלעים, פועמות במאמצים הקולקטיביים של צוות מסור שכל משימתו היא להתעלות מעל החדשנות של היום למען פלאי המחר.

מזון ומשקאות

בלב מתחם "Sci-Fi City", המבקרים מוצגים עם שפע של תענוגות קולינריים עתידניים. בתוך מטרופולין מתקדם זה, מסעדות על פי נושא מזמינות את האורחים להתפנק במסע גסטרונומי החוצה זמן ומרחב. 🍲

כל מסעדה ובית קפה מעוצבים בקפידה כדי לחקות את האווירה שלא מהעולם הזה של "עיר המדע הבדיוני", עם תפריטים שופעים פריטים חדשניים בהשראת דימויי מדע בדיוני קלאסיים ומודרניים. בין אם אתם משתוקקים לנשנוש במהירות האור או למנה ראשונה מהממת, המגוון המוגש מגוון כמו הגלקסיה. 🌌

לאחר יום של חקר בין-גלקטי, המטיילים יכולים להירגע בברים ובטרקלינים חדשניים. כאן, מיקסולוגים רוקחים קוקטיילים עתידניים שמשלבים כשרון עם טעם, ומציעים גם ספקטקל ויזואלי וגם טעימה מהיוצא דופן. עיצוב הפנים המוקפד של כל מקום משלים עוד יותר את החוויה הקולינרית הסוחפת, ומכין זירה לרגעים בלתי נשכחים במוקד חזון זה של טעם וטכנולוגיה. 🍸

אירועים ותערוכות מיוחדות

אם מבקשים להתחבר לדופק של "עיר המד"ב", אסור להחמיץ את האירועים והתערוכות המיוחדות. אלה הרגעים שבהם המתחם מתעורר לחיים באמת עם הלהט של חובבי המדע הבדיוני וההתרגשות הבלתי ניתנת להכלה של חדשנות פורצת גבולות. תערוכות מתחלפות מציעות הצצה אל מאחורי הקלעים של קולנוע איקוני, המציג אביזרים ותלבושות אותנטיים שכיבדו מסכים גדולים והציתו דמיון ברחבי העולם.

למי שעוקב אחרי מסך הכסף ברצינות, המתחם מארח גם הקרנות בכורה והקרנות בלעדיות של סרטים. זה מספק למעריצים את ההזדמנות ללא תחרות להיכנס לעולמות הסרטים האהובים עליהם עוד לפני שהם משוחררים לציבור. כשהמסך נדלק, ריגוש הציפייה מוחשי בקרב הקהל ויוצר אווירה משותפת ומחשמלת.

פסטיבלים וחגיגות נושא

הוספת צבע ל"עיר המדע הבדיוני" החיה כבר הם פסטיבלים וחגיגות נושא. אירועים אלה מותאמים כדי להמריץ את החושים ולהציע חוויות שאינן מהעולם הזה, תרתי משמע. בין אם מדובר באירוע השקה לאטרקציה אינטראקטיבית חדשה, או בפסטיבל שחוגג את ימי השנה של זיכיונות המדע הבדיוני האהובים, כל אירוע מעוצב כדי להעצים את החוויה הסוחפת ש"עיר המד"ב" מבטיחה.

ככל ש"עיר המד"ב" מתפתחת, כך גם ההיצע שלה. אירועים ותערוכות חדשות מוצגים באופן קבוע, מה שמבטיח שכל ביקור טומן בחובו תגליות חדשות וחוויות בלעדיות. חגיגות אלה לא רק מגבירות את ההנאה למבקרים, אלא גם מדגישות את מחויבותה של "עיר המדע הבדיוני" להיות מרחב דינמי, מתפתח ללא הרף, שחוגג ללא הרף את האפשרויות הבלתי מוגבלות של ז'אנר המדע הבדיוני והדמיון האנושי.

כיצד להגיע למתחם "Sci-Fi City (World of the Future)" בסטודיו יוניברסל בסינגפור

היציאה להרפתקה אל "עיר המדע הבדיוני" העתידנית באולפני יוניברסל סינגפור היא חוויה מרתקת הממתינה לחובבי מדע בדיוני ולמשפחות כאחד. מלון יוניברסל סטודיוס (Universal Studios) ממוקם על האי התוסס סנטוסה (Sentosa), ומהווה מגדלור של בידור בתוך העיר-מדינה ההומה סינגפור. לפני תכנון הביקור שלך, חיוני לשקול את מגוון אפשרויות התחבורה הזמינות, להבטיח נסיעה חלקה לתחום דמיוני זה.

עבור אלה הבוחרים בתחבורה ציבורית, MRT (Mass Rapid Transit) מציג שיטה אמינה ויעילה. רדו בתחנת HarbourFront בקו הצפון-מזרחי או בקו סירקל (Circle Line) ומ-VivoCity, הקניון המוביל של סנטוסה (Sentosa), קחו את סנטוסה אקספרס (Sentosa Express) לתחנת ווטרפרונט (Waterfront), שם אולפני יוניברסל (Universal Studios) נמצאים במרחק זריקת אבן משם. לחלופין, אוטובוסים RWS8 נוסעים באופן סדיר מ-VivoCity, ומציעים גישה נוחה נוספת למקום האירוח.

מבקרים המעדיפים את הנוחות של מכונית יכולים לנצל את הכבישים המתוחזקים היטב המובילים לסנטוסה. עם ההגעה לאי, חניה בשפע זמינה, כאשר המתקן הקרוב ביותר ממוקם בחניון התת קרקעי Resorts World Sentosa. חניה מאובטחת זו מתאימה למבקרים המתענגים על הנוחות של נסיעה ישירה למרכז הבילויים. שירותי מוניות ונסיעות מספקים אמצעי תחבורה מעשי נוסף, עם נקודות הורדה ייעודיות המבטיחות למבקרים להגיע בדיוק לשערי ההתרגשות והפליאה.

עבור ההרפתקנים יותר, ניתן להגיע אל סנטוסה ברגל דרך טיילת סנטוסה (Sentosa Boardwalk). מסלול נופי זה מאפשר למבקרים לספוג נופים פנורמיים של הנמל ולשקוע בהקדמה לחוויות יוצאות הדופן שמחכות ב"עיר המדע הבדיוני".

ברגע שאתה בתוך אולפני יוניברסל, ניווט אל "Sci-Fi City" הוא משב רוח, מכיוון שהוא אחד מאזורי הנושא הממוקמים אסטרטגית בתוך הפארק. שילוט ממוקם היטב וצוות ידידותי זמינים כדי להדריך אתכם דרך האטרקציות של הפארק, ולהבטיח כי "Sci-Fi City" הוא ממצא ללא מאמץ. מבקרים עתידיים צריכים לשים לב כי שעות הפארק העונתיות ולוחות הזמנים של אירועים מיוחדים עשויים להשפיע על זמני התחבורה, ולהדגיש את החשיבות של אימות פרטים כאלה באמצעות האתר הרשמי של אולפני יוניברסל סינגפור לפני היציאה למסעם.

שאלות נפוצות לגבי "Sci-Fi City" ב- Universal Studio Singapore

למקרה שתישאר עם שאלות כלשהן לגבי ביקורך ב"עיר המדע הבדיוני" ביוניברסל סטודיו סינגפור, הנה כמה שאלות נפוצות שעשויות לעזור:

 • מהו הזמן הטוב ביותר לבקר "Sci-Fi סיטי" כדי למנוע קהל גדול?
  כדי להימנע מהקהל הגדול ביותר, עדיף לבקר בימי חול, רצוי ממש בזמן הפתיחה או מאוחר יותר אחר הצהריים לפני סגירת המתחם. בעונות שמחוץ לשעות השיא, בדרך כלל כשבתי הספר פועלים, הקהל נוטה להיות קטן יותר.
 • האם יש מגבלות גובה או גיל עבור האטרקציות ב"עיר המדע הבדיוני"?
  כן, לאטרקציות מסוימות בתוך "Sci-Fi City" יש מגבלות גובה וגיל מטעמי בטיחות. פרטים ספציפיים על הגבלות ניתן למצוא באתר יוניברסל סטודיו סינגפור או ישירות בכניסה לכל אטרקציה.
 • האם המבקרים יכולים לרכוש מזכרות סביב "עיר המדע הבדיוני" והאטרקציות שלה?
  בהחלט! ישנן מספר חנויות מתמחות בתוך "Sci-Fi City" שבו המבקרים יכולים לרכוש מגוון רחב של מזכרות, כולל ביגוד, אספנות, מזכרות בהשראת האטרקציות האהובות עליהם ונושאים מדע בדיוני.
 • האם יש מתקן או שירות לאחסון חפצים אישיים בזמן הנסיעה?
  לנוחיות המבקרים, לוקרים זמינים באתר לאחסון פריטים אישיים. חלק מהאטרקציות מציעות לוקרים בחינם למשך הנסיעה, בעוד שבאחרות יש לוקרים להשכרה לתקופות ארוכות יותר.
 • האם ישנם שירותים רב לשוניים זמינים עבור מבקרים שאינם דוברי אנגלית?
  יוניברסל סטודיו סינגפור פונה לקהל בינלאומי עם צוות רב לשוני, וחוברות זמינות לעתים קרובות במספר שפות. ניתן גם לבקש סיוע באמצעות שירותי אורחים לחוויה טובה יותר.
 • האם אינטרנט אלחוטי זמין בתוך מתחם "Sci-Fi City"?
  כן, אורחים יכולים לגשת ל- Wi-Fi חינם במקומות שונים ברחבי "Sci-Fi City" כדי לשפר את הביקור שלהם ולשתף בקלות את החוויות הייחודיות שלהם עם חברים ובני משפחה באינטרנט.

יתרונות הביקור במתחם "עיר המדע הבדיוני" באולפני יוניברסל סינגפור

ביקור במתחם "עיר המדע הבדיוני" באולפני יוניברסל סינגפור מציע שפע של יתרונות:

 • חינוך והשראה: המבקרים יכולים לספוג ידע על מושגים עתידניים וחדשנות, מה שעשוי לעורר השראה על פני דורות רבים.
 • גיבוש משפחתי: עם אטרקציות המיועדות לכל הגילאים, משפחות יכולות ליהנות מזמן איכות יחד בסביבה מבדרת.
 • חשיפה תרבותית: לעסוק בנושאים והשפעות ממגוון רחב של מדיות מדע בדיוני, להעשיר הבנה והערכה תרבותית.
 • גירוי חושי: המתחם מספק חגיגה לחושים עם אפקטים חזותיים וקוליים מתקדמים, היוצרים חוויות בלתי נשכחות.
 • פעילות גופנית: חקר הנוף הרחב של "עיר המדע הבדיוני" מקדם רמה בריאה של פעילות גופנית כאשר המבקרים עוברים בין אטרקציות.
 • הפגת מתחים: החוויה הסוחפת משמשת כבריחה מהשגרה, ומציעה סביבה מהנה ונטולת מתחים.
 • הזדמנויות נטוורקינג: חובבי מדע בדיוני יכולים לפגוש אנשים בעלי דעות דומות, לטפח חברויות וקשרים חדשים.
לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן