חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

מתחם רובוטריקים ביוניברסל לוס אנג'לס (Transformers™ Metrobase)

מתחם רובוטריקים ביוניברסל לוס אנג'לס (Transformers™ Metrobase)

מתחם רובוטריקים ביוניברסל לוס אנג'לס (Transformers™ Metrobase)

עזרה עם תכנון החופשה ביוניברסל?

מתחם רובוטריקים ביוניברסל לוס אנג'לס (Transformers™ Metrobase)

צאו להרפתקה יוצאת דופן לארץ שבה האנכרוניסטי והאוונגרדי מתמזגים בהרמוניה, אורגים את מארג הממלכה המתעלה על הזמן והדמיון.

רובוטריקים™ מטרובייס האניגמטיים עומדים לא רק כמגדלור של בידור עתידני, אלא כאנדרטה לסאגה אפית ששבתה לבבות ומוחות במשך דורות. החוויה הסוחפת הזו בישראל מושכת לא רק את מעריצי הזיכיון אלא גם הרפתקנים ברוחם, חובבי היסטוריה וכאלה המבקשים להתמכר לחקירה שלא מהעולם הזה. מדריך טיולים זה הוא הדרכון המקיף שלך כדי לחשוף את המארג העשיר של ההיסטוריה, לגלות את פלאי האדריכלות, ולטבול את עצמך במגוון מחשמל של אטרקציות שהופכות את המטרובייס ליעד מובהק.

היסטוריה

רובוטריקים™ מטרובייס עומד כעדות אימתנית להתכנסות של פנטזיה והנדסה, רעיון שמתעורר לחיים באמצעות היצירתיות והחדשנות האינסופיות הקשורות לזיכיון רובוטריקים™. פארק שעשועים מונומנטלי זה תוכנן כדי לטבול את מבקריו באגדות האפיות של רובוטריקים והונאה, ושימש כממלכה מוחשית שבה דמויות איקוניות אלה וסיפוריהן יכלו לשגשג מעבר למסך הכסף ולדפי הקומיקס. שורשיו נעוצים בפריצת הדרך הראשונית, המטרובייס תוכנן כמקלט וכשדה קרב, המשקף את טבעו הדואלי של היקום של רובוטריקים. הוא הפך במהרה לאתר עלייה לרגל עבור מעריצים, התפתח דרך שלבים של התרחבות ושיפורים טכנולוגיים, חוגג ימי נישואין שהנציחו אבני דרך של נרטיב ואדריכלות כאחד. כל שלב בהתפתחותו ביסס את מעמדו לא רק כמקום, אלא כמורשת חיה ומשתנה.

מקום

דמיינו סביבה שהיא התגלמות החדשנות ונופים מעוררי השתאות, הרובוטריקים™ מטרובייס מוצא את ביתו בתוך השטח הדינמי של ישראל. במיקום אסטרטגי בקואורדינטות של קו רוחב 32.109333 וקו אורך 34.855499, אטרקציה זו היא מגדלור לחובבי זיכיון רובוטריקים™. האקלים הוא בעיקר ים תיכוני, מושך מבקרים עם קיץ חם ויבש וחורפים קרירים וגשומים, מה שהופך את הביקורים לאורך כל השנה לסיכוי מפתה. מוקף בשילוב של היסטוריה עתיקה ומודרניות, מטרובייס ממוקם על רקע הכולל פלאים היסטוריים כגון העיר העתיקה של ירושלים והחיוניות העכשווית של תל אביב.

מוכר בזכות מיקומו הגיאוגרפי הייחודי, המאפיינים הטופוגרפיים הייחודיים של האזור מדגישים עוד יותר את החוויה שלא מהעולם הזה של המטרובייס. בקרבת מקום, ניתן למצוא מגוון אטרקציות החל מהחופים השלווים של קו החוף ועד למרחבי מדבר הנגב, המגלמים את הטבע המגוון של הרובוטריקים™ עצמם. בעוד המבקרים מעריכים את הפאר הטכנולוגי של המטרובייס, הם נשארים קשורים למארג התרבותי והטבעי העשיר שהוא ישראל, ויוצרים מפגש שאין שני לו המשלב פנטזיה עם מציאות בדרכים ההרמוניות ביותר. 📍

תכונות

כשיוצאים למסע אל לב המטרובייס של רובוטריקים™, נדהמים מהמיזוג מעורר ההשראה של חדשנות ואסתטיקה. מבצר מודרני זה מתגאה בעיצוב אדריכלי שהוא סימפוניה חזותית של זוויות מודגשות ומשטחים מלוטשים, המגלמים את המהות החדשנית של היקום רובוטריקים. כל אלמנט במבנה מעוצב בקפידה, החל משערי הכניסה המתנשאים ועד לאולמות הגדולים המהדהדים במורכבות של כלי שיט בין-כוכבי.

העוצמה הטכנולוגית של המטרובייס היא ללא תחרות, ומשלבת בצורה חלקה מערכות מתקדמות היוצרות סביבה אינטראקטיבית וסוחפת. כל פינה במטרובייס מחוזקת על ידי טכנולוגיות חכמות המגיבות לנוכחות האורחים, משנות את התאורה והאווירה כדי להעצים את החוויה. אבל לא רק הפאר החזותי מגדיר את התכונות של המטרובייס; מנגנונים חסכוניים באנרגיה מבטיחים טביעת רגל סביבתית מינימלית, ומדגישים את המחויבות לקיימות בתוך הפאר.

במתחם מפואר זה, האורחים מרגישים כאילו הם צועדים לצד ענקים, כאשר מדריכים הולוגרפיים מקרינים בזמן אמת ונופי צליל נושאיים עוטפים אותם, ומטשטשים עוד יותר את הגבולות בין המציאות לעולם הפנטסטי של רובוטריקים. המטרובייס הוא לא רק ניצחון של הדמיון, הוא מגדלור של אפשרויות עתידיות, שבו כל תכונה היא הזמנה לתהות ועדות להרפתקה שמחכה בין כתליו.

אטרקציות

פעימות הלב של רובוטריקים™ מטרובייס שופעות שפע של אטרקציות שמבטיחות להזניק את המבקרים לתחום שבו מדע בדיוני מתכנס עם מציאות מלהיבה. כשהאורחים משוטטים במתחם רחב הידיים, הם מתקבלים על ידי לגיון של דמויות איקוניות. עיבודים בגודל טבעי של רובוטריקים ו-Decepticons האהובים עומדים במלכותיות, ומציעים לא רק פוטו-אופים, אלא גם הפעלות אינטראקטיביות, שבהן נרטיבים של גבורה ואחווה מתגלים.

כל פינה במטרובייס מעוצבת בקפידה כדי לגלם את המורשת של היקום של רובוטריקים. החל מהרפתקאות דופקות בנופים הקיברטרוניים ועד למסעות גישוש בכספת AllSpark, מגוון החוויות מגוון. האטרקציות אורגות בצורה גאונית את ההיסטוריה המרתקת, שנחקרה בעבר, עם הרפתקאות עתידניות מלאות אדרנלין, ומבטיחות חוויה עלילתית חלקה. בין אם אתה קנאי נלהב או חדש סקרן, המגנטיות של האטרקציות הקסומות הללו אינה מוטלת בספק, ויוצרת זיכרונות שמהדהדים הרבה אחרי שההרפתקה מסתיימת.

יתר על כן, מסע יוצא דופן זה דרך המטרובייס מספק הזדמנויות לחזות בקנה המידה מעורר ההשראה של טכנולוגיית רובוטריקים. תערוכות אינטראקטיביות מאפשרות לאורחים להתעמק בנבכי אומנות הרובוטריקים או לפענח את אסטרטגיות ההתגנבות של Decepticons. השילוב הקסום של חינוך ובידור מבטיח שכל אטרקציה לא רק מסנוורת אלא גם מעשירה – סימן ההיכר של ההרפתקה הטרנספורמטיבית שמחכה במטרובייס רובוטריקים™.

מתקנים אינטראקטיביים

ההרפתקאות המרטיטות ומפתלות הפלדה ברובוטריקים™ מטרובייס הן מגנט אמיתי למחפשי ריגושים. המתקנים האינטראקטיביים מתוכננים לסחוף את האורחים בעולם הדינמי של Autobots ו-Decepticons. חוויה אחת כזו היא "תקיפה אווירית של רובוטריקים", רכבת הרים מהירה המדמה טיסה קלילה מעל המטרובייס, שבה כוחות G ופעימות לב מתחרים תחת עיניו הפקוחות של אופטימוס פריים עצמו.

מיזם אינטנסיבי עוד יותר הוא 'Decepticon Destroyer', מתקן עמוס בקרבות מציאות מדומה, המציע חוויה ממקור ראשון של קרב טרנספורמר. בזמן שהאורחים עוטים מצחי מציאות רבודה, הם נדחפים לעימות אפי, מתחמקים מאש לייזר ומתחמקים מלכידת המגטרון האימתני. במהלך הנסיעה, אפקטים של מגע ותנועות בעולם האמיתי מתמזגים, ויוצרים חוויה אינטראקטיבית לחלוטין שמשאירה את המבקרים על קצה מושביהם.

הבטיחות היא בעלת חשיבות עליונה, כאשר כל נסיעה עומדת בתקנים בינלאומיים מחמירים. נגישות היא גם מוקד מרכזי, המבטיח כי חובבי כל היכולות לא יחמיצו את ההזדמנות לקחת חלק בפעולה. המעבר מצופה למשתתף בדרמה המתפתחת הוא חלק, ומגביר את ההתרגשות הקרבית שהמתקנים האלה מבטיחים 🎢.

הופעות חיות

האוויר מתפצח מאנרגיה כשהמסך עולה במטרובייס רובוטריקים™, שם הופעות חיות מעלות את הקסם של היקום האיקוני הזה לגבהים חדשים. בתוכניות אלה, סיפורי הרובוטריקים וההונאה מתעלים על המסך ונפרשים לנגד עיניכם בזירה של ספקטקל. סטים ראוותניים ופעלולים מהירים משולבים עם אפקטים מיוחדים חדישים, שסוחפים את הקהל בסאגה האפית.

השחקנים, הלובשים תלבושות מורכבות, מפיחים חיים בדמויות באותנטיות מרשימה לצד אנימטרוניקה רובוטית שניתן היה להשיג רק באמצעות הנדסה מתקדמת. משחק הגומלין בין אורות, סאונד ופירוטכניקה מבטיח שכל הופעה תהיה חגיגה לחושים, תצוגה של אומנות שלוכדת את המהות של רובוטריקים™ עד הפרט הקטן ביותר. מקרבות דרמטיים ועד נרטיבים מרגשים, הופעות אלה מעוררות השראה לצפייה באותה מידה שהן מבריקות מבחינה טכנית, ומציעות חוויה ייחודית שגם מעריצים מושבעים וגם מצטרפים חדשים לזיכיון יכולים לשבח.

כדי להבטיח משיכה אוניברסלית, ההופעות החיות משלבות רמות שונות של מעורבות, החל מסצנות פעולה באוקטן גבוה ועד רגעים של אתנחתא קומית, ומשאירות את הקהל מרותק מההתחלה ועד הסוף. המסירות ליצירת אווירת רובוטריקים™ אותנטית ברורה – כל הופעה חיה במטרובייס היא לא רק מופע; זה אירוע, שמשאיר חותם בל יימחה על ליבם של המבקרים.

אפשרויות הסעדה

צאו למסע קולינרי ברובוטריקים™ מטרובייס, שם האוכל הוא לא רק הכרח אלא הרפתקה לחושים. הגסטרונומים יכולים להתפנק עם מגוון רחב של מטבחים, כל אחד מהם מוגש באווירה המשקפת באופן מושלם את הרוח החדשנית של הסביבה. החל מהתענוגות בטעם אנרגטי בביסטרו Cybertronian וכלה בגורמה הבין-גלקטי שניתן למצוא במסעדת Starscream's Fine Dining, לכל בלוטות הטעם מחכה פינוק. 🍽️

עבור משפחות, מסעדת Optimus Prime Diner בשירות ידידותי מציעה תפריט מיוחד לרובוטריקים צעירים המשלב ערכים תזונתיים עם טוויסט שובב. בינתיים, Bumblebee Buzz Café מושלם עבור אלה המחפשים לאטה קובייתי אנרגטי מהיר בליווי מאפים סייברטרונים טריים. ולאורחים שפלטת הטעמים שלהם נוטה לכיוון האקזוטי, מסעדת Megatron's Grill מציגה מעדנים חריפים שמבטיחים להצית סערה של הנאה עם כל ביס. 🍜

מטיילים בעלי מודעות בריאותית יכולים להירגע בבר הבריאות Autobot, השופע סלטים אורגניים ושייקים מרעננים, המיועדים לאלה המעדיפים חוויית סעודה קלילה יותר. כל אפשרות קולינרית במלון רובוטריקים™ מטרובייס מעוצבת כדי להבטיח שהמבקרים לא רק ישביעו את רעבונם אלא גם ישתתפו בחגיגה אווירתית ונושאית המעבירה אותם אל לב העולם המכני המופלא הזה. 🥗

סחורה

היכנסו לעולם הקמעונאי של רובוטריקים™ מטרובייס וגלו עולם שבו כל מזכרת חדורה ברוח של סייברטרון 🌌. הלקוחות מוזמנים להנציח את מסעם הבין-גלקטי במגוון סחורות, שנאצרו בקפידה כדי לפנות לאספנים האנינים ביותר.

במסדרונות המבוך של רובעי הקניות של מטרובייס, פריטי אספנות בלעדיים עומדים כעדות למלאכה הנשגבת של הרובוטריקים וההונאה. מצלמיות במהדורה מוגבלת ועד העתקים ראוותניים, פריטים אלה משמשים כשברים מוחשיים של התורה הפועמת בעורקיו המתכתיים של המטרובייס. אפשרויות ההלבשה הן בשפע, ומאפשרות למבקרים ללבוש את הברית שלהם על השרוולים – פשוטו כמשמעו – עם גרפיקה תוססת ועיצובים מורכבים שחוגגים את מורשת רובוטריקים™.

מעבר למסורתי, אמצו חוויית קמעונאות סוחפת שמעבירה את החובבים דרך בזאר עשיר בנרטיב. לקשט את עצמך עם אביזרים המסמלים את הכוח ואת היוקרה של הדמויות האהובות עליך. כל עסקה אינה רק החלפת מטבע תמורת סחורות, אלא טקס יקר המעשיר את הקשר של האדם ליקום החידתי הזה. חגגו את האופטיקה שלכם על פריטים חדשניים שמציתים את הדמיון, והופכים כל רגע בכספות המסחר של מטרובייס לרכישה 🛍️ מפוארת.

אירועים

היכנסו לעולם הפלא עם החגיגות העונתיות והאירועים הבלעדיים הנערכים במטרובייס רובוטריקים™. המבקרים מוזמנים להתפנק בלוח שנה עשיר בחוויות ייחודיות, שכל אחת מהן נועדה להעצים את האווירה התוססת ממילא של המקום הפנטסטי הזה. כשהאוויר הצלול מתמלא בהתרגשות, המטרובייס משתנה לציון אירועים שונים, עם חגיגות שמשרתות מעריצים ומשפחות כאחד. ממחזות קיץ מעוררי יראת כבוד שעושים כבוד לקרבות האפיים של רובוטריקים ו-Decepticons ועד לחגיגות חורף שמאירות את שמי הלילה, יש רשימה משתנה ללא הרף של אירועי נושא. אירועים אלה מציעים שילוב מושלם של הרפתקה ונוסטלגיה, ומבטיחים שהאורחים יעזבו עם זיכרונות יקרים כמו פריטי האספנות הבלעדיים שהם עשויים למצוא במחלקת הסחורה .

שאלות נפוצות לגבי Transformers™ Metrobase

שפר את הידע שלך עם תובנות נוספות על רובוטריקים™ מטרובייס, המשלימות את הסקירה המקיפה של ההיסטוריה, המיקום, התכונות והאטרקציות שלו.

 • מהן תכונות הנגישות לאורחים בעלי מוגבלויות ברובוטריקים™ מטרובייס?
  רובוטריקים™ מטרובייס נועד להיות נגיש לכל המבקרים. הוא כולל שבילים נגישים לכיסאות גלגלים, מערכות האזנה מסייעות להופעות, וגישה מועדפת לאטרקציות מסוימות כדי להבטיח חוויה נוחה ומכילה לאורחים עם מוגבלויות.
 • האם אתה יכול להשתתף ברובוטריקים™ מטרובייס ללא הזמנה מראש?
  כן, למרות שניתן להשתתף ללא הזמנה מראש, אנו ממליצים להזמין את הכרטיסים מראש כדי להבטיח כניסה, מכיוון שהפארק יכול להגיע לתפוסה מלאה בימי שיא. הזמנות מקוונות עשויות גם להציע מחירים מוזלים וחבילות מיוחדות.
 • האם יש תוכניות חינוכיות או פעילויות לילדים ברובוטריקים™ מטרובייס?
  רובוטריקים™ מטרובייס מציעה מגוון תוכניות חינוכיות המספקות חווית למידה אינטראקטיבית. תוכניות אלה נועדו להעסיק מוחות צעירים עם הזדמנויות למידה של STEM, מפגשי אופי הכוללים שיעורי סיפור ומוסר, ופעילויות המעודדות יצירתיות ועבודת צוות.
 • מה האפשרויות לאירוח ליד רובוטריקים™ מטרובייס?
  ישנן אפשרויות לינה רבות, החל ממלונות יוקרה ועד לינה ידידותית לתקציב הממוקם בנוחות קרוב לרובוטריקים™ מטרובייס. מוסדות רבים מציעים מחירים מיוחדים וחבילות הכוללות כרטיסים לפארק, שירותי הסעות ואפילו ארוחות בוקר אופי לחופשה הוליסטית בנושא רובוטריקים.

היתרונות של ביקור רובוטריקים™ Metrobase

גלה את היתרונות חסרי התקדים של יציאה להרפתקה לרובוטריקים™ מטרובייס.

 • הזדמנות חינוכית: לצלול לתוך ההיסטוריה העשירה של היקום רובוטריקים וללמוד על האבולוציה של הזיכיון ואת ההשפעה התרבותית.
 • טכנולוגיה חדישה: התנסה בטכנולוגיה חדשנית באמצעות מתקנים אינטראקטיביים ואטרקציות שמותחים את גבולות הבילוי בפארק השעשועים.
 • בילוי לכל המשפחה: עם מגוון רחב של אטרקציות לכל הגילאים, המקום פונה למשפחות המחפשות יום של התרגשות וגיבוש.
 • חווית אוכל מעולה: התענגו על מגוון מטבחים מרחבי העולם, כולם עם טוויסט ייחודי של רובוטריקים, המבטיחים מסע קולינרי בלתי נשכח.
 • סחורה בלעדית: קחו הביתה פיסת אקשן עם מוצרים בלעדיים בנושא רובוטריקים, מושלמים לאספנים ולמעריצים של הסדרה.
 • אירועים לאורך כל השנה: תיהנו מלוח אירועים המתפתח ללא הרף, המבטיח שכל ביקור יהיה ייחודי ומלא בחוויות חדשות.
 • הופעות חיות: צפו בסיפור של רובוטריקים מתפתח באמצעות הופעות חיות שובות לב הכוללות אפקטים מיוחדים מרשימים ומבצעים מוכשרים.
 • דמויות בלתי נשכחות: פגוש דמויות אגדיות של רובוטריקים וקיים איתן אינטראקציה בסביבה שמפיחה בהן חיים יותר מאי פעם.
לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן